Liga mladších žáků B 2012-2013 sk. 23 - sezóna 2023/2024
Kolik bodů získaly ostatní týmy nad
-
seřazeno od "nejtěžšího" soupeře k "nejlehčímu" :
LMŽ - B | utkání | výhra | remíza | prohra | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC Oceláři Třinec | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 : 6 | 2 | 1 |
HC RT TORAX Poruba | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 : 4 | 2 | 2 |
TJ Horní Benešov | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 : 13 | 2 | 3 |
HC AZ Havířov 2010 | 2 | 0 | 1 | 1 | 14 : 17 | 1 | 4 |
HC Studénka | 2 | 0 | 1 | 1 | 11 : 14 | 1 | 5 |
HC Frýdek Místek | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 5 | 0 | 6 |
HC Vítkovice Ridera | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 6 | 0 | 7 |
MSK Orlová | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 6 | 0 | 8 |
HK Krnov | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 : 14 | 0 | 9 |
HK Nový Jičín | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 : 10 | 0 | 10 |
HK Opava | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 : 12 | 0 | 11 |
HKMD Šumperk | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 : 16 | 0 | 12 |
Metropolia Silesia | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 : 19 | 0 | 13 |
HC Č. Těšín | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 22 | 0 | 14 |
HK Karviná | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 : 26 | 0 | 15 |
Poslední zápasy
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
21 | So 20.1.24 | 12:30 | HK Krnov | HK Karviná | 14:2 |
21 | Ne 21.1.24 | 10:15 | HC AZ Havířov 2010 | Metropolia Silesia | 11:4 |
21 | So 20.1.24 | 10:00 | HC Kopřivnice | TJ Horní Benešov | 9:0 |
21 | So 20.1.24 | 10:00 | HC Studénka | HKMD Šumperk | 2:8 |
21 | So 20.1.24 | 10:15 | HC Frýdek Místek | HK Opava | 31:0 |
21 | So 20.1.24 | 10:15 | HK Nový Jičín | MSK Orlová | 4:6 |
21 | So 20.1.24 | 14:45 | HC Č. Těšín | HC RT TORAX Poruba | 1:12 |
21 | Ne 21.1.24 | 13:15 | HC Vítkovice Ridera | HC Oceláři Třinec | 6:6 |
22 | So 27.1.24 | 11:10 | HK Karviná | HC Vítkovice Ridera | 0:16 |
22 | So 27.1.24 | 12:15 | HC Oceláři Třinec | HC Č. Těšín | 5:11 |
22 | So 27.1.24 | 13:15 | HC RT TORAX Poruba | HK Nový Jičín | 7:7 |
22 | So 27.1.24 | 9:00 | MSK Orlová | HC Frýdek Místek | 5:18 |
22 | So 27.1.24 | 10:45 | HK Opava | HC Studénka | 5:7 |
22 | So 27.1.24 | 14:45 | HKMD Šumperk | HC Kopřivnice | 1:3 |
22 | Ne 14.1.24 | 10:00 | TJ Horní Benešov | HC AZ Havířov 2010 | 5:2 |
22 | So 27.1.24 | 10:15 | Metropolia Silesia | HK Krnov | 2:12 |
23 | So 3.2.24 | 16:45 | Metropolia Silesia | HK Karviná | 8:7 |
23 | Ne 25.2.24 | 10:30 | HK Krnov | TJ Horní Benešov | 7:4 |
23 | Ne 4.2.24 | 11:30 | HC AZ Havířov 2010 | HKMD Šumperk | 6:8 |
23 | So 3.2.24 | 12:45 | HC Kopřivnice | HK Opava | 15:3 |
23 | Ne 4.2.24 | 10:00 | HC Studénka | MSK Orlová | 5:10 |
23 | Pá 1.3.24 | 14:00 | HC Frýdek Místek | HC RT TORAX Poruba | 8:7 |
23 | St 7.2.24 | 15:00 | HK Nový Jičín | HC Oceláři Třinec | 6:10 |
23 | So 3.2.24 | 10:30 | HC Č. Těšín | HC Vítkovice Ridera | 2:14 |