4. tř  5. tř  7. tř  6. tř  8. tř  ml.dor  juniori  muži  
sk. 18     sk. 19     sk. 29        
Tabulka
Utkání

Liga starších žáků 2005-6 sk. 18 sezóna

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.   Ne 16.9.18 13:30 HC Olomouc HC Slezan Opava 2 : 4
  Ne 16.9.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HKMD Šumperk 1 : 9
  Ne 16.9.18 12:30 SK Prostějov 1913 HK Krnov 12 : 2
  Ne 16.9.18 12:45 HC Zubr Přerov HC Uničov 4 : 4
2.   So 22.9.18 12:30 HC Slezan Opava HK Nový Jičín 9 : 7
  So 22.9.18 14:15 HK Krnov HC Zubr Přerov 2 : 9
  So 22.9.18 12:45 HKMD Šumperk SK Prostějov 1913 5 : 3
  Út 18.9.18 17:30 HC Olomouc HC Kopř./Rožnov 7 : 3
3.   Ne 23.9.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HC Slezan Opava 8 : 5
  Ne 23.9.18 11:00 SK Prostějov 1913 HC Olomouc 5 : 4
  Ne 23.9.18 17:30 HC Zubr Přerov HKMD Šumperk 3 : 5
  Ne 23.9.18 12:15 HK Nový Jičín HC Uničov 4 : 8
4.   So 29.9.18 12:30 HC Slezan Opava HC Uničov 4 : 3
  Pá 28.9.18 14:00 HK Krnov HK Nový Jičín 7 : 9
  Pá 28.9.18 13:00 HC Olomouc HC Zubr Přerov 9 : 3
  Pá 28.9.18 11:00 HC Kopř./Rožnov SK Prostějov 1913 2 : 5
5.   So 6.10.18 14:15 SK Prostějov 1913 HC Slezan Opava 2 : 2
  Ne 7.10.18 12:30 HC Zubr Přerov HC Kopř./Rožnov 4 : 6
  Ne 7.10.18 11:00 HK Nový Jičín HKMD Šumperk 2 : 17
  Ne 7.10.18 11:30 HC Uničov HK Krnov 12 : 3
6.   So 13.10.18 16:15 HC Slezan Opava HK Krnov 11 : 4
  St 10.10.18 18:00 HKMD Šumperk HC Uničov 3 : 4
  So 13.10.18 13:30 HC Olomouc HK Nový Jičín 5 : 5
  So 13.10.18 13:45 SK Prostějov 1913 HC Zubr Přerov 6 : 3
7.   So 20.10.18 13:00 HC Zubr Přerov HC Slezan Opava 2 : 3
  So 20.10.18 11:15 HK Nový Jičín HC Kopř./RožnovZměna pořadatelství 12 : 2
  So 20.10.18 12:00 HC Uničov HC Olomouc 4 : 1
  So 20.10.18 14:15 HK Krnov HKMD Šumperk 12 : 1
8.   Ne 21.10.18 13:45 HC Slezan Opava HKMD Šumperk 2 : 5
  Ne 14.10.18 12:00 HC Olomouc HK Krnov 5 : 3
  Ne 21.10.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HC Uničov 10 : 7
  Ne 21.10.18 14:15 SK Prostějov 1913 HK Nový Jičín 13 : 1
9.   So 27.10.18 11:00 HK Nový Jičín HC Zubr Přerov 4 : 13
  So 27.10.18 17:00 HC Uničov SK Prostějov 1913 4 : 3
  So 27.10.18 14:15 HK Krnov HC Kopř./Rožnov 3 : 4
  So 27.10.18 12:45 HKMD Šumperk HC Olomouc 8 : 3
10.   So 3.11.18 12:30 HC Slezan Opava HC Olomouc 5 : 1
  Ne 4.11.18 15:30 HKMD Šumperk HC Kopř./Rožnov 3 : 0
  Ne 4.11.18 12:15 HK Krnov SK Prostějov 1913 3 : 4
  So 3.11.18 14:00 HC Uničov HC Zubr Přerov 4 : 4
11.   Ne 11.11.18 13:15 HK Nový Jičín HC Slezan Opava 5 : 1
  Ne 11.11.18 13:45 HC Zubr Přerov HK Krnov 7 : 4
  Ne 11.11.18 14:15 SK Prostějov 1913 HKMD Šumperk 3 : 7
  Ne 11.11.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HC Olomouc 6 : 7
12.   So 24.11.18 12:30 HC Slezan Opava HC Kopř./Rožnov 7 : 2
  So 24.11.18 13:15 HC Olomouc SK Prostějov 1913 2 : 7
  St 14.11.18 18:15 HKMD Šumperk HC Zubr Přerov 3 : 0
  So 24.11.18 14:30 HC Uničov HK Nový Jičín 9 : 6
13.   Ne 25.11.18 11:15 HC Uničov HC Slezan Opava 6 : 3
  Ne 25.11.18 11:00 HK Nový Jičín HK Krnov 5 : 5
  Ne 25.11.18 18:00 HC Zubr Přerov HC Olomouc 4 : 4
  Ne 25.11.18 13:15 SK Prostějov 1913 HC Kopř./Rožnov 7 : 2
14.   So 1.12.18 14:30 HC Slezan Opava SK Prostějov 1913 3 : 2
  Ne 2.12.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HC Zubr Přerov 7 : 6
  Ne 2.12.18 15:20 HKMD Šumperk HK Nový Jičín 8 : 1
  So 1.12.18 14:00 HK Krnov HC Uničov 4 : 8
15.   Ne 9.12.18 12:15 HK Krnov HC Slezan Opava 2 : 10
  So 8.12.18 15:00 HC Uničov HKMD Šumperk 4 : 4
  Ne 9.12.18 11:00 HK Nový Jičín HC Olomouc 4 : 7
  So 8.12.18 18:00 HC Zubr Přerov SK Prostějov 1913 2 : 5
16.   So 15.12.18 12:30 HC Slezan Opava HC Zubr Přerov 4 : 2
  So 15.12.18 11:00 HC Kopř./Rožnov HK Nový Jičín 9 : 2
  So 15.12.18 14:15 HC Olomouc HC UničovZměna pořadatelství 2 : 13
  So 15.12.18 12:45 HKMD Šumperk HK Krnov 13 : 1
17.   St 12.12.18 16:10 HKMD Šumperk HC Slezan Opava 5 : 2
  Ne 16.12.18 12:15 HK Krnov HC Olomouc 2 : 8
  Ne 16.12.18 14:00 HC Uničov HC Kopř./Rožnov 10 : 3
  Ne 16.12.18 11:00 HK Nový Jičín SK Prostějov 1913 5 : 8
18.   Pá 7.12.18 18:00 HC Zubr Přerov HK Nový Jičín 6 : 6
  St 19.12.18 18:00 SK Prostějov 1913 HC UničovZměna pořadatelství :
  Ne 23.12.18 12:30 HC Kopř./Rožnov HK Krnov :
  So 22.12.18 17:00 HC Olomouc HKMD Šumperk :

 

Studénka odstoupila, její pětka nahradí pětku Bohumína ve sk. 19