<<   10 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
39    123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
Aktualizováno 7.12.2021 9:27 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
11.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
12.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  21:45 - 22:45 R
Středa
13.10.21
6:00 - 18:15 odstávka vody
ZS UZAVŘEN !!!
18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
14.10.21
6:00 - 7:00 HC SŽ, dovednosti
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
15.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 18:30 Č. VLCI - BYLNICE
liga dorostu
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML TOP . liga z.č. 35
PETŘVALD - KOZLOVICE
Sobota
16.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 10:00 HC MŽ + 4,5
  10:30 - 11:45 ML 3 . liga z.č. 36
BARTOŠOVICE - INDEPENDENT
  12:00 - 13:15 ML 3 . liga z.č. 37
NETOPÝŘI B - TATRA
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 38
VIKYMONT - BRUŠPERK
Neděle
17.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - AZ HAVÍŘOV
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 39
PREDATORS - VRATIMOV
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 40
BAH - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 41
JANOVICE - STAŘÍ PSI
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 42
FEŠÁCI - JESTŘÁBI

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice