Aktualizováno 14.3.2024 7:23 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 18.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | R |
8:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY - Kozlovice | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:00 | FSC ??? | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:00 | - | 20:30 | HC - VYŠKOV ??? 2. liga ČR muži, PLAY-OFF, 4. z. |
|
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:00 | - | 22:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 19.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 20.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Záhumenní | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR | |
17:30 | - | 19:30 | HC - PORUBA utkání 8. tř. |
|
20:00 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 21.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB -MŠ Pionýrská | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 22.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 3.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Alšova 4.B | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 3. liga z.č. 33 play-off o 3. místo - LAHVATORS |
|
Sobota 23.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2 FINÁLE ML 2023 - 2024 |
|
10:30 | - | 12:30 | ML 3. liga z.č. 34 finále play-off JANOVICE - |
|
13:00 | - | 15:00 | ML 2. liga z.č. 35 finále play-off HÁJOV – PALKOVICE |
|
15:30 | - | 17:30 | ML 1. liga z.č. 36 finále play-off PETŘVALD – NEBORY |
|
18:30 | - | 19:30 | p. KACÍŘ | |
19:45 | - | 21:00 | R |
|
Neděle 24.3.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3,4 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - SILESIA utkání 7. tř. |
|
13:00 | - | 15:30 | Č.VLCI - KROMĚŘÍŽ utkání dorostu |
|
16:00 | - | 17:15 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:45 | - | 18:45 | p. KACÍŘ | |
19:15 | - | 20:30 | R | |
20:45 | - | 21:45 | R |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice