Liga mladších žáků 2004-5 sk. S+T - sezóna 2015/2016
LMŽ - ST 5.tř | utkání | výhra | remíza | prohra | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC Vítkovice Ridera | 35 | 32 | 1 | 2 | 266 : 60 | 65 | 1 |
SK Karviná | 35 | 31 | 1 | 3 | 276 : 109 | 63 | 2 |
HC AZ Havířov 2010 | 36 | 26 | 3 | 7 | 211 : 120 | 55 | 3 |
HKMD Šumperk | 35 | 24 | 2 | 9 | 217 : 118 | 50 | 4 |
HK Jestřábi Prostějov | 35 | 22 | 3 | 10 | 231 : 166 | 47 | 5 |
HK Opava | 35 | 21 | 2 | 12 | 239 : 167 | 44 | 6 |
HC Uničov | 35 | 19 | 3 | 13 | 167 : 109 | 41 | 7 |
HC Oceláři Třinec | 35 | 17 | 5 | 13 | 182 : 156 | 39 | 8 |
HC Zubr Přerov | 35 | 16 | 4 | 15 | 169 : 160 | 36 | 9 |
Metropolia Silesia | 35 | 15 | 6 | 14 | 180 : 193 | 36 | 10 |
HC Frýdek Místek | 35 | 17 | 1 | 17 | 164 : 158 | 35 | 11 |
HK Krnov | 35 | 13 | 2 | 20 | 163 : 234 | 28 | 12 |
HC Olomouc | 35 | 11 | 5 | 19 | 136 : 169 | 27 | 13 |
MHK Slovan Orlová | 35 | 12 | 3 | 20 | 152 : 216 | 27 | 14 |
HC RT TORAX Poruba | 35 | 11 | 2 | 22 | 116 : 158 | 24 | 15 |
HK Nový Jičín | 35 | 8 | 2 | 25 | 172 : 266 | 18 | 16 |
HC Kopř./Rožnov | 35 | 5 | 2 | 28 | 104 : 239 | 12 | 17 |
HC Č. Těšín | 35 | 5 | 1 | 29 | 126 : 295 | 11 | 18 |
HC Studénka | 35 | 3 | 2 | 30 | 75 : 253 | 8 | 19 |
Moravskoslezský a Olomoucký společně
Poslední zápasy
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
36 | Ne 13.3.16 | 9:00 | HC Vítkovice Ridera | HK Opava | 11:1 |
36 | So 12.3.16 | 11:15 | HC RT TORAX Poruba | HC Uničov | 3:9 |
36 | So 12.3.16 | 9:15 | HC Oceláři Třinec | HC Studénka | 10:1 |
36 | So 12.3.16 | 12:45 | HK Krnov | HC Olomouc | 3:4 |
36 | Ne 13.3.16 | 12:15 | Metropolia Silesia | SK Karviná | 1:10 |
36 | Ne 13.3.16 | 11:00 | HC Č. Těšín | HKMD Šumperk | 2:15 |
36 | Po 14.3.16 | 15:00 | HC AZ Havířov 2010 | HC Frýdek Místek | 7:6 |
36 | St 2.3.16 | 15:00 | HC Zubr Přerov | HC Kopř./Rožnov | 11:7 |
36 | Ne 13.3.16 | 9:00 | HK Nový Jičín | HK Jestřábi Prostějov | 3:12 |
37 | Ne 20.3.16 | 9:00 | HK Nový Jičín | HC Vítkovice Ridera | 4:9 |
37 | So 19.3.16 | 10:15 | HK Jestřábi Prostějov | MHK Slovan Orlová | 8:2 |
37 | St 16.3.16 | 15:00 | HC Kopř./Rožnov | HC AZ Havířov 2010 | 7:4 |
37 | Ne 20.3.16 | 13:45 | HC Frýdek Místek | HC Č. Těšín | 8:2 |
37 | So 19.3.16 | 10:00 | HKMD Šumperk | Metropolia Silesia | 9:0 |
37 | Ne 20.3.16 | 9:00 | SK Karviná | HK Krnov | 6:4 |
37 | St 16.3.16 | 15:00 | HC Olomouc | HC Oceláři Třinec | 4:3 |
37 | Ne 20.3.16 | 10:00 | HC Studénka | HC RT TORAX Poruba | 2:11 |
37 | Ne 20.3.16 | 9:00 | HC Uničov | HK Opava | 6:0 |
38 | So 19.3.16 | 12:15 | HC Vítkovice Ridera | HC Uničov | 7:1 |
38 | St 23.3.16 | 15:00 | HK Opava | HC Studénka | 20:0 |
38 | Út 22.3.16 | 15:30 | HC RT TORAX Poruba | HC Olomouc | 3:3 |
38 | Út 15.3.16 | 15:00 | HC Oceláři Třinec | SK Karviná | 0:5 |
38 | St 16.3.16 | 15:00 | HK Krnov | HKMD Šumperk | 6:5 |
38 | Čt 24.3.16 | 12:00 | Metropolia Silesia | HC Frýdek Místek | 6:2 |
38 | So 26.3.16 | 9:00 | HC Č. Těšín | HC Kopř./Rožnov | 6:5 |
38 | St 16.3.16 | 15:00 | HC Zubr Přerov | HK Jestřábi Prostějov | 7:8 |
38 | Út 22.3.16 | 16:00 | MHK Slovan Orlová | HK Nový Jičín | 1:4 |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky