<<   02 / 2024   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
5   1234
6567891011
712131415161718
819202122232425
926272829   
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
26.2.24
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 ŠB - MŠ Mniší
  9:45 - 10:45 ŠB - MŠ Krátká
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:15 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
27.2.24
6:00 - 7:15 HC 5/6
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 9:30 ŠB - ZŠ Alšova 4.B
  9:45 - 10:45 ŠB - ZŠ Veřovice
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 HC 9/D
  21:15 - 22:15 R
Středa
28.2.24
6:00 - 7:15 HC 3/4
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 ŠB - ZŠ Veřovice
  9:45 - 10:45 ŠB - MŠ Záhumenní
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:00 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC - NÁBOR
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - HAVÍŘOV
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC SSB
Čtvrtek
29.2.24
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 9:30 ŠB - ZŠ Alšova 2.A,B
  9:45 - 10:45 ŠB - ZŠ Veřovice
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3,4 brankař. tr.
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr.
  18:15 - 19:15 HC 9/D
  19:30 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 FSC
Pátek
1.3.24
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
8:00 - 8:30 FSC
  8:30 - 9:30 ŠB - MŠ Lubina
  9:45 - 10:45 ŠB - MŠ Česká
  11:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  14:00 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 3/4
  16:30 - 17:30 HC SŽ 7/8
  17:45 - 18:45 HC 9/D
  19:00 - 20:00 HC M
  20:30 - 22:15 ML 1. liga z.č. 126
NEBORY - BAH
Sobota
2.3.24
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC 1,2
  8:45 - 9:45 HC NÁBOR
  10:00 - 12:00 HC - UNIČOV
utkání 7. tř.
  12:15 - 14:30 HC - PORUBA
utkání 9. tř.
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:45 - 18:00 ML 3. liga z.č. 16 (2-3)
play-off semifinále 1
TATRA – BARTOŠOVICE
  18:15 - 19:30 ML 2. liga z.č. 17
o umístění 9 - 11
ZÁVIŠICE – BRUŠPERK
  19:45 - 21:00 ML 3. liga z.č. 18 (1-4)
play-off semifinále 1
JANOVICE – LAHVATORS
  21:15 - 22:30 ML 3. liga z.č. 19
o umístění 6 - 5 2. záp.
FEŠÁCI – FRENŠTÁT
Neděle
3.3.24
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:30 HC NÁBOR + 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 12:00 HC - ŠUMPERK
utkání 6. tř.
  12:30 - 13:45 RAINFELLOWS
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML 2. liga z.č. 20
play-off semifinále 1
  17:30 - 18:45 ML 2. liga z.č. 21
play-off semifinále 1
  19:00 - 20:15 ML 1. liga z.č. 22
play-off semifinále 1-4
  20:30 - 21:45 ML 1. liga z.č. 23
play-off semifinále 2-3

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice