<<   08 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
31 123456
3278910111213
3314151617181920
3421222324252627
3528293031   
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
7.8.23
6:00 - 6:45 TÚL
6:45 - 7:45 R
  8:00 - 9:00 HC KEMP mládež
  9:15 - 10:15 HC KEMP mládež
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  13:15 - 14:15 HC KEMP mládež
  14:30 - 15:30 HC KEMP mládež
  15:45 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:30 FSC
  18:00 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:15 R
  20:30 - 21:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
8.8.23
6:15 - 7:15 R
7:15 - 8:00 TÚL
  8:00 - 9:00 HC KEMP mládež
  9:15 - 10:15 HC KEMP mládež
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  13:15 - 14:15 HC KEMP mládež
  14:30 - 15:30 HC KEMP mládež
  15:45 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:30 FSC
  18:00 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:15 HC 5,6
  20:30 - 21:30 R
Středa
9.8.23
6:15 - 7:15 R
7:15 - 8:00 TÚL
  8:00 - 9:00 HC KEMP mládež
  9:15 - 10:15 HC KEMP mládež
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  13:15 - 14:15 HC KEMP mládež
  14:30 - 15:30 HC KEMP mládež
  15:45 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:30 FSC
  18:00 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:15 R
  20:45 - 21:45 R
Čtvrtek
10.8.23
6:00 - 6:45 TÚL
6:45 - 7:45 R
  8:00 - 9:00 HC KEMP mládež
  9:15 - 10:15 HC KEMP mládež
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  13:15 - 14:15 HC KEMP mládež
  14:30 - 15:30 HC KEMP mládež
  15:45 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:30 FSC
  18:00 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:15 HC 5,6
  20:30 - 21:30 R
Pátek
11.8.23
6:15 - 7:15 R
7:15 - 8:00 TÚL
  8:00 - 9:00 HC KEMP mládež
  9:15 - 10:15 HC KEMP mládež
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  13:15 - 14:15 HC KEMP mládež
  14:30 - 15:30 HC KEMP mládež
  15:45 - 16:30 R
  16:45 - 17:30 R
  17:45 - 18:45 HC 5,6
  19:00 - 20:00 R
  20:15 - 21:15 R
Sobota
12.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC 1,2, NÁBOR
  10:00 - 11:00 HC STUDÉNKA, mládež
  11:30 - 12:45 R
  13:00 - 13:45 TÚL
  13:45 - 15:00 R
  15:15 - 16:30 R
  17:00 - 18:00 p. KACÍŘ
  18:15 - 19:15 R
  19:30 - 20:30 R
  20:45 - 21:45 R
Neděle
13.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC 1,2, NÁBOR
  10:00 - 11:15 HC 3/4
  11:45 - 12:45 p. KACÍŘ
  13:00 - 13:45 TÚL
  13:45 - 15:00 R
  15:15 - 16:30 R
  16:45 - 17:45 R
  18:00 - 19:00 p. OCZADLY
  19:15 - 20:30 R
  20:45 - 21:45 R
Pondělí
14.8.23
6:00 - 6:30 TÚL
6:30 - 7:30 R
  7:45 - 8:45 HC STUDÉNKA kemp
  9:00 - 10:15 HC 9/D
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  12:30 - 13:30 HC STUDÉNKA kemp
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC SŽ 7/8
  18:15 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:15 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
15.8.23
6:00 - 6:30 TÚL
6:30 - 7:30 R
  7:45 - 8:45 HC STUDÉNKA kemp
  9:00 - 10:15 HC SŽ 7/8
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  12:30 - 13:30 HC STUDÉNKA kemp
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC NÁBOR 1,2
  17:00 - 18:00 HC 3/4
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC 9/D
  20:45 - 21:45 R
Středa
16.8.23
6:15 - 6:30 TÚL
6:30 - 7:30 R
  7:45 - 8:45 HC STUDÉNKA kemp
  9:00 - 10:15 HC 9/D
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  12:30 - 13:30 HC STUDÉNKA kemp
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC SŽ 7/8
  18:15 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:15 LAHVATORS
Čtvrtek
17.8.23
6:00 - 6:30 TÚL
6:30 - 7:30 R
  7:45 - 8:45 HC STUDÉNKA kemp
  9:00 - 10:15 HC SŽ 7/8
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  12:30 - 13:30 HC STUDÉNKA kemp
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC NÁBOR 1,2
  17:00 - 18:00 HC 3/4
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC 9/D
  20:45 - 21:45 R
Pátek
18.8.23
6:00 - 6:30 TÚL
6:30 - 7:30 R
  7:45 - 8:45 HC STUDÉNKA kemp
  9:00 - 10:15 HC SŽ 7/8
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:15 FSC
  12:30 - 13:30 HC STUDÉNKA kemp
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 19:15 HC M
tréninkové utkání modrá - žlutá
  19:30 - 20:30 HC 9/D
Sobota
19.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC 1,2 , NÁBOR
  10:00 - 11:45 HC -PORUBA
utkání 8.tř.
