Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 7.8.23 |
6:00 | - | 6:45 | TÚL |
6:45 | - | 7:45 | R | |
8:00 | - | 9:00 | HC KEMP mládež | |
9:15 | - | 10:15 | HC KEMP mládež | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
13:15 | - | 14:15 | HC KEMP mládež | |
14:30 | - | 15:30 | HC KEMP mládež | |
15:45 | - | 16:30 | FSC | |
16:45 | - | 17:30 | FSC | |
18:00 | - | 19:00 | HC M | |
19:15 | - | 20:15 | R | |
20:30 | - | 21:30 | KOZLOVICE p. Němec | |
Úterý 8.8.23 |
6:15 | - | 7:15 | R |
7:15 | - | 8:00 | TÚL | |
8:00 | - | 9:00 | HC KEMP mládež | |
9:15 | - | 10:15 | HC KEMP mládež | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
13:15 | - | 14:15 | HC KEMP mládež | |
14:30 | - | 15:30 | HC KEMP mládež | |
15:45 | - | 16:30 | FSC | |
16:45 | - | 17:30 | FSC | |
18:00 | - | 19:00 | HC M | |
19:15 | - | 20:15 | HC 5,6 | |
20:30 | - | 21:30 | R | |
Středa 9.8.23 |
6:15 | - | 7:15 | R |
7:15 | - | 8:00 | TÚL | |
8:00 | - | 9:00 | HC KEMP mládež | |
9:15 | - | 10:15 | HC KEMP mládež | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
13:15 | - | 14:15 | HC KEMP mládež | |
14:30 | - | 15:30 | HC KEMP mládež | |
15:45 | - | 16:30 | FSC | |
16:45 | - | 17:30 | FSC | |
18:00 | - | 19:00 | HC M | |
19:15 | - | 20:15 | R | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Čtvrtek 10.8.23 |
6:00 | - | 6:45 | TÚL |
6:45 | - | 7:45 | R | |
8:00 | - | 9:00 | HC KEMP mládež | |
9:15 | - | 10:15 | HC KEMP mládež | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
13:15 | - | 14:15 | HC KEMP mládež | |
14:30 | - | 15:30 | HC KEMP mládež | |
15:45 | - | 16:30 | FSC | |
16:45 | - | 17:30 | FSC | |
18:00 | - | 19:00 | HC M | |
19:15 | - | 20:15 | HC 5,6 | |
20:30 | - | 21:30 | R | |
Pátek 11.8.23 |
6:15 | - | 7:15 | R |
7:15 | - | 8:00 | TÚL | |
8:00 | - | 9:00 | HC KEMP mládež | |
9:15 | - | 10:15 | HC KEMP mládež | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
13:15 | - | 14:15 | HC KEMP mládež | |
14:30 | - | 15:30 | HC KEMP mládež | |
15:45 | - | 16:30 | R | |
16:45 | - | 17:30 | R | |
17:45 | - | 18:45 | HC 5,6 | |
19:00 | - | 20:00 | R | |
20:15 | - | 21:15 | R | |
Sobota 12.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2, NÁBOR | |
10:00 | - | 11:00 | HC STUDÉNKA, mládež | |
11:30 | - | 12:45 | R | |
13:00 | - | 13:45 | TÚL | |
13:45 | - | 15:00 | R | |
15:15 | - | 16:30 | R | |
17:00 | - | 18:00 | p. KACÍŘ | |
18:15 | - | 19:15 | R | |
19:30 | - | 20:30 | R | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Neděle 13.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2, NÁBOR | |
10:00 | - | 11:15 | HC 3/4 | |
11:45 | - | 12:45 | p. KACÍŘ | |
13:00 | - | 13:45 | TÚL | |
13:45 | - | 15:00 | R | |
15:15 | - | 16:30 | R | |
16:45 | - | 17:45 | R | |
18:00 | - | 19:00 | p. OCZADLY | |
19:15 | - | 20:30 | R | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pondělí 14.8.23 |
6:00 | - | 6:30 | TÚL |
6:30 | - | 7:30 | R | |
7:45 | - | 8:45 | HC STUDÉNKA kemp | |
9:00 | - | 10:15 | HC 9/D | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
12:30 | - | 13:30 | HC STUDÉNKA kemp | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC SŽ 7/8 | |
18:15 | - | 19:45 | HC M | |
20:15 | - | 21:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 15.8.23 |
6:00 | - | 6:30 | TÚL |
6:30 | - | 7:30 | R | |
7:45 | - | 8:45 | HC STUDÉNKA kemp | |
9:00 | - | 10:15 | HC SŽ 7/8 | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
12:30 | - | 13:30 | HC STUDÉNKA kemp | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 3/4 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Středa 16.8.23 |
6:15 | - | 6:30 | TÚL |
6:30 | - | 7:30 | R | |
7:45 | - | 8:45 | HC STUDÉNKA kemp | |
9:00 | - | 10:15 | HC 9/D | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
12:30 | - | 13:30 | HC STUDÉNKA kemp | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC SŽ 7/8 | |
18:15 | - | 19:45 | HC M | |
20:15 | - | 21:15 | LAHVATORS | |
Čtvrtek 17.8.23 |
6:00 | - | 6:30 | TÚL |
6:30 | - | 7:30 | R | |
7:45 | - | 8:45 | HC STUDÉNKA kemp | |
9:00 | - | 10:15 | HC SŽ 7/8 | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
12:30 | - | 13:30 | HC STUDÉNKA kemp | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 3/4 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pátek 18.8.23 |
6:00 | - | 6:30 | TÚL |
6:30 | - | 7:30 | R | |
7:45 | - | 8:45 | HC STUDÉNKA kemp | |
9:00 | - | 10:15 | HC SŽ 7/8 | |
10:30 | - | 11:15 | FSC | |
11:30 | - | 12:15 | FSC | |
12:30 | - | 13:30 | HC STUDÉNKA kemp | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 19:15 | HC M tréninkové utkání modrá - žlutá |
|
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
Sobota 19.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2 , NÁBOR | |
10:00 | - | 11:45 | HC -PORUBA utkání 8.tř. |
|
12:00 | - | 13:30 | HC -PORUBA utkání 3+4. tř. |
|
13:45 | - | 14:45 | TÚL | |
15:00 | - | 17:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:30 | - | 18:45 | R | |
19:00 | - | 20:15 | R | |
20:30 | - | 21:45 | R | |
Neděle 20.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2 , NÁBOR | |
10:00 | - | 11:15 | HC 3,4 | |
11:45 | - | 12:45 | R | |
12:45 | - | 13:45 | TÚL | |
13:45 | - | 14:45 | R | |
15:00 | - | 17:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:45 | - | 18:45 | p. OCZADLY | |
19:00 | - | 20:00 | FSC - SSB | |
20:30 | - | 21:45 | R | |
Pondělí 21.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 9/D | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 22.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC 7/8 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | ruzbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - VALAŠ. MEZIŘÍČÍ přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | R | |
Středa 23.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 3/4 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
20:45 | - | 21:45 | FSC | |
Čtvrtek 24.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | R | |
11:00 | - | 11:45 | R | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | R | |
14:45 | - | 15:30 | R | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - HAVÍŘOV přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pátek 25.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:30 | - | 14:45 | FSC | |
15:00 | - | 17:15 | HC 9 - ZÁPAS | |
17:30 | - | 18:15 | FSC SSB | |
18:30 | - | 19:30 | HC M | |
20:00 | - | 21:15 | R | |
Sobota 26.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | HÁJOV |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2 | |
10:00 | - | 11:45 | HC - PORUBA utkání 7. tř. |
|
12:00 | - | 13:45 | HC - PORUBA utkání 5. tř. |
|
13:45 | - | 14:45 | TÚL | |
15:00 | - | 17:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:30 | - | 18:30 | p. KACÍŘ | |
19:00 | - | 20:15 | R | |
20:30 | - | 21:30 | R | |
Neděle 27.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:00 | p. PASEKA | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2, NÁBOR | |
10:00 | - | 11:15 | HC 3,4 | |
11:45 | - | 12:45 | p. KACÍŘ | |
13:00 | - | 13:45 | TÚL | |
13:45 | - | 14:45 | R | |
15:00 | - | 16:00 | R | |
16:15 | - | 17:30 | HC STUDÉNKA | |
17:45 | - | 19:00 | p. OCZADLY | |
19:15 | - | 20:30 | KRMELÍN | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pondělí 28.8.23 |
6:00 | - | 7:00 | TÚL |
7:15 | - | 8:15 | R | |
8:30 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 11:00 | HC MŽ 5/6 | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 13:30 | TÚL | |
13:30 | - | 14:15 | FSC | |
14:30 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC SŽ 7/8 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 29.8.23 |
6:00 | - | 7:00 | TÚL |
7:15 | - | 8:15 | R | |
8:30 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 11:00 | HC MŽ 5/6 | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 13:30 | TÚL | |
13:30 | - | 14:15 | FSC | |
14:30 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 17:00 | HC MŽ 5/6 | |
17:15 | - | 18:15 | HC 3/4 | |
18:30 | - | 19:30 | HC 9/D | |
19:45 | - | 20:45 | R | |
21:00 | - | 22:00 | R | |
Středa 30.8.23 |
6:00 | - | 7:00 | TÚL |
7:15 | - | 8:15 | R | |
8:30 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 11:00 | HC MŽ 5/6 | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 13:30 | TÚL | |
13:30 | - | 14:15 | FSC | |
14:30 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 3/4 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
20:45 | - | 21:45 | FSC | |
Čtvrtek 31.8.23 |
6:00 | - | 7:00 | TÚL |
7:15 | - | 8:15 | R | |
8:30 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 11:00 | HC MŽ 5/6 | |
11:15 | - | 12:15 | HC 9/D | |
13:00 | - | 13:30 | TÚL | |
13:30 | - | 14:15 | FSC | |
14:30 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 17:00 | HC MŽ 5/6 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - NOVÝ JIČÍN přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | R |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice