<<   09 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35    123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930 
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
25.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
26.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 FSC sportovní třída
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:30 HC M
  19:45 - 20:45 HC 9/D
  21:00 - 22:00 R
Středa
27.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 20:40 FSC SSB
  20:50 - 21:30 FSC SSB
Čtvrtek
28.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 HC M
  8:30 - 9:30 HC 1,2, + brankaři
  9:45 - 10:45 HC 3/4
  11:00 - 12:00 R
  12:30 - 15:00 Č.VLCI - KROMĚŘÍŽ
utkání dorostu
  15:30 - 16:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
Pátek
29.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 3/4
  16:30 - 17:30 HC SŽ 7/8
  17:45 - 18:45 HC 9/D
  19:00 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:30 ML 3. liga z.č. 15
INDEPENDENT - VIKYMONT
Sobota
30.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC NÁBOR + 1,2
  10:00 - 11:15 R
  11:30 - 12:45 ML 3. liga z.č. 16
FRENŠTÁT - BARTOŠOVICE
  13:00 - 14:15 ML 3. liga z.č.18
LAHVATORS - FEŠÁCI
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 18:15 ML 2. liga z.č. 19
HÁJOV - STAŘÍ PSI
  18:30 - 19:45 ML 2. liga z.č. 21
NETOPÝŘI - PALKOVICE
  20:00 - 21:15 R
Neděle
1.10.23
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:30 HC NÁBOR + 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3/4
  10:00 - 12:00 HC - NOVÝ JIČÍN
utkání 6. tř.
  12:15 - 14:15 HC - NOVÝ JIČÍN
utkání 8. tř.
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2. liga z.č. 22
JESTŘÁBI - VRATIMOV
  18:00 - 19:15 ML 1. liga z.č. 24
SLIVOVICE - PETŘVALD
  19:30 - 20:45 ML 1. liga z.č. 23
NEBORY - BAH
  21:00 - 22:15 ML 2. liga z.č. 20
ZÁVIŠICE - VEŘOVICE

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice