<<   01 / 2022   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
52     12
13456789
210111213141516
317181920212223
424252627282930
531      
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
24.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA - p. Kott
Úterý
25.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
26.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:00 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC přípravka 1,2
  17:30 - 18:45 HC - SŽ
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC - SSB
Čtvrtek
27.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 dovednosti
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
28.1.22
6:00 - 7:15 HC 4,5 + MŽ
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 17:00 POJĎ HRÁT HOKEJ
nábor HC
  17:15 - 18:15 HC D,J
  18:30 - 19:45 HC M
  20:15 - 21:30 ML 3. liga z.č. 102
FRENŠTÁT - BARTOŠOVICE
Sobota
29.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 13:15 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 4/5 tř.
  13:30 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3. liga z.č. 104
ZÁVIŠICE - NETOPÝŘI "B"
  18:00 - 19:15 ML 3. liga z.č. 105
LAHVATORS - JANOVICE
  19:30 - 20:45 ML 3. liga z.č. 106
JESTŘÁBI - TATRA
  21:00 - 22:15 R
Neděle
30.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 14:00 HC - ČESKÝ TĚŠÍN
liga žáků 6/8 tř.
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML TOP. liga z.č. 107
VEŘOVICE - VRATIMOV
  17:30 - 18:45 ML TOP. liga z.č. 108
HÁJOV - PREDATORS
  19:00 - 20:15 ML TOP. liga z.č. 109
PALKOVICE - SLIVOVICE
  20:30 - 21:45 ML TOP. liga z.č. 110
PETŘVALD - BAH

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice