Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 12.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Mniší | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Krátká | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:30 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 13.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Štramberk, Bařiny | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 14.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Štramberk, Zauličí | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Záhumenní | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR + 1,2 | |
17:30 | - | 19:30 | HC - VÍTKOVICE utkání 5. tř. |
|
20:30 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 15.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | R | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 16.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Lubina | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Česká | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2. liga z.č. 5 (8-1) play-off čtvrtfinále 2 INDEPENDENT – HÁJOV |
|
Sobota 17.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - PORUBA utkání 5. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - OPAVA utkání 9. tř. |
|
14:30 | - | 16:30 | HC - PROSTĚJOV utkání 7. tř. |
|
16:45 | - | 18:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
18:30 | - | 19:45 | R | |
20:00 | - | 21:15 | ML 1. liga z.č. 123 PETŘVALD - BAH |
|
21:30 | - | 22:45 | R | |
Neděle 18.2.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3,4 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - HAVÍŘOV utkání 8. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - ŠUMPERK utkání 7. tř. |
|
14:45 | - | 16:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:30 | - | 17:45 | ML 2. liga z.č. 7 (5-4) play-off čtvrtfinále 2 JESTŘÁBI – NETOPÝŘI |
|
18:00 | - | 19:15 | ML 2. liga z.č. 8 (6-3) play-off čtvrtfinále 2 VEŘOVICE – PALKOVICE |
|
19:30 | - | 20:45 | ML 2. liga z.č. 9 (7-2) play-off čtvrtfinále 2 VIKYMONT – VRATIMOV |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice