<<   12 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
48  12345
496789101112
5013141516171819
5120212223242526
522728293031  
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Středa
1.12.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
2.12.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
3.12.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 17:15 HC - TŘINEC
liga žáků 8 tř.
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 R
Sobota
4.12.21
6:00 - 7:00 R
8:00 - 17:00 TURNAJ v MINIHOKEJI
O POHÁR MĚSTA KOPŘIVNICE
  17:30 - 18:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  19:15 - 20:45 HC trenéři přípravka
  21:00 - 22:15 R
Neděle
5.12.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC SŽ dovednosti
  10:00 - 14:00 HC - PORUBA
liga žáků 6/8 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 HC přípravka 1,2
  18:00 - 19:15 HC 3,4
  19:30 - 20:45 R
Pondělí
6.12.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
7.12.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 R
Středa
8.12.21
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:00 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
9.12.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
10.12.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:00 TUL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 19:15 HC - FRÝDEK MÍSTEK
KLP 4/5 tř.
  19:30 - 20:45 HC D,J
Sobota
11.12.21
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 22:00 VELKÁ CENA KOPŘIVNICE
závody v krasobruslení
Neděle
12.12.21
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 22:00 VELKÁ CENA KOPŘIVNICE
závody v krasobruslení
Pondělí
13.12.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
14.12.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
15.12.21
6:00 - 7:15 HC roč. 2008
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
16.12.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
17.12.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:30 HC SŽ
  17:00 - 19:30 Č. VLCI - OPAVA
liga juniorů
  19:45 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:15 R
Sobota
18.12.21
6:00 - 7:00 R
7:30 - 8:45 HC 4,5
  9:00 - 10:15 HC přípravka 1,2
  10:30 - 11:30 HC 3,4
  11:45 - 12:45 FSC
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - HODONÍN
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 R
  21:30 - 22:30 R
Neděle
19.12.21
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 11:00 FK FRÝDLANT
  11:30 - 12:30 MK HOCKEY
  12:45 - 13:45 PIPERI
  14:15 - 15:15 p. VLČEK
  15:45 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:45 HC MŽ dovednosti
  19:00 - 20:15 p. OCZADLY
  20:30 - 21:45 R
Pondělí
20.12.21
6:15 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
21.12.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 R
Středa
22.12.21
6:15 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:00 TÚL
  9:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
23.12.21
6:30 - 7:45 HC MŽ
8:00 - 9:00 HC SŽ
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:15 - 13:45 COCA - COLA PRAHA
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 trenéři přípravka ?
Pátek
24.12.21
     
ŠTĚDRÝ DEN
      ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
Sobota
25.12.21
     
1. SVÁTEK VÁNOČNÍ
6:00 - 12:30 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
  13:30 - 14:30 MK HOCKEY
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 18:00 FSC
  20:00 - 24:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
Neděle
26.12.21
     
2. SVÁTEK VÁNOČNÍ
6:00 - 8:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
  9:00 - 10:00 HC M
  10:15 - 12:15 HC MŽ
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  20:00 - 24:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!
Pondělí
27.12.21
6:45 - 7:45 HC MŽ
8:00 - 9:00 HC D,J
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:00 HC SŽ
  14:15 - 15:30 HC 4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
28.12.21
6:45 - 7:45 HC 3
8:00 - 9:00 HC SŽ
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 11:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 HC MŽ
  14:30 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - KOMETA BRNO B
2. liga ČR muži
Středa
29.12.21
6:45 - 7:45 R
8:00 - 9:00 HC 3,4
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:15 HC MŽ
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:45 HC přípravka 1,2
  19:00 - 20:00 FSC - SSB
  20:15 - 21:15 p. OCZADLY
Čtvrtek
30.12.21
6:45 - 7:45 R
7:30 - 8:30 HC SŽ
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:45 - 13:45 FSC
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:30 HC D,J
  20:45 - 21:45 R
Pátek
31.12.21
6:45 - 7:45 HC MŽ
8:00 - 9:00 HC SŽ
  9:15 - 10:15 HC D,J
  10:30 - 11:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:30 - 14:00 FSC
  14:00 - 14:30 TÚL
  14:30 - 24:00 ZIMNÍ STADION
UZAVŘEN !!!

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice