<<   09 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35    123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930 
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
28.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC SŽ 7/8
  18:15 - 19:15 HC M
  20:00 - 21:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
29.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC MŽ 5/6
  17:15 - 18:15 HC 3/4
  18:30 - 19:30 HC 9/D
  19:45 - 20:45 R
  21:00 - 22:00 R
Středa
30.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ 5/6
  17:00 - 18:00 HC 3/4
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 HC 9/D
  20:45 - 21:45 FSC
Čtvrtek
31.8.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC SŽ 7/8
  10:00 - 11:00 HC MŽ 5/6
  11:15 - 12:15 HC 9/D
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC MŽ 5/6
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 R
Pátek
1.9.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC 7/8
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC 3/4
  17:00 - 18:00 HC NÁBOR 1,2
  18:15 - 19:15 HC SŽ 7/8
  19:30 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 R
Sobota
2.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:15 - 11:15 p. KACÍŘ
  11:45 - 12:45 R
  13:00 - 13:45 TÚL
  13:45 - 14:45 R
  15:00 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 19:00 HC VIKYMONT
  19:15 - 20:15 R
  20:30 - 21:45 R
Neděle
3.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:15 - 11:15 p. KACÍŘ
  11:45 - 12:45 R
  13:00 - 13:45 TÚL
  14:00 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC 1,2
  17:15 - 18:15 HC 9/D
  18:30 - 19:30 p. OCZADLY
  19:45 - 20:45 KRMELÍN
  21:00 - 22:00 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice