Liga mladších žáků B 2012-2013 sk. 23 - sezóna 2023/2024
Kolik bodů získaly ostatní týmy nad
-
seřazeno od "nejtěžšího" soupeře k "nejlehčímu" :
LMŽ - B | utkání | výhra | remíza | prohra | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HK Krnov | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 : 4 | 4 | 1 |
HC Frýdek Místek | 1 | 1 | 0 | 0 | 17 : 2 | 2 | 2 |
HC RT TORAX Poruba | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 : 1 | 2 | 3 |
HC Č. Těšín | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 : 3 | 2 | 4 |
HC Kopřivnice | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 : 5 | 2 | 5 |
MSK Orlová | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 : 2 | 2 | 6 |
HKMD Šumperk | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 : 7 | 2 | 7 |
HC Vítkovice Ridera | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 : 8 | 2 | 8 |
TJ Horní Benešov | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 : 10 | 2 | 9 |
HC Oceláři Třinec | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 : 10 | 1 | 10 |
HC AZ Havířov 2010 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 : 7 | 0 | 11 |
HC Studénka | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 4 | 0 | 12 |
Metropolia Silesia | 2 | 0 | 0 | 2 | 13 : 19 | 0 | 13 |
HK Karviná | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 9 | 0 | 14 |
HK Opava | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 : 14 | 0 | 15 |
Poslední zápasy
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek |
17 | Pá 9.2.24 | 17:30 | HC Kopřivnice | HK Karviná | 15:1 |
17 | St 13.3.24 | 16:30 | HC Studénka | HC AZ Havířov 2010 | 3:4 |
17 | Pá 22.12.23 | 11:30 | HC Frýdek Místek | HK Krnov | 9:6 |
17 | Ne 17.12.23 | 10:15 | HK Nový Jičín | Metropolia Silesia | 12:7 |
17 | Ne 21.1.24 | 10:00 | HC Č. Těšín | TJ Horní Benešov | 1:7 |
17 | Ne 11.2.24 | 13:00 | HC Vítkovice Ridera | HKMD Šumperk | 20:5 |
17 | Ne 28.1.24 | 15:00 | HC Oceláři Třinec | HK Opava | 5:4 |
17 | So 13.1.24 | 10:00 | HC RT TORAX Poruba | MSK Orlová | 6:5 |
18 | So 6.1.24 | 15:30 | HK Karviná | HC RT TORAX Poruba | 2:22 |
18 | So 6.1.24 | 11:30 | MSK Orlová | HC Oceláři Třinec | 1:5 |
18 | So 6.1.24 | 10:45 | HK Opava | HC Vítkovice Ridera | 2:17 |
18 | So 6.1.24 | 11:15 | HKMD Šumperk | HC Č. Těšín | 10:2 |
18 | So 6.1.24 | 10:00 | TJ Horní Benešov | HK Nový Jičín | 4:2 |
18 | So 6.1.24 | 10:15 | Metropolia Silesia | HC Frýdek Místek | 5:13 |
18 | So 6.1.24 | 10:30 | HK Krnov | HC Studénka | 13:3 |
18 | So 6.1.24 | 9:45 | HC AZ Havířov 2010 | HC Kopřivnice | 8:8 |
19 | Ne 7.1.24 | 9:00 | HC AZ Havířov 2010 | HK Karviná | 13:2 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:00 | HC Kopřivnice | HK Krnov | 5:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:00 | HC Studénka | Metropolia Silesia | 3:6 |
19 | Ne 7.1.24 | 11:00 | HC Frýdek Místek | TJ Horní Benešov | 14:5 |
19 | Ne 7.1.24 | 10:15 | HK Nový Jičín | HKMD Šumperk | 4:6 |
19 | Ne 7.1.24 | 16:15 | HC Č. Těšín | HK Opava | 20:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 9:00 | HC Vítkovice Ridera | MSK Orlová | 13:3 |
19 | Ne 7.1.24 | 15:00 | HC Oceláři Třinec | HC RT TORAX Poruba | 2:7 |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky