<<   09 / 2023   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35    123
3645678910
3711121314151617
3818192021222324
39252627282930 
Aktualizováno 22.2.2024 8:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pátek
1.9.23
6:00 - 7:00 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 HC 9/D
  10:00 - 11:00 HC 7/8
  11:15 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC 3/4
  17:00 - 18:00 HC NÁBOR 1,2
  18:15 - 19:15 HC SŽ 7/8
  19:30 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 R
Sobota
2.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:15 - 11:15 p. KACÍŘ
  11:45 - 12:45 R
  13:00 - 13:45 TÚL
  13:45 - 14:45 R
  15:00 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 19:00 HC VIKYMONT
  19:15 - 20:15 R
  20:30 - 21:45 R
Neděle
3.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:15 - 11:15 p. KACÍŘ
  11:45 - 12:45 R
  13:00 - 13:45 TÚL
  14:00 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC 1,2
  17:15 - 18:15 HC 9/D
  18:30 - 19:30 p. OCZADLY
  19:45 - 20:45 KRMELÍN
  21:00 - 22:00 R
Pondělí
4.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
5.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:30 HC M
  19:45 - 20:45 HC 9/D
  21:00 - 22:00 R
Středa
6.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 21:00 FSC SSB
Čtvrtek
7.9.23
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3 brankař. tr.
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr.
  18:15 - 19:15 HC 9,D
  19:30 - 20:30 FSC
  20:45 - 21:45 R
Pátek
8.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC ???
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 7/8
  16:30 - 18:45 HC - FM
přípravné utk. dorostu
  19:00 - 20:30 FSC - školení trenérů
  20:45 - 22:00 ML 2. liga z.č. 1
STAŘÍ PSI - INDEPENDENT
Sobota
9.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 HC NÁBOR
  8:30 - 10:00 FSC - školení trenérů
  10:15 - 12:15 HC - SILESIA
utkání 7.tř.
  12:45 - 13:45 HC 1/2
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML 2. liga z.č. 2
VEŘOVICE - JESTŘÁBI
  17:30 - 18:45 ML 2. liga z.č. 3
PALKOVICE - ZÁVIŠICE
  19:00 - 20:30 FSC - školení trenérů
  20:45 - 21:45 R
Neděle
10.9.23
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  9:00 - 10:30 FSC - školení trenérů
  10:45 - 12:45 HC - OPAVA
utkání 9.tř.
  13:15 - 14:15 HC 3/4
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:15 HC 1/2
  17:30 - 18:45 ML 3. liga z.č. 4
TATRA - FEŠÁCI
  19:00 - 20:15 ML 3. liga z.č. 5
FRENŠTÁT - LAHVATORS
  20:45 - 21:45 R
Pondělí
11.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
12.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - POVAŽSKÁ BYST.
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 HC 9/D
Středa
13.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 21:00 FSC SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
14.9.23
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3 brankař. tr. 2,3,4
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr. 5,6,7,8
  18:15 - 19:15 HC 9/D
  19:30 - 20:30 FSC
  20:45 - 21:45 R
Pátek
15.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  16:30 - 18:30 HC - VÍTKOVICE
utkání 7.tř.
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:15 R
Sobota
16.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 1/2
  10:00 - 12:30 HC - NOVÝ JIČÍN
příprav. utkání dorostu
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 2. liga z.č. 6
BRUŠPERK - JESTŘÁBI
  17:45 - 19:00 ML 2. liga z.č. 7
VEŘOVICE - NETOPÝŘI
  19:15 - 20:30 ML 2. liga z.č. 8
PALKOVICE - INDEPENDENT
  20:45 - 22:00 ML 2. liga z.č. 11
VIKYMONT - HÁJOV
Neděle
17.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC NÁBOR
  8:45 - 9:45 HC 3/4
  10:00 - 12:00 HC - ŠUMPERK
utkání 6.tř.
  12:15 - 14:15 HC - ŠUMPERK
utkání 8.tř.
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:30 p. KACÍŘ
  17:45 - 19:00 ML 3. liga z.č. 10
BARTOŠOVICE - JANOVICE
  19:15 - 20:30 ML 2. liga z.č. 9
VRATIMOV - ZÁVIŠICE
  20:45 - 21:45 P. OCZADLY
Pondělí
18.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
19.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  9:30 - 9:45 R
  10:00 - 12:30 R
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:30 HC M
  19:45 - 20:45 HC 9/D
  21:00 - 22:00 R
Středa
20.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR + 1,2
  17:30 - 18:30 HC 3/4
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
21.9.23
6:00 - 7:15 HC SŽ 7/8
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:00 HC 2,3 brankař. tr. 2,3,4
  17:00 - 18:00 HC 5,6 brankař. tr. 5,6,7,8
  18:15 - 19:15 HC 9/D
  19:30 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 FSC
Pátek
22.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:45 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 3/4
  16:30 - 17:30 HC SŽ 7/8
  17:45 - 18:45 HC 9/D
  19:00 - 20:00 HC M
  20:30 - 21:45 ML 2. liga z.č. 12
VIKYMONT - NETOPÝŘI
Sobota
23.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC NÁBOR
  10:15 - 12:15 HC - PORUBA
utkání 9.tř.
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  15:20 - 15:40 rozbruslení
  16:00 - 18:30 HC - VYŠKOV
2. liga ČR muži
  19:00 - 20:15 ML 2.liga z.č. 13
VRATIMOV - BRUŠPERK
  20:30 - 21:45 ML 3.liga z.č. 14
BARTOŠOVICE - TATRA
Neděle
24.9.23
6:00 - 6:45 TÚL
6:45 - 7:45 HC NÁBOR + 1,2
  8:00 - 20:00 TESTY FSC
  20:15 - 21:15 p. OCZADLY
Pondělí
25.9.23
6:00 - 7:15 HC 7,8,9
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6 + 4tř.
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ 7/8
  18:45 - 19:45 HC 9/D
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE - p. NĚMEC
Úterý
26.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 FSC sportovní třída
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 HC MŽ 5/6
  15:45 - 16:45 HC SŽ 7/8
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:30 HC M
  19:45 - 20:45 HC 9/D
  21:00 - 22:00 R
Středa
27.9.23
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC - NÁBOR
  17:30 - 18:30 HC 1,2
  18:45 - 19:45 HC 3/4
  20:00 - 20:40 FSC SSB
  20:50 - 21:30 FSC SSB
Čtvrtek
28.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 HC M
  8:30 - 9:30 HC 1,2, + brankaři
  9:45 - 10:45 HC 3/4
  11:00 - 12:00 R
  12:30 - 15:00 Č.VLCI - KROMĚŘÍŽ
utkání dorostu
  15:30 - 16:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
Pátek
29.9.23
6:00 - 7:15 HC MŽ 5/6
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 9:30 R
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  12:00 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 3/4
  16:30 - 17:30 HC SŽ 7/8
  17:45 - 18:45 HC 9/D
  19:00 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:30 ML 3. liga z.č. 15
INDEPENDENT - VIKYMONT
Sobota
30.9.23
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 HC NÁBOR + 1,2
  10:00 - 11:15 R
  11:30 - 12:45 ML 3. liga z.č. 16
FRENŠTÁT - BARTOŠOVICE
  13:00 - 14:15 ML 3. liga z.č.18
LAHVATORS - FEŠÁCI
  15:00 - 16:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 18:15 ML 2. liga z.č. 19
HÁJOV - STAŘÍ PSI
  18:30 - 19:45 ML 2. liga z.č. 21
NETOPÝŘI - PALKOVICE
  20:00 - 21:15 R

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice