<<   09 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35    123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930 
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
11.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
12.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - POVAŽSKÁ BYST.
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 HC 9/D
Středa
13.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 21:00 FSC SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
14.9.23
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3 brankař. tr. 2,3,4
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr. 5,6,7,8
  18:15 - 19:15 HC 9/D
  19:30 - 20:30 FSC
  20:45 - 21:45 R
Pátek
15.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  16:30 - 18:30 HC - VÍTKOVICE
utkání 7.tř.
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:15 R
Sobota
16.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 1/2
  10:00 - 12:30 HC - NOVÝ JIČÍN
příprav. utkání dorostu
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 2. liga z.č. 6
BRUŠPERK - JESTŘÁBI
  17:45 - 19:00 ML 2. liga z.č. 7
VEŘOVICE - NETOPÝŘI
  19:15 - 20:30 ML 2. liga z.č. 8
PALKOVICE - INDEPENDENT
  20:45 - 22:00 ML 2. liga z.č. 11
VIKYMONT - HÁJOV
Neděle
17.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 3/4
  10:00 - 12:00 HC - ŠUMPERK
utkání 6.tř.
  12:15 - 14:15 HC - ŠUMPERK
utkání 8.tř.
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:30 p. KACÍŘ
  17:45 - 19:00 ML 3. liga z.č. 10
BARTOŠOVICE - JANOVICE
  19:15 - 20:30 ML 2. liga z.č. 9
VRATIMOV - ZÁVIŠICE
  20:45 - 21:45 P. OCZADLY

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice