Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 13.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ sv. Zdislava | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Francouzská | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 14.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:15 | FSC | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ I. Šustaly | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4.tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 15.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Hájov | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Bordovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC - NÁBOR +1,2 | |
17:15 | - | 19:15 | HC - SILESIA utkání 7. tř. |
|
20:00 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 16.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Brose | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Orlíček Veřov. | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 17.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:15 | - | 8:30 | HC MŽ 5/6 | |
8:45 | - | 9:45 | FSC | |
10:00 | - | 12:00 | HC - ORLOVÁ utkání 7.tř. |
|
12:30 | - | 13:30 | HC 3/4 | |
13:45 | - | 15:15 | FSC | |
15:30 | - | 16:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:30 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2.liga z.č. 58 INDEPENDENT - ZÁVIŠICE |
|
Sobota 18.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
9:00 | - | 12:30 | HC - TŘINEC + Č. VLCI utkání 3.tř. |
|
12:45 | - | 14:45 | HC - TŘINEC utkání 5. tř. |
|
15:15 | - | 16:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:00 | - | 18:15 | ML 3.liga z.č. 59 JANOVICE - BARTOŠOVICE |
|
18:30 | - | 19:45 | ML 3.liga z.č. 60 LAHVATORS - FRENŠTÁT |
|
20:00 | - | 21:15 | ML 3.liga z.č. 61 TATRA - FEŠÁCI |
|
Neděle 19.11.23 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3/4 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - PŘEROV utkání 6. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - ZLÍN utkání 8. tř. |
|
14:45 | - | 16:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:30 | - | 17:45 | ML 1.liga z.č. 62 BAH - PETŘVALD |
|
18:00 | - | 19:15 | ML 2.liga z.č. 63 HÁJOV - VRATIMOV |
|
19:30 | - | 20:45 | ML TOP liga z.č. 64 SLIVOVICE - NEBORY |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice