<<   09 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35    123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930 
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
4.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
5.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:30 HC M
  19:45 - 20:45 HC 9/D
  21:00 - 22:00 R
Středa
6.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 21:00 FSC SSB
Čtvrtek
7.9.23
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3 brankař. tr.
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr.
  18:15 - 19:15 HC 9,D
  19:30 - 20:30 FSC
  20:45 - 21:45 R
Pátek
8.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC ???
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 7/8
  16:30 - 18:45 HC - FM
přípravné utk. dorostu
  19:00 - 20:30 FSC - školení trenérů
  20:45 - 22:00 ML 2. liga z.č. 1
STAŘÍ PSI - INDEPENDENT
Sobota
9.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 HC NÁBOR
  8:30 - 10:00 FSC - školení trenérů
  10:15 - 12:15 HC - SILESIA
utkání 7.tř.
  12:45 - 13:45 HC 1/2
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML 2. liga z.č. 2
VEŘOVICE - JESTŘÁBI
  17:30 - 18:45 ML 2. liga z.č. 3
PALKOVICE - ZÁVIŠICE
  19:00 - 20:30 FSC - školení trenérů
  20:45 - 21:45 R
Neděle
10.9.23
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  9:00 - 10:30 FSC - školení trenérů
  10:45 - 12:45 HC - OPAVA
utkání 9.tř.
  13:15 - 14:15 HC 3/4
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:15 HC 1/2
  17:30 - 18:45 ML 3. liga z.č. 4
TATRA - FEŠÁCI
  19:00 - 20:15 ML 3. liga z.č. 5
FRENŠTÁT - LAHVATORS
  20:45 - 21:45 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice