<<   10 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
39    123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
Aktualizováno 7.12.2021 9:27 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
27.9.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 10:00 HC MŽ
  10:15 - 11:30 HC 3, 4 dovednosti
  11:30 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 R
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
28.9.21
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC 3,4
  9:15 - 10:15 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  10:30 - 11:30 FSC
  12:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
29.9.21
6:15 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2,3
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VALAŠ. MEZIŘÍČÍ
2.liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
30.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
1.10.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:45 HC SŽ
  17:00 - 18:45 HC MŽ , brankař. trénink
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 22
INDEPENDENT - NETOPÝŘI B
  22:00 - 23:00 HC trenéři, přípravka
Sobota
2.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 13:15 HC - NOVÝ JIČÍN
liga žáků 4/5 tř.
  13:30 - 14:15 MK HOCKEY
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3 . liga z.č. 23
TATRA -- JANOVICE
  18:00 - 19:15 ML 3 . liga z.č. 24
STAŘÍ PSI - FEŠÁCI
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 25
JESTŘÁBI -VIKYMONT
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 26
FRENŠTÁT -ZÁVIŠICE
Neděle
3.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - ČESKÝ TĚŠÍN
liga žáků 6/8 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 27
VEŘOVICE - PREDATORS
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 28
PALKOVICE - NETOPÝŘI
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 12 P
NEBORY - VRATIMOV
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 29
BRUŠPERK - LAHVATORS

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice