4. tř  5. tř  7. tř  6. tř  8. tř  ml.dor  muži  
   
Tabulka
Utkání

Liga starších žáků 2003 sk. E sezóna

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.   So 10.9.16 12:00 HC RT TORAX Poruba HC Kopř./Rožnov 0 : 2
  So 10.9.16 12:00 HC Slezan Opava HC Frýdek Místek 8 : 2
  So 10.9.16 12:00 HKMD Šumperk HC Oceláři Třinec 7 : 4
  So 10.9.16 12:00 HC Vítkovice Ridera HC AZ Havířov 2010 13 : 2
2.   So 17.9.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HC AZ Havířov 2010ZS Rožnov 1 : 3
  So 17.9.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 4 : 6
  Ne 18.9.16 12:00 HC Frýdek Místek HKMD Šumperk 1 : 13
  So 17.9.16 12:00 HC RT TORAX Poruba HC Slezan Opava 3 : 0
3.   St 21.9.16 17:00 HC Slezan Opava HC Kopř./Rožnov 0 : 6
  St 5.10.16 17:00 HKMD Šumperk HC RT TORAX Poruba 6 : 2
  So 24.9.16 12:00 HC Vítkovice Ridera HC Frýdek Místek 13 : 0
  So 24.9.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Oceláři Třinec 1 : 12
4.   Út 27.9.16 17:00 HC Kopř./Rožnov HC Oceláři TřinecZS Kopřivnice 4 : 10
  St 28.9.16 13:15 HC Frýdek Místek HC AZ Havířov 2010 1 : 5
  St 28.9.16 12:00 HC RT TORAX Poruba HC Vítkovice Ridera 1 : 10
  St 28.9.16 11:00 HC Slezan Opava HKMD Šumperk 0 : 10
5.   Čt 20.10.16 17:00 HKMD Šumperk HC Kopř./Rožnov 10 : 0
  So 1.10.16 14:00 HC Vítkovice Ridera HC Slezan Opava 16 : 0
  So 1.10.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC RT TORAX Poruba 3 : 4
  So 1.10.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC Frýdek Místek 15 : 1
6.   Út 8.11.16 17:00 HC Kopř./Rožnov HC Frýdek MístekZS Rožnov 6 : 1
  So 8.10.16 13:00 HC RT TORAX Poruba HC Oceláři Třinec 7 : 2
  Čt 13.10.16 17:00 HC Slezan Opava HC AZ Havířov 2010 8 : 2
  Ne 9.10.16 12:45 HKMD Šumperk HC Vítkovice Ridera 3 : 3
7.   So 15.10.16 12:00 HC Vítkovice Ridera HC Kopř./Rožnov 6 : 3
  So 15.10.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HKMD Šumperk 2 : 5
  So 15.10.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC Slezan Opava 12 : 2
  Pá 14.10.16 17:00 HC Frýdek Místek HC RT TORAX Poruba 2 : 14
8.   So 22.10.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HC RT TORAX PorubaZS Kopřivnice 1 : 2
  Pá 21.10.16 17:00 HC Frýdek Místek HC Slezan Opava 7 : 7
  So 22.10.16 11:15 HC Oceláři Třinec HKMD Šumperk 5 : 2
  So 22.10.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Vítkovice Ridera 1 : 7
9.   Út 25.10.16 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Kopř./Rožnov 3 : 3
  St 26.10.16 14:00 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 4 : 2
  St 26.10.16 17:00 HKMD Šumperk HC Frýdek Místek 11 : 4
  St 26.10.16 17:00 HC Slezan Opava HC RT TORAX Poruba 1 : 9
10.   So 29.10.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HC Slezan OpavaZS Rožnov 3 : 3
  So 29.10.16 12:00 HC RT TORAX Poruba HKMD Šumperk 0 : 3
  Ne 30.10.16 15:00 HC Frýdek Místek HC Vítkovice Ridera 2 : 8
  So 29.10.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC AZ Havířov 2010 9 : 2
11.   So 5.11.16 11:00 HC Oceláři Třinec HC Kopř./Rožnov 13 : 2
  So 5.11.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Frýdek Místek 5 : 1
  St 23.11.16 18:00 HC Vítkovice Ridera HC RT TORAX Poruba 6 : 0
  So 5.11.16 13:15 HKMD Šumperk HC Slezan Opava 10 : 0
12.   So 12.11.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HKMD ŠumperkZS Kopřivnice 1 : 5
  Čt 10.11.16 17:00 HC Slezan Opava HC Vítkovice Ridera 0 : 17
  St 16.11.16 16:00 HC RT TORAX Poruba HC AZ Havířov 2010 5 : 5
  So 12.11.16 13:30 HC Frýdek Místek HC Oceláři Třinec 1 : 12
13.   Čt 17.11.16 12:45 HC Frýdek Místek HC Kopř./Rožnov 1 : 7
  Čt 17.11.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC RT TORAX Poruba 8 : 6
  Čt 17.11.16 14:00 HC AZ Havířov 2010 HC Slezan Opava 4 : 4
  Čt 17.11.16 14:00 HC Vítkovice Ridera HKMD Šumperk 2 : 2
14.   So 19.11.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HC Vítkovice RideraZS Rožnov 5 : 4
  Ne 20.11.16 13:15 HKMD Šumperk HC AZ Havířov 2010 8 : 1
  So 19.11.16 13:00 HC Slezan Opava HC Oceláři Třinec 0 : 10
  So 19.11.16 14:15 HC RT TORAX Poruba HC Frýdek Místek 6 : 2
15.   Ne 27.11.16 15:00 HC RT TORAX Poruba HC Kopř./Rožnov 4 : 2
  St 23.11.16 17:00 HC Slezan Opava HC Frýdek Místek 5 : 8
  Ne 27.11.16 13:15 HKMD Šumperk HC Oceláři Třinec 3 : 5
  So 26.11.16 12:00 HC Vítkovice Ridera HC AZ Havířov 2010 9 : 2
16.   So 3.12.16 11:00 HC Kopř./Rožnov HC AZ Havířov 2010ZS Kopřivnice 4 : 1
  So 3.12.16 11:15 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 4 : 5
  So 3.12.16 13:30 HC Frýdek Místek HKMD Šumperk 0 : 11
  So 3.12.16 14:15 HC RT TORAX Poruba HC Slezan Opava 9 : 2
17.   St 18.1.17 17:00 HC Slezan Opava HC Kopř./RožnovKontumace 0 : 5
  Ne 11.12.16 13:15 HKMD Šumperk HC RT TORAX Poruba 6 : 4
  So 4.3.17 12:00 HC Vítkovice Ridera HC Frýdek Místek 10 : 0
  So 10.12.16 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Oceláři Třinec 1 : 9
18.   Út 13.12.16 17:00 HC Kopř./Rožnov HC Oceláři TřinecZS Rožnov 0 : 2
  Út 13.12.16 17:00 HC Frýdek Místek HC AZ Havířov 2010 1 : 4
  Ne 18.12.16 14:45 HC RT TORAX Poruba HC Vítkovice Ridera 4 : 6
  So 17.12.16 12:00 HC Slezan Opava HKMD Šumperk 2 : 6
19.   So 7.1.17 13:00 HKMD Šumperk HC Kopř./Rožnov 4 : 5
  So 7.1.17 12:00 HC Vítkovice Ridera HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
  St 11.1.17 18:00 HC AZ Havířov 2010 HC RT TORAX Poruba 7 : 3
  So 7.1.17 12:15 HC Oceláři Třinec HC Frýdek Místek 15 : 2
20.   So 14.1.17 11:00 HC Kopř./Rožnov HC Frýdek MístekZS Kopřivnice 5 : 3
  So 14.1.17 14:15 HC RT TORAX Poruba HC Oceláři Třinec 2 : 6
  So 14.1.17 12:00 HC Slezan Opava HC AZ Havířov 2010Kontumace 0 : 5
  So 14.1.17 13:00 HKMD Šumperk HC Vítkovice Ridera 4 : 2
21.   So 28.1.17 11:00 HC Vítkovice Ridera HC Kopř./RožnovZměna pořadatelství 5 : 1
  So 28.1.17 12:00 HC AZ Havířov 2010 HKMD Šumperk 1 : 8
  So 28.1.17 11:15 HC Oceláři Třinec HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
  Pá 27.1.17 17:15 HC Frýdek Místek HC RT TORAX Poruba 1 : 10
22.   So 4.2.17 11:00 HC Kopř./Rožnov HC RT TORAX PorubaZS Rožnov 1 : 3
  So 4.2.17   HC Frýdek Místek HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
  So 4.2.17 11:15 HC Oceláři Třinec HKMD Šumperk 6 : 2
  So 4.2.17 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Vítkovice Ridera 0 : 5
23.   Út 7.2.17 18:00 HC AZ Havířov 2010 HC Kopř./Rožnov 2 : 7
  Pá 10.2.17 16:00 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 2 : 1
  St 8.3.17 17:00 HKMD Šumperk HC Frýdek Místek 4 : 2
  So 11.2.17   HC Slezan Opava HC RT TORAX PorubaKontumace 0 : 5
24.   So 18.2.17 11:00 HC Kopř./Rožnov HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
  So 18.2.17 14:15 HC RT TORAX Poruba HKMD Šumperk 7 : 4
  So 18.2.17 13:30 HC Frýdek Místek HC Vítkovice Ridera 0 : 14
  Út 14.2.17 17:00 HC Oceláři Třinec HC AZ Havířov 2010 14 : 0
25.   Ne 26.2.17 12:15 HC Oceláři Třinec HC Kopř./Rožnov 2 : 0
  So 25.2.17 12:00 HC AZ Havířov 2010 HC Frýdek Místek 5 : 3
  So 25.2.17 11:00 HC Vítkovice Ridera HC RT TORAX Poruba 8 : 5
  So 25.2.17   HKMD Šumperk HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
26.   So 11.3.17 11:00 HC Kopř./Rožnov HKMD ŠumperkZS Kopřivnice 3 : 7
  So 11.3.17   HC Slezan Opava HC Vítkovice RideraKontumace 0 : 5
  So 11.3.17 13:00 HC RT TORAX Poruba HC AZ Havířov 2010 4 : 3
  Ne 12.3.17 12:00 HC Frýdek Místek HC Oceláři Třinec 0 : 3
27.   Pá 17.3.17 18:00 HC Frýdek Místek HC Kopř./Rožnov 1 : 1
  So 18.3.17 11:15 HC Oceláři Třinec HC RT TORAX Poruba 10 : 1
  So 18.3.17 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Slezan OpavaKontumace 5 : 0
  So 18.3.17 12:00 HC Vítkovice Ridera HKMD Šumperk 3 : 8
28.   Po 20.3.17 17:00 HC Kopř./Rožnov HC Vítkovice RideraZměna pořadatelství 2 : 7
  St 15.3.17 17:30 HKMD Šumperk HC AZ Havířov 2010 7 : 1
  So 25.3.17   HC Slezan Opava HC Oceláři TřinecKontumace 0 : 5
  So 25.3.17 13:45 HC RT TORAX Poruba HC Frýdek Místek 9 : 3

 

Ze soutěže vyloučena Opava, její dosud neodehrané zápasy kontumovány ve prospěch soupeřů.