  12:00 - 13:30 HC -PORUBA
utkání 3+4. tř.
  13:45 - 14:45 TÚL
  15:00 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:45 R
  19:00 - 20:15 R
  20:30 - 21:45 R
Neděle
20.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC 1,2 , NÁBOR
  10:00 - 11:15 HC 3,4
  11:45 - 12:45 R
  12:45 - 13:45 TÚL
  13:45 - 14:45 R
  15:00 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:45 - 18:45 p. OCZADLY
  19:00 - 20:00 FSC - SSB
  20:30 - 21:45 R
Pondělí
21.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 10:45 FSC
  11:00 - 11:45 FSC
  12:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC 9/D
  18:15 - 19:15 HC M
  20:00 - 21:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
22.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC 7/8
  8:45 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 10:45 FSC
  11:00 - 11:45 FSC
  12:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC NÁBOR 1,2
  17:20 - 17:40 ruzbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VALAŠ. MEZIŘÍČÍ
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 R
Středa
23.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 10:45 FSC
  11:00 - 11:45 FSC
  12:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:45 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC 5/6
  17:00 - 18:00 HC 3/4
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC 9/D
  20:45 - 21:45 FSC
Čtvrtek
24.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 10:45 R
  11:00 - 11:45 R
  12:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:45 - 14:30 R
  14:45 - 15:30 R
  15:45 - 16:45 HC NÁBOR 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - HAVÍŘOV
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 R
Pátek
25.8.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 10:45 FSC
  11:00 - 11:45 FSC
  12:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:30 - 14:45 FSC
  15:00 - 17:15 HC 9 - ZÁPAS
  17:30 - 18:15 FSC SSB
  18:30 - 19:30 HC M
  20:00 - 21:15 R
Sobota
26.8.23
6:00 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:45 HC - PORUBA
utkání 7. tř.
  12:00 - 13:45 HC - PORUBA
utkání 5. tř.
  13:45 - 14:45 TÚL
  15:00 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:30 p. KACÍŘ
  19:00 - 20:15 R
  20:30 - 21:30 R
Neděle
27.8.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:00 p. PASEKA
  8:45 - 9:45 HC 1,2, NÁBOR
  10:00 - 11:15 HC 3,4
  11:45 - 12:45 p. KACÍŘ
  13:00 - 13:45 TÚL
  13:45 - 14:45 R
  15:00 - 16:00 R
  16:15 - 17:30 HC STUDÉNKA
  17:45 - 19:00 p. OCZADLY
  19:15 - 20:30 KRMELÍN
  20:45 - 21:45 R
Pondělí
28.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC SŽ 7/8
  18:15 - 19:15 HC M
  20:00 - 21:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
29.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC MŽ 5/6
  17:15 - 18:15 HC 3/4
  18:30 - 19:30 HC 9/D
  19:45 - 20:45 R
  21:00 - 22:00 R
Středa
30.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC 3/4
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC 9/D
  20:45 - 21:45 FSC
Čtvrtek
31.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 12:15 HC 9/D
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC MŽ 5/6
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice