<<   10 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
39    123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
Aktualizováno 7.12.2021 9:27 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pátek
1.10.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:45 HC SŽ
  17:00 - 18:45 HC MŽ , brankař. trénink
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 22
INDEPENDENT - NETOPÝŘI B
  22:00 - 23:00 HC trenéři, přípravka
Sobota
2.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 13:15 HC - NOVÝ JIČÍN
liga žáků 4/5 tř.
  13:30 - 14:15 MK HOCKEY
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3 . liga z.č. 23
TATRA -- JANOVICE
  18:00 - 19:15 ML 3 . liga z.č. 24
STAŘÍ PSI - FEŠÁCI
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 25
JESTŘÁBI -VIKYMONT
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 26
FRENŠTÁT -ZÁVIŠICE
Neděle
3.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - ČESKÝ TĚŠÍN
liga žáků 6/8 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 27
VEŘOVICE - PREDATORS
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 28
PALKOVICE - NETOPÝŘI
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 12 P
NEBORY - VRATIMOV
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 29
BRUŠPERK - LAHVATORS
Pondělí
4.10.21
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 4,5 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
5.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
6.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:00 - 8:30 TÚL
  8:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2.liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
7.10.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
8.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 18:30 HC - NOVÝ JIČÍN
liga juniorů
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 30
JANOVICE - INDEPENDENT
Sobota
9.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 31
NEBORY - YOUNG GUNS
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 32
NETOPÝŘI - VEŘOVICE
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 33
HÁJOV - PALKOVICE
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 34
LAHVATORS - FRENŠTÁT
Neděle
10.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 21:00 Malá cena Kopřivnice
závody v krasobruslení
Pondělí
11.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
12.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  21:45 - 22:45 R
Středa
13.10.21
6:00 - 18:15 odstávka vody
ZS UZAVŘEN !!!
18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
14.10.21
6:00 - 7:00 HC SŽ, dovednosti
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
15.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 18:30 Č. VLCI - BYLNICE
liga dorostu
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML TOP . liga z.č. 35
PETŘVALD - KOZLOVICE
Sobota
16.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 10:00 HC MŽ + 4,5
  10:30 - 11:45 ML 3 . liga z.č. 36
BARTOŠOVICE - INDEPENDENT
  12:00 - 13:15 ML 3 . liga z.č. 37
NETOPÝŘI B - TATRA
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 38
VIKYMONT - BRUŠPERK
Neděle
17.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - AZ HAVÍŘOV
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 39
PREDATORS - VRATIMOV
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 40
BAH - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 41
JANOVICE - STAŘÍ PSI
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 42
FEŠÁCI - JESTŘÁBI
Pondělí
18.10.21
-8:30 - 9:45 TÚL
6:15 - 7:15 R
  7:30 - 8:15 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
19.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
20.10.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC přípravka 1,2
  17:30 - 19:30 VÍTKOVICE
liga žáků 6 tř.
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
21.10.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
22.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:00 HC - PORUBA
liga žáků 7/9
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 43
FRENŠTÁT - VIKYMONT
Sobota
23.10.21
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 10:00 HC 3,4
  10:00 - 12:00 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 8 tř.
  12:15 - 13:45 HC MŽ dovednosti
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - HODONÍN
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML TOP . liga z.č. 45
VEŘOVICE - HÁJOV
Neděle
24.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC SŽ dovednosti
  10:00 - 13:15 HC - TŘINEC
KLP 4/5 tř.
  14:00 - 17:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3. tř.
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 46
PALKOVICE - PETŘVALD
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 47
SLIVOVICE - PREDATORS
  21:00 - 22:15 ML TOP . liga z.č. 44
VRATIMOV - NETOPÝŘI
Pondělí
25.10.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
26.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 R
Středa
27.10.21
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 HC 3,4
  8:30 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC trenéři přípravka
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
28.10.21
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC SŽ
  8:45 - 9:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  10:00 - 11:00 HC přípravka 1,2
  11:15 - 12:15 FSC
  12:30 - 14:00 R
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 ZÁVIŠICE
Pátek
29.10.21
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. trénink
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 49
VIKYMONT - ZÁVIŠICE
Sobota
30.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 11:15 ML 3 . liga z.č. 50
TATRA - BARTOŠOVICE
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 51
STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI B
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - KOMETA BRNO B
2. liga ČR muži
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 54
NEBORY - BAH
WERK ARÉNA TŘINEC
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 52
JESTŘÁBI - JANOVICE
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 53
BRUŠPERK - FEŠÁCI
Neděle
31.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - OPAVA
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 TÚL
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 32 P
NETOPÝŘI -VEŘOVICE
  21:00 - 22:00 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice