<<   12 / 2018   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
48     12
493456789
5010111213141516
5117181920212223
5224252627282930
131      
Aktualizováno 15.12.2018 15:06 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
17.12.18
6:00 - 7:00 HC HC 5,6
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 R
  13:30 - 14:00 R
  14:45 - 15:45 R
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D,J
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
18.12.18
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 13:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 ZÁVIŠICE
Středa
19.12.18
6:00 - 7:00 HC 7,8
7:45 - 8:30 R
  9:00 - 11:00 ZŠ ZÁVIŠICE
  11:00 - 13:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2 ( r. 2011 ) + HC 3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1( r. 2012,13 )
  18:45 - 19:45 HC 5,6
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
20.12.18
6:00 - 7:00 HC 4
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 FSC
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:30 HC 7,8,D
  19:45 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
21.12.18
6:30 - 7:15 HC 3
7:15 - 8:00 TUL
  8:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 4 + brankáři 1.-4 tř.
  16:30 - 17:30 HC 5,6
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 ML 2 . liga z.č. 139
VEŘOVICE - KOZLOVICE
Sobota
22.12.18
6:15 - 7:15 HC HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 + HC 2
  8:45 - 9:45 HC - AZ HAVÍŘOV r. 2010
  10:00 - 11:15 p. POLOMSKÝ
  11:45 - 12:45 LUBINA - p. Krompolc
  13:00 - 14:00 HC 7,8,D
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - PELHŘIMOV
2. liga ČR - muži
  20:00 - 21:15 ML 2 . liga z.č. 141
JESTŘÁBI - JANOVICE
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 148
BRUŠPERK - STAŘÍ PSI
Neděle
23.12.18
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:30 - 9:30 HC 2 (r. 2011 )
  9:45 - 10:00 rozbruslení
  10:00 - 12:30 Č.VLCI - KARVINÁ
liga juniorů
  12:45 - 14:00 ML 3 . liga z.č. 144
NETOPÝŘI B - INDEPENDENT
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
Přijď sportovat zdarma
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 145
PREDATORS - NETOPÝŘI
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 146
STARÁ BĚLÁ - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 143
FEŠÁCI - LAHVATORS

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice