Liga mladších žáků B 2012-2013 sk. 23 - sezóna 2023/2024
Kolik bodů získaly ostatní týmy nad
-
seřazeno od "nejtěžšího" soupeře k "nejlehčímu" :
LMŽ - B | utkání | výhra | remíza | prohra | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC Oceláři Třinec | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 : 6 | 2 | 1 |
HC RT TORAX Poruba | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 : 4 | 2 | 2 |
TJ Horní Benešov | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 : 4 | 2 | 3 |
HC AZ Havířov 2010 | 2 | 0 | 1 | 1 | 14 : 17 | 1 | 4 |
HC Studénka | 2 | 0 | 1 | 1 | 11 : 14 | 1 | 5 |
HC Frýdek Místek | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 5 | 0 | 6 |
MSK Orlová | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 6 | 0 | 7 |
HC Vítkovice Ridera | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 6 | 0 | 8 |
HK Krnov | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 : 14 | 0 | 9 |
HK Nový Jičín | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 : 10 | 0 | 10 |
HKMD Šumperk | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 : 13 | 0 | 11 |
HK Opava | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 : 12 | 0 | 12 |
Metropolia Silesia | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 : 19 | 0 | 13 |
HC Č. Těšín | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 22 | 0 | 14 |
HK Karviná | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 : 26 | 0 | 15 |
Poslední zápasy
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
19 | Ne 7.1.24 | 9:00 | HC AZ Havířov 2010 | HK Karviná | 13:2 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:00 | HC Kopřivnice | HK Krnov | 5:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:00 | HC Studénka | Metropolia Silesia | 3:6 |
19 | Ne 7.1.24 | 11:00 | HC Frýdek Místek | TJ Horní Benešov | 14:5 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:15 | HK Nový Jičín | HKMD Šumperk | 4:6 |
19 | Ne 7.1.24 | 16:15 | HC Č. Těšín | HK Opava | 20:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 9:00 | HC Vítkovice Ridera | MSK Orlová | 13:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 15:00 | HC Oceláři Třinec | HC RT TORAX Poruba | 2:7 |
20 | So 13.1.24 | 11:10 | HK Karviná | HC Oceláři Třinec | 3:10 |
20 | Ne 14.1.24 | 12:00 | HC RT TORAX Poruba | HC Vítkovice Ridera | 3:4 |
20 | Ne 14.1.24 | 12:00 | MSK Orlová | HC Č. Těšín | 3:5 |
20 | So 13.1.24 | 10:45 | HK Opava | HK Nový Jičín | 3:10 |
20 | Ne 14.1.24 | 12:45 | HKMD Šumperk | HC Frýdek Místek | 5:12 |
20 | So 13.1.24 | 10:00 | TJ Horní Benešov | HC Studénka | 14:0 |
20 | So 13.1.24 | 10:15 | Metropolia Silesia | HC Kopřivnice | 3:9 |
20 | So 13.1.24 | 12:30 | HK Krnov | HC AZ Havířov 2010 | 5:2 |
21 | So 20.1.24 | 12:30 | HK Krnov | HK Karviná | 14:2 |
21 | Ne 21.1.24 | 10:15 | HC AZ Havířov 2010 | Metropolia Silesia | 11:4 |
21 | So 20.1.24 | 10:00 | HC Kopřivnice | TJ Horní Benešov | 9:0 |
21 | So 20.1.24 | 10:00 | HC Studénka | HKMD Šumperk | 2:8 |
21 | So 20.1.24 | 10:15 | HC Frýdek Místek | HK Opava | 31:0 |
21 | So 20.1.24 | 10:15 | HK Nový Jičín | MSK Orlová | 4:6 |
21 | So 20.1.24 | 14:45 | HC Č. Těšín | HC RT TORAX Poruba | 1:12 |
21 | Ne 21.1.24 | 13:15 | HC Vítkovice Ridera | HC Oceláři Třinec | 6:6 |