4. tř  5. tř  7. tř  6. tř  8. tř  ml.dor  muži  
sk. 18     sk. 19     sk. 01     sk. 02        
Tabulka
Utkání

Liga mladších žáků 2005-6 sk. 19-02 sezóna

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1.   So 7.1.17 9:00 HC Č. Těšín HC Studénka 6 : 1
  Ne 8.1.17 9:30 SK Karviná HC Bohumín 2 : 4
  Pá 20.1.17 15:15 HC Frýdek Místek HK Nový Jičín 6 : 2
  So 7.1.17 11:30 HC RT TORAX Poruba HC Kopř./Rožnov 3 : 2
  So 11.3.17 9:00 HC Orlová HC Uničov 1 : 10
2.   Ne 15.1.17 9:30 HC Uničov HC Č. Těšín 4 : 2
  So 14.1.17 10:30 HC Studénka SK Karviná 1 : 4
  Po 20.3.17 15:30 HC Bohumín HC Frýdek Místek 2 : 3
  Čt 26.1.17 15:00 HK Nový Jičín HC RT TORAX Poruba 5 : 4
  Ne 15.1.17 10:30 HC Kopř./Rožnov HC OrlováZS Rožnov 2 : 9
3.   Ne 29.1.17 11:00 HC Č. Těšín HC Kopř./Rožnov 13 : 0
  Ne 29.1.17 10:00 SK Karviná HC Uničov 1 : 8
  So 28.1.17 12:45 HC Frýdek Místek HC Studénka 11 : 4
  Ne 29.1.17 13:00 HC RT TORAX Poruba HC Bohumín 3 : 2
  Ne 29.1.17 13:00 HC Orlová HK Nový Jičín 4 : 8
4.   So 4.2.17 12:45 HK Nový Jičín HC Č. Těšín 2 : 7
  Ne 5.2.17 9:00 HC Kopř./Rožnov SK KarvináZS Kopřivnice 3 : 5
  Ne 5.2.17 9:45 HC Uničov HC Frýdek Místek 1 : 4
  So 4.2.17 10:30 HC Studénka HC RT TORAX Poruba 6 : 0
  Čt 2.2.17 15:30 HC Bohumín HC Orlová 3 : 4
5.   So 11.2.17 9:00 HC Č. Těšín HC Bohumín 3 : 5
  Pá 10.2.17 15:15 SK Karviná HK Nový Jičín 5 : 7
  So 11.2.17 11:15 HC Frýdek Místek HC Kopř./Rožnov 10 : 2
  So 11.2.17 12:15 HC RT TORAX Poruba HC Uničov 3 : 4
  So 11.2.17 10:00 HC Orlová HC Studénka 10 : 2
6.   So 18.2.17 10:30 HC Studénka HC Č. Těšín 1 : 8
  So 18.2.17 10:30 HC Bohumín SK Karviná 9 : 2
  Ne 19.2.17 9:00 HK Nový Jičín HC Frýdek Místek 4 : 8
  Ne 19.2.17 10:30 HC Kopř./Rožnov HC RT TORAX PorubaZS Rožnov 4 : 4
  Ne 19.2.17 12:45 HC Uničov HC Orlová 6 : 4
7.   Ne 26.2.17 11:00 HC Č. Těšín HC Uničov 4 : 7
  So 25.2.17 11:30 SK Karviná HC Studénka 4 : 4
  Ne 26.2.17 11:00 HC Frýdek Místek HC Bohumín 5 : 1
  So 25.2.17 11:15 HC RT TORAX Poruba HK Nový Jičín 5 : 4
  St 8.3.17 15:30 HC Orlová HC Kopř./Rožnov 5 : 5
8.   Ne 12.3.17 9:00 HC Kopř./Rožnov HC Č. TěšínZS Kopřivnice 1 : 7
  Čt 23.3.17 15:15 HC Uničov SK Karviná 20 : 1
  So 11.3.17 10:30 HC Studénka HC Frýdek Místek 5 : 6
  So 11.3.17 10:30 HC Bohumín HC RT TORAX Poruba 9 : 3
  Po 13.3.17 15:00 HK Nový Jičín HC Orlová 12 : 2
9.   Ne 19.3.17 11:00 HC Č. Těšín HK Nový Jičín 6 : 4
  Ne 19.3.17 9:03 SK Karviná HC Kopř./Rožnov 6 : 1
  So 18.3.17 11:30 HC Frýdek Místek HC Uničov 7 : 5
  So 18.3.17 11:15 HC RT TORAX Poruba HC Studénka 4 : 10
  Ne 19.3.17 10:00 HC Orlová HC Bohumín 1 : 1
10.   So 25.3.17 10:30 HC Bohumín HC Č. Těšín 3 : 6
  Po 20.3.17 15:00 HK Nový Jičín SK Karviná 14 : 5
  Ne 26.3.17 9:00 HC Kopř./Rožnov HC Frýdek MístekZS Kopřivnice 3 : 3
  Út 21.3.17 15:15 HC Uničov HC RT TORAX Poruba 6 : 1
  Čt 16.3.17 15:00 HC Studénka HC Orlová 6 : 5