Verze pro tisk    
    4. tř  5. tř  7. tř  6. tř  8. tř  ml.dor  muži  
 sk. 18   sk. 19  ( Celkově )   sk. 01   sk. 02 
Rozpis a výsledky Liga mladších žáků 2006-7 sk. 19 - sezóna
Ukaž i doma a venku po < kole Týmy proti ostatním

LMŽ - 19 5.tř utkání výhra remíza prohra SKÓRE BODY POŘADÍ
HC Frýdek Místek 24 19 2 3 188 : 66 40 1
HC Orlová 24 19 1 4 170 : 102 39 2
HC Bohumín 24 17 2 5 147 : 64 36 3
HC Oceláři Třinec 24 15 1 8 192 : 114 31 4
HC Slezan Opava 24 15 1 8 173 : 109 31 5
HC Vítkovice Ridera 24 12 2 10 129 : 100 26 6
Metropolia Silesia 24 12 2 10 129 : 103 26 7
HC Frýdek Místek B 24 10 0 14 142 : 151 20 8
HC Č. Těšín 24 8 3 13 119 : 141 19 9
SK Karviná 24 9 1 14 116 : 130 19 10
HC RT TORAX Poruba 24 5 1 18 97 : 174 11 11
HC AZ Havířov 2010 24 5 0 19 119 : 178 10 12
SK Karviná B 24 1 0 23 54 : 353 2 13

 

Logo ČSLH Orlová Havíř. Silesia Třinec Por. Opava Karv. Kar.B FM FMb Vítk. Těš. Bohum.
HC Orlová Logo HC Orlová 7:2 3:3 6:3 8:7 5:4 5:1 15:2 4:3 10:9 5:4 6:3 5:0
9:3 5:4 3:7 15:3 10:9 3:9 10:4 7:5 12:2 2:5 13:3 2:7
HC AZ Havířov 2010 3:9 Logo HC AZ Havířov 2010 6:8 6:8 5:9 4:9 2:10 15:2 0:8 1:5 2:8 4:5 2:9
2:7 9:6 5:10 3:6 2:16 4:10 17:2 1:9 8:10 6:4 9:4 3:4
Metropolia Silesia 4:5 6:9 Logo Metropolia Silesia 4:13 9:2 3:3 6:2 13:0 2:8 2:5 3:5 4:1 3:5
3:3 8:6 5:2 4:2 1:4 8:7 20:0 7:5 7:4 4:3 3:4 0:5
HC Oceláři Třinec 7:3 10:5 2:5 Logo HC Oceláři Třinec 13:2 7:4 9:4 26:3 4:9 9:5 4:5 15:2 4:4
3:6 8:6 13:4 5:10 8:7 7:5 20:1 4:7 3:4 3:2 7:4 1:7
HC RT TORAX Poruba 3:15 6:3 2:4 10:5 Logo HC RT TORAX Poruba 0:4 4:2 12:1 2:7 3:8 3:4 3:5 1:10
7:8 9:5 2:9 2:13 2:8 3:14 5:7 2:16 6:7 4:8 3:3 3:8
HC Slezan Opava 9:10 16:2 4:1 7:8 8:2 Logo HC Slezan Opava 6:3 18:4 5:7 6:4 6:4 5:6 6:3
4:5 9:4 3:3 4:7 4:0 4:6 12:5 2:9 15:3 7:4 7:5 6:4
SK Karviná 9:3 10:4 7:8 5:7 14:3 6:4 Logo SK Karviná 9:3 0:11 4:3 4:8 4:8 3:8
1:5 10:2 2:6 4:9 2:4 3:6 OK 3:4 4:3 4:4 7:6 1:6
SK Karviná B 4:10 2:17 0:20 1:20 7:5 5:12 OK Logo SK Karviná B 1:17 1:14 2:15 3:16 1:13
2:15 2:15 0:13 3:26 1:12 4:18 3:9 1:18 6:20 4:18 0:13 1:12
HC Frýdek Místek 5:7 9:1 5:7 7:4 16:2 9:2 4:3 18:1 Logo HC Frýdek Místek 6:5 4:2 5:5 3:3
3:4 8:0 8:2 9:4 7:2 7:5 11:0 17:1 9:2 7:0 8:2 3:2
HC Frýdek Místek B 2:12 10:8 4:7 4:3 7:6 3:15 3:4 20:6 2:9 Logo HC Frýdek Místek B 3:8 9:6 4:6
9:10 5:1 5:2 5:9 8:3 4:6 3:4 14:1 5:6 5:6 8:4 0:9
HC Vítkovice Ridera 5:2 4:6 3:4 2:3 8:4 4:7 4:4 18:4 0:7 6:5 Logo HC Vítkovice Ridera 4:2 2:6
4:5 8:2 5:3 5:4 4:3 4:6 8:4 15:2 2:4 8:3 4:4 2:6
HC Č. Těšín 3:13 4:9 4:3 4:7 3:3 5:7 6:7 13:0 2:8 4:8 4:4 Logo HC Č. Těšín 5:4
3:6 5:4 1:4 2:15 5:3 6:5 8:4 16:3 5:5 6:9 2:4 3:6
HC Bohumín 7:2 4:3 5:0 7:1 8:3 4:6 6:1 12:1 2:3 9:0 6:2 6:3 Logo HC Bohumín
0:5 9:2 5:3 4:4 10:1 3:6 8:3 13:1 3:3 6:4 6:2 4:5

 

LŽ 5. a 7. třída dohromady utkání výhra remíza prohra SKÓRE BODY POŘADÍ
HC Vítkovice Ridera 42 29 2 11 290 : 129 60 1
HC Frýdek Místek 42 28 3 11 284 : 151 59 2
HC Slezan Opava 42 28 2 12 275 : 174 58 3
HC Oceláři Třinec 42 27 2 13 347 : 185 56 4
HC Orlová 42 21 3 18 212 : 262 45 5
HC Bohumín 24 17 2 5 147 : 64 36 6
HC AZ Havířov 2010 42 17 2 23 234 : 230 36 7
HC RT TORAX Poruba 42 16 2 24 169 : 240 34 8
Metropolia Silesia 42 14 2 26 175 : 233 30 9
SK Karviná 42 14 2 26 194 : 247 30 10
HC Č. Těšín 42 10 4 28 171 : 285 24 11
HC Frýdek Místek B 24 10 0 14 142 : 151 20 12
SK Karviná B 24 1 0 23 54 : 353 2 13
Zpět nahoru
4. tř  5. tř  7. tř  6. tř  8. tř  ml.dor  muži