4. tř  5. tř  6. tř  8. tř  7. tř  9. tř  ml.dor  juniori  muži  
sk. 16     sk. 17        
Tabulka
Utkání

Liga mladších žáků 2007-8 sk. 17 sezóna

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.   So 7.9.19 9:00 HC Č. Těšín HC Slezan Opava B :
  So 7.9.19   HC Frýdek Místek HC Vítkovice Ridera :
  So 7.9.19   HC RT TORAX Poruba HC AZ Havířov 2010 :
  So 7.9.19   HC Orlová HC Kopřivnice :
  So 7.9.19   Metropolia Silesia SK Karviná :
2.   Ne 8.9.19   HC Kopřivnice Metropolia Silesia :
  Ne 8.9.19   HC AZ Havířov 2010 HC Orlová :
  Ne 8.9.19   HC Vítkovice Ridera HC RT TORAX Poruba :
  Ne 8.9.19   HC Slezan Opava B HC Frýdek Místek :
  Ne 8.9.19   HC Oceláři Třinec HC Č. Těšín :
3.   So 14.9.19   HC Frýdek Místek HC Oceláři Třinec :
  Ne 15.9.19 9:30 HC RT TORAX Poruba HC Slezan Opava B :
  So 14.9.19   HC Orlová HC Vítkovice Ridera :
  So 14.9.19   Metropolia Silesia HC AZ Havířov 2010 :
  So 14.9.19   SK Karviná HC Kopřivnice :
4.   So 21.9.19   HC AZ Havířov 2010 SK Karviná :
  So 21.9.19   HC Vítkovice Ridera Metropolia Silesia :
  So 21.9.19   HC Slezan Opava B HC Orlová :
  So 21.9.19   HC Oceláři Třinec HC RT TORAX Poruba :
  So 21.9.19   HC Č. Těšín HC Frýdek Místek :
5.   Ne 22.9.19 9:30 HC RT TORAX Poruba HC Č. Těšín :
  Ne 22.9.19   HC Orlová HC Oceláři Třinec :
  Ne 22.9.19   Metropolia Silesia HC Slezan Opava B :
  Ne 22.9.19   SK Karviná HC Vítkovice Ridera :
  Ne 22.9.19   HC Kopřivnice HC AZ Havířov 2010 :
6.   So 28.9.19   HC Vítkovice Ridera HC Kopřivnice :
  So 28.9.19   HC Slezan Opava B SK Karviná :
  So 28.9.19   HC Oceláři Třinec Metropolia Silesia :
  So 28.9.19   HC Č. Těšín HC Orlová :
  So 28.9.19   HC Frýdek Místek HC RT TORAX Poruba :
7.   So 5.10.19   HC Orlová HC Frýdek Místek :
  So 5.10.19   Metropolia Silesia HC Č. Těšín :
  So 5.10.19   SK Karviná HC Oceláři Třinec :
  So 5.10.19   HC Kopřivnice HC Slezan Opava B :
  So 5.10.19   HC AZ Havířov 2010 HC Vítkovice Ridera :
8.   Ne 6.10.19   HC Slezan Opava B HC AZ Havířov 2010 :
  Ne 6.10.19   HC Oceláři Třinec HC Kopřivnice :
  Ne 6.10.19   HC Č. Těšín SK Karviná :
  Ne 6.10.19   HC Frýdek Místek Metropolia Silesia :
  Ne 6.10.19 9:30 HC RT TORAX Poruba HC Orlová :
9.   So 12.10.19   Metropolia Silesia HC RT TORAX Poruba :
  So 12.10.19   SK Karviná HC Frýdek Místek :
  So 12.10.19   HC Kopřivnice HC Č. Těšín :
  So 12.10.19   HC AZ Havířov 2010 HC Oceláři Třinec :
  So 12.10.19   HC Vítkovice Ridera HC Slezan Opava B :
10.   So 19.10.19   HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera :
  So 19.10.19   HC Č. Těšín HC AZ Havířov 2010 :
  So 19.10.19   HC Frýdek Místek HC Kopřivnice :
  Ne 20.10.19 9:30 HC RT TORAX Poruba SK Karviná :
  So 19.10.19   HC Orlová Metropolia Silesia :
11.   So 26.10.19   SK Karviná HC Orlová :
  So 26.10.19   HC Kopřivnice HC RT TORAX Poruba :
  So 26.10.19   HC AZ Havířov 2010 HC Frýdek Místek :
  So 26.10.19   HC Vítkovice Ridera HC Č. Těšín :
  So 26.10.19   HC Slezan Opava B HC Oceláři Třinec :
12.   Ne 27.10.19   HC Slezan Opava B HC Č. Těšín :
  Ne 27.10.19   HC Vítkovice Ridera HC Frýdek Místek :
  Ne 27.10.19   HC AZ Havířov 2010 HC RT TORAX Poruba :
  Ne 27.10.19   HC Kopřivnice HC Orlová :
  Ne 27.10.19   SK Karviná Metropolia Silesia :
13.   So 2.11.19   Metropolia Silesia HC Kopřivnice :
  So 2.11.19   HC Orlová HC AZ Havířov 2010 :
  Ne 3.11.19 9:30 HC RT TORAX Poruba HC Vítkovice Ridera :
  So 2.11.19   HC Frýdek Místek HC Slezan Opava B :
  So 2.11.19   HC Č. Těšín HC Oceláři Třinec :
14.   So 9.11.19   HC Oceláři Třinec HC Frýdek Místek :
  So 9.11.19   HC Slezan Opava B HC RT TORAX Poruba :
  So 9.11.19   HC Vítkovice Ridera HC Orlová :
  So 9.11.19   HC AZ Havířov 2010 Metropolia Silesia :
  So 9.11.19   HC Kopřivnice SK Karviná :
15.   So 16.11.19   SK Karviná HC AZ Havířov 2010 :
  So 16.11.19   Metropolia Silesia HC Vítkovice Ridera :
  So 16.11.19   HC Orlová HC Slezan Opava B :
  So 16.11.19   HC RT TORAX Poruba HC Oceláři Třinec :
  So 16.11.19   HC Frýdek Místek HC Č. Těšín :
16.   Ne 17.11.19   HC Č. Těšín HC RT TORAX Poruba :
  Ne 17.11.19   HC Oceláři Třinec HC Orlová :
  Ne 17.11.19   HC Slezan Opava B Metropolia Silesia :
  Ne 17.11.19   HC Vítkovice Ridera SK Karviná :
  Ne 17.11.19   HC AZ Havířov 2010 HC Kopřivnice :
17.   So 30.11.19   HC Kopřivnice HC Vítkovice Ridera :
  So 30.11.19   SK Karviná HC Slezan Opava B :
  So 30.11.19   Metropolia Silesia HC Oceláři Třinec :
  So 30.11.19   HC Orlová HC Č. Těšín :
  So 30.11.19   HC RT TORAX Poruba HC Frýdek Místek :
18.   Ne 1.12.19   HC Frýdek Místek HC Orlová :
  Ne 1.12.19   HC Č. Těšín Metropolia Silesia :
  Ne 1.12.19   HC Oceláři Třinec SK Karviná :
  Ne 1.12.19   HC Slezan Opava B HC Kopřivnice :
  Ne 1.12.19   HC Vítkovice Ridera HC AZ Havířov 2010 :
19.   So 7.12.19   HC AZ Havířov 2010 HC Slezan Opava B :
  So 7.12.19   HC Kopřivnice HC Oceláři Třinec :
  So 7.12.19   SK Karviná HC Č. Těšín :
  So 7.12.19   Metropolia Silesia HC Frýdek Místek :
  So 7.12.19   HC Orlová HC RT TORAX Poruba :
20.   So 14.12.19   HC RT TORAX Poruba Metropolia Silesia :
  So 14.12.19   HC Frýdek Místek SK Karviná :
  So 14.12.19   HC Č. Těšín HC Kopřivnice :
  So 14.12.19   HC Oceláři Třinec HC AZ Havířov 2010 :
  So 14.12.19   HC Slezan Opava B HC Vítkovice Ridera :
21.   Ne 15.12.19   HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec :
  Ne 15.12.19   HC AZ Havířov 2010 HC Č. Těšín :
  Ne 15.12.19   HC Kopřivnice HC Frýdek Místek :
  Ne 15.12.19   SK Karviná HC RT TORAX Poruba :
  Ne 15.12.19   Metropolia Silesia HC Orlová :
22.   So 21.12.19   HC Orlová SK Karviná :
  Ne 22.12.19 9:30 HC RT TORAX Poruba HC Kopřivnice :
  So 21.12.19   HC Frýdek Místek HC AZ Havířov 2010 :
  So 21.12.19   HC Č. Těšín HC Vítkovice Ridera :
  So 21.12.19   HC Oceláři Třinec HC Slezan Opava B :