Regionální liga dorostu sk. 13-14 - sezóna 2023/2024
RLD sk.13-14 | utkání | výhra | VP | PP | prohra | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC AZ Havířov 2010 | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 54 : 7 | 27 | 1 |
PSG Berani Zlín | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 68 : 19 | 22 | 2 |
HK Opava | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 46 : 25 | 18 | 3 |
HK Kroměříž | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 59 : 32 | 15 | 4 |
HK Nový Jičín | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 44 : 44 | 14 | 5 |
HC Kopř./Rožnov | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 39 : 30 | 13 | 6 |
HC Frýdek Místek | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 40 : 28 | 12 | 7 |
HC Č. Těšín | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 22 : 25 | 9 | 8 |
MSK Orlová | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 28 : 36 | 9 | 9 |
HC Uherské Hradiště | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 22 : 48 | 6 | 10 |
HC Brumov - Bylnice | 8 | 2 | 0 | 0 | 6 | 18 : 75 | 6 | 11 |
HK Karviná | 7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 20 : 53 | 2 | 12 |
HC Bobři Val. Meziříčí | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 10 : 48 | 0 | 13 |
Poprvé mám tabulku s nestejným počtem utkání, nechce se mi to programovat, tak jen vězte, že Zlín skončil před Opavou a Kroměříž před NJ
Poslední zápasy
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
8 | Ne 22.10.23 | HC Brumov - Bylnice | HC Uherské Hradiště | 7:6 | |
8 | Ne 22.10.23 | PSG Berani Zlín | HC Kopř./Rožnov | 4:3 | |
8 | Ne 22.10.23 | HK Kroměříž | HC Bobři Val. Meziříčí | 8:2 | |
8 | Ne 22.10.23 | HK Opava | HC Frýdek Místek | 7:3 | |
8 | Ne 22.10.23 | HC Č. Těšín | MSK Orlová | 2:0 | |
8 | Ne 22.10.23 | HK Karviná | HC AZ Havířov 2010 | 0:11 | |
9 | So 28.10.23 | 10:45 | PSG Berani Zlín | HK Nový Jičín | 5:4 |
9 | Ne 29.10.23 | 14:15 | HC Kopř./Rožnov | HC Frýdek Místek | 3:6 |
9 | Ne 29.10.23 | 14:45 | HC Uherské Hradiště | MSK Orlová | 1:5 |
9 | So 28.10.23 | 12:00 | HC Bobři Val. Meziříčí | HC AZ Havířov 2010 | 1:8 |
9 | Ne 29.10.23 | 12:00 | HK Kroměříž | HK Karviná | 9:1 |
9 | So 28.10.23 | 16:30 | HK Opava | HC Brumov - Bylnice | 12:0 |
10 | Čt 26.10.23 | HC Uherské Hradiště | HC Bobři Val. Meziříčí | 1:0 | |
10 | Pá 3.11.23 | 17:00 | HK Kroměříž | HC Kopř./Rožnov | 4:5 |
10 | Ne 26.11.23 | 9:00 | PSG Berani Zlín | HC Brumov - Bylnice | 12:3 |
10 | So 4.11.23 | 10:30 | MSK Orlová | HK Karviná | 6:2 |
10 | Út 14.11.23 | 16:40 | HC Frýdek Místek | HC Č. Těšín | 8:6 |
10 | Pá 3.11.23 | 19:00 | HK Nový Jičín | HK Opava | 2:3 |