<<   01 / 2022   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
52     12
13456789
210111213141516
317181920212223
424252627282930
531      
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
3.1.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 LUBINA p. Kott
Úterý
4.1.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
5.1.22
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
6.1.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
7.1.22
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:15 HC - FRÝDEK MÍTEK
liga žáků 7/9
  19:30 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:15 ML TOP . liga z.č. 78
PALKOVICE - VEŘOVICE
Sobota
8.1.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 14:00 HC - ORLOVÁ
liga žáků 6/8
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/ SÁZAVOU
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 79
NETOPÝŘI B - FRENŠTÁT
  21:30 - 22:30 R
Neděle
9.1.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 11:15 ML 3 . liga z.č. 81
BARTOŠOVICE - BRUŠPERK
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 80
ZÁVIŠICE - LAHVATORS
  13:15 - 14:15 p. HEUER
  14:30 - 15:30 MK HOCKEY
  16:00 - 17:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:45 - 19:00 ML TOP . liga z.č. 58
HÁJOV - VRATIMOV
  19:15 - 20:30 ML TOP . liga z.č. 82
NETOPÝŘI - BAH
  20:45 - 22:00 ML TOP . liga z.č. 83
PETŘVALD - SLIVOVICE

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice