4. tř  5. tř  6. tř  8. tř  7. tř  9. tř  ml.dor  juniori  muži  
sk. 16     sk. 17     sk. 30     sk. 31        
Tabulka
Utkání

Liga mladších žáků 2007-8 sk. 17 sezóna

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.   Ne 15.9.19 10:15 HC Č. Těšín HC Slezan Opava B 8 : 2
  So 7.9.19 10:15 HC Frýdek Místek HC Vítkovice Ridera 3 : 3
  So 7.9.19 9:00 HC RT TORAX Poruba HC AZ Havířov 2010 7 : 3
  Ne 13.10.19 13:00 HC Orlová HC Kopřivnice 6 : 3
  Pá 27.9.19 15:15 Metropolia Silesia SK Karviná 11 : 4
2.   Pá 18.10.19 15:15 HC Kopřivnice Metropolia Silesia 4 : 8
  Po 14.10.19 15:00 HC AZ Havířov 2010 HC Orlová 3 : 6
  Ne 8.9.19 10:00 HC Vítkovice Ridera HC RT TORAX Poruba 13 : 3
  Ne 8.9.19 10:15 HC Slezan Opava B HC Frýdek Místek 1 : 8
  Ne 8.9.19 10:00 HC Oceláři Třinec HC Č. Těšín 4 : 0
3.   So 14.9.19 10:15 HC Frýdek Místek HC Oceláři Třinec 5 : 8
  So 14.9.19 10:45 HC RT TORAX Poruba HC Slezan Opava B 7 : 2
  So 14.9.19 13:00 HC Orlová HC Vítkovice Ridera 4 : 3
  Ne 13.10.19 9:00 Metropolia Silesia HC AZ Havířov 2010 12 : 5
  So 14.9.19 10:00 SK Karviná HC Kopřivnice 5 : 6
4.   Pá 20.9.19 15:15 HC AZ Havířov 2010 SK KarvináZměna pořadatelství 9 : 5
  So 21.9.19 10:00 HC Vítkovice Ridera Metropolia Silesia 12 : 5
  So 21.9.19 13:30 HC Slezan Opava B HC Orlová 1 : 15
  So 21.9.19 12:30 HC Oceláři Třinec HC RT TORAX Poruba 9 : 3
  So 21.9.19 9:15 HC Č. Těšín HC Frýdek Místek 3 : 11
5.   Ne 22.9.19 11:45 HC RT TORAX Poruba HC Č. Těšín 4 : 5
  Ne 22.9.19 11:30 HC Orlová HC Oceláři Třinec 4 : 1
  Pá 11.10.19 14:30 Metropolia Silesia HC Slezan Opava B 10 : 3
  Ne 22.9.19 10:00 SK Karviná HC Vítkovice Ridera 3 : 6
  Ne 22.9.19 11:00 HC Kopřivnice HC AZ Havířov 2010 5 : 4
6.   So 28.9.19 14:15 HC Vítkovice Ridera HC Kopřivnice 3 : 4
  So 28.9.19 10:30 HC Slezan Opava B SK Karviná 1 : 12
  So 28.9.19 10:00 HC Oceláři Třinec Metropolia Silesia 10 : 2
  So 28.9.19 9:30 HC Č. Těšín HC Orlová 7 : 7
  Ne 29.9.19 10:00 HC Frýdek Místek HC RT TORAX Poruba 9 : 4
7.   So 5.10.19 9:00 HC Orlová HC Frýdek Místek 10 : 3
  So 5.10.19 13:30 Metropolia Silesia HC Č. Těšín 11 : 7
  So 5.10.19 10:00 SK Karviná HC Oceláři Třinec 1 : 13
  Pá 4.10.19 15:30 HC Kopřivnice HC Slezan Opava B 12 : 2
  So 5.10.19 8:30 HC AZ Havířov 2010 HC Vítkovice Ridera 4 : 14
8.   Ne 6.10.19 11:45 HC Slezan Opava B HC AZ Havířov 2010 2 : 2
  Ne 6.10.19 11:15 HC Oceláři Třinec HC Kopřivnice 11 : 0
  Ne 6.10.19 9:00 HC Č. Těšín SK Karviná 6 : 4
  Ne 6.10.19 11:15 HC Frýdek Místek Metropolia Silesia 6 : 3
  Ne 6.10.19 12:00 HC RT TORAX Poruba HC Orlová 4 : 11
9.   So 12.10.19 10:15 Metropolia Silesia HC RT TORAX Poruba 2 : 11
  So 12.10.19 10:00 SK Karviná HC Frýdek Místek 4 : 9
  So 12.10.19 9:00 HC Kopřivnice HC Č. Těšín 4 : 2
  So 12.10.19 11:00 HC AZ Havířov 2010 HC Oceláři Třinec 2 : 9
  So 12.10.19 14:15 HC Vítkovice Ridera HC Slezan Opava B 14 : 0
10.   So 19.10.19 12:15 HC Oceláři Třinec HC Vítkovice Ridera 7 : 3
  So 19.10.19 9:30 HC Č. Těšín HC AZ Havířov 2010 7 : 3
  Út 22.10.19 15:45 HC Frýdek Místek HC Kopřivnice 8 : 1
  Ne 20.10.19 13:00 HC RT TORAX Poruba SK Karviná 6 : 6
  So 19.10.19 10:30 HC Orlová Metropolia Silesia 4 : 4
11.   Pá 25.10.19 15:15 SK Karviná HC Orlová 4 : 9
  So 26.10.19 10:00 HC Kopřivnice HC RT TORAX Poruba 6 : 2
  So 26.10.19 8:00 HC AZ Havířov 2010 HC Frýdek Místek 3 : 8
  So 26.10.19 10:00 HC Vítkovice Ridera HC Č. Těšín 11 : 2
  So 26.10.19 9:45 HC Slezan Opava B HC Oceláři Třinec 1 : 12
12.   Ne 27.10.19 10:15 HC Slezan Opava B HC Č. Těšín 2 : 6
  Ne 27.10.19 12:45 HC Vítkovice Ridera HC Frýdek Místek 11 : 3
  Ne 27.10.19 9:00 HC AZ Havířov 2010 HC RT TORAX Poruba 3 : 5
  Ne 27.10.19 10:00 HC Kopřivnice HC Orlová 4 : 10
  St 11.12.19 16:15 SK Karviná Metropolia Silesia 6 : 8
13.   So 2.11.19 13:30 Metropolia Silesia HC Kopřivnice 5 : 3
  So 2.11.19 9:00 HC Orlová HC AZ Havířov 2010 4 : 3
  St 30.10.19 11:15 HC RT TORAX Poruba HC Vítkovice Ridera 3 : 10
  So 2.11.19 10:15 HC Frýdek Místek HC Slezan Opava B 15 : 1
  So 2.11.19 9:30 HC Č. Těšín HC Oceláři Třinec 2 : 12
14.   Čt 7.11.19 12:30 HC Oceláři Třinec HC Frýdek Místek 5 : 2
  So 9.11.19 14:00 HC Slezan Opava B HC RT TORAX Poruba 1 : 9
  St 6.11.19 15:00 HC Vítkovice Ridera HC Orlová 6 : 7
  Ne 10.11.19 11:30 HC AZ Havířov 2010 Metropolia Silesia 9 : 8
  So 9.11.19 10:00 HC Kopřivnice SK Karviná 17 : 6
15.   So 23.11.19 8:15 SK Karviná HC AZ Havířov 2010 3 : 5
  So 16.11.19 13:30 Metropolia Silesia HC Vítkovice Ridera 3 : 12
  So 16.11.19 13:00 HC Orlová HC Slezan Opava B 9 : 2
  So 16.11.19 10:30 HC RT TORAX Poruba HC Oceláři Třinec 2 : 4
  So 16.11.19 10:15 HC Frýdek Místek HC Č. Těšín 8 : 3
16.   St 27.11.19 17:15 HC Č. Těšín HC RT TORAX Poruba 1 : 6
  Ne 17.11.19 11:30 HC Oceláři Třinec HC Orlová 3 : 4
  Ne 17.11.19 11:45 HC Slezan Opava B Metropolia Silesia 2 : 10
  Ne 17.11.19 10:00 HC Vítkovice Ridera SK Karviná 9 : 4
  Ne 17.11.19 8:30 HC AZ Havířov 2010 HC Kopřivnice 2 : 8
17.   So 30.11.19 11:00 HC Kopřivnice HC Vítkovice Ridera 0 : 4
  So 30.11.19 10:00 SK Karviná HC Slezan Opava B 4 : 2
  So 30.11.19 13:30 Metropolia Silesia HC Oceláři Třinec 2 : 11
  St 11.12.19 16:00 HC Orlová HC Č. Těšín 8 : 3
  So 30.11.19 12:15 HC RT TORAX Poruba HC Frýdek Místek 2 : 7
18.   Ne 1.12.19 10:00 HC Frýdek Místek HC Orlová 2 : 7
  Ne 1.12.19 9:00 HC Č. Těšín Metropolia Silesia 3 : 6
  Ne 1.12.19 11:15 HC Oceláři Třinec SK Karviná 7 : 2
  Ne 1.12.19 11:45 HC Slezan Opava B HC Kopřivnice 2 : 8
  Ne 1.12.19 10:00 HC Vítkovice Ridera HC AZ Havířov 2010 11 : 1
19.   So 7.12.19 9:00 HC AZ Havířov 2010 HC Slezan Opava B 5 : 1
  Pá 6.12.19 15:00 HC Kopřivnice HC Oceláři Třinec 1 : 5
  So 7.12.19 10:00 SK Karviná HC Č. Těšín 9 : 4
  So 7.12.19 13:30 Metropolia Silesia HC Frýdek Místek 4 : 4
  So 7.12.19 9:00 HC Orlová HC RT TORAX Poruba 6 : 4
20.   Ne 24.11.19 11:45 HC RT TORAX Poruba Metropolia Silesia 6 : 5
  So 14.12.19 10:15 HC Frýdek Místek SK Karviná 7 : 3
  Út 10.12.19 16:00 HC Č. Těšín HC Kopřivnice 1 : 12
  So 14.12.19 15:00 HC Oceláři Třinec HC AZ Havířov 2010 10 : 1
  So 14.12.19 13:00 HC Slezan Opava B HC Vítkovice Ridera 2 : 8
21.   Ne 15.12.19 10:00 HC Vítkovice Ridera HC Oceláři Třinec 3 : 4
  Ne 24.11.19 13:00 HC AZ Havířov 2010 HC Č. Těšín 5 : 1
  Ne 15.12.19 10:00 HC Kopřivnice HC Frýdek Místek 5 : 4
  Ne 15.12.19 9:00 SK Karviná HC RT TORAX Poruba 1 : 4
  Čt 19.12.19 15:30 Metropolia Silesia HC Orlová 2 : 4
22.   Ne 22.12.19 9:00 HC Orlová SK Karviná 12 : 6
  Út 17.12.19 16:30 HC RT TORAX Poruba HC Kopřivnice 4 : 1
  So 21.12.19 12:15 HC Frýdek Místek HC AZ Havířov 2010 5 : 1
  Út 17.12.19 16:00 HC Č. Těšín HC Vítkovice Ridera 0 : 12
  St 11.12.19 15:00 HC Oceláři Třinec HC Slezan Opava B 8 : 0