<<   10 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
39    123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
Aktualizováno 27.1.2022 8:13 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
25.10.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
26.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 R
Středa
27.10.21
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 HC 3,4
  8:30 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC trenéři přípravka
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
28.10.21
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC SŽ
  8:45 - 9:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  10:00 - 11:00 HC přípravka 1,2
  11:15 - 12:15 FSC
  12:30 - 14:00 R
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 ZÁVIŠICE
Pátek
29.10.21
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. trénink
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 49
VIKYMONT - ZÁVIŠICE
Sobota
30.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 11:15 ML 3 . liga z.č. 50
TATRA - BARTOŠOVICE
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 51
STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI B
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - KOMETA BRNO B
2. liga ČR muži
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 54
NEBORY - BAH
WERK ARÉNA TŘINEC
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 52
JESTŘÁBI - JANOVICE
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 53
BRUŠPERK - FEŠÁCI
Neděle
31.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - OPAVA
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 TÚL
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 32 P
NETOPÝŘI -VEŘOVICE
  21:00 - 22:00 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice