<<   11 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
441234567
45891011121314
4615161718192021
4722232425262728
482930     
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
1.11.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TUL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
2.11.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 R
Středa
3.11.21
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TUL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
4.11.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
5.11.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:30 TUL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:30 HC SŽ
  17:00 - 19:30 Č. VLCI - UH. OSTROH
liga juniorů
  19:45 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 56
LAHVATORS - VIKYMONT
Sobota
6.11.21
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 4,5
  10:00 - 11:15 ML TOP . liga z.č. 57
KOZLOVICE - PALKOVICE
  11:30 - 12:30 HÁJOV
  12:45 - 13:30 MK HOCKEY
  13:30 - 14:15 TUL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/ SÁZAVOU
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 59
JANOVICE - BRUŠPERK
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 60
FEŠÁCI - FRENŠTÁT
Neděle
7.11.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 11:00 R
  11:15 - 12:30 ML 3 . liga z.č. 61
IDEPENDENT - TATRA
  13:00 - 15:30 Č. VLCI - PROSTĚJOV
liga mlad. dorostu
  16:00 - 17:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 62
NETOPÝŘI - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 63
PREDATORS - NEBORY
  21:00 - 22:15 ML TOP . liga z.č. 64
PETŘVALD - VEŘOVICE

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice