<<   09 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35  12345
366789101112
3713141516171819
3820212223242526
3927282930   
Aktualizováno 7.12.2021 9:27 (změny žlutě)
Datum Čas  
Středa
1.9.21
6:00 - 7:15 R
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC dovednosti
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 3,4
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2,3
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
2.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5+brankař. trén. přípravky
  15:15 - 16:15 FSC
  16:30 - 17:30 HC 3,4
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
3.9.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ, brankař. trénink
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 1
INDEPENDENT - FEŠÁCI
Sobota
4.9.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:00 HC 3,4
  10:15 - 12:15 HC zápas
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2 . liga z.č. 2
TATRA - VIKYMONT
  18:15 - 19:15 MK HOCKEY
  19:30 - 20:30 R
Neděle
5.9.21
6:00 - 7:00 R
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:00 HC 3,4
  10:15 - 12:15 HC zápas
  12:30 - 13:45 p. KUCHAŘ
  13:45 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:15 HC dovednosti
  17:30 - 18:45 ML 3 . liga z.č. 3
STAŘÍ PSI -LAHVATORS
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 4
BRUŠPERK -FRENŠTÁT
  20:30 - 21:30 p. OCZADLY
Pondělí
6.9.21
-8:30 - 9:45 TÚL
6:15 - 7:15 HC 4,5
  7:00 - 8:15 R
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC 2,3,4 dovednostní
  14:30 - 15:30 HC MŽ brank. tr. MŽ+SŽ
  15:45 - 16:45 HC SŽ
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 19:45 HC D
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
7.9.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 HC dovednosti
  14:45 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - PORUBA
přípravné utk. mužů
  20:45 - 21:45 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
8.9.21
6:15 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC 4,5
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 3,4
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2,3
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
9.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5+brankař. trén. přípravky
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
10.9.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ, brankař. trénink
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 5
ZÁVIŠICE - BRUŠPERK
Sobota
11.9.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:30 HC 3,4
  10:45 - 12:15 HC MŽ dovednosti
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:15 MK HOCKEY
  17:30 - 18:45 ML 3 . liga z.č. 6
VIKYMONT -STAŘÍ PSI
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 7
FEŠÁCI -TATRA
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 8
NETOPÝŘI B - BARTOŠOVICE
Neděle
12.9.21
6:00 - 7:00 R
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:00 HC 3,4
  10:15 - 12:15 HC zápas
  12:30 - 13:30 p. CHLEBEK
  13:45 - 14:30 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:15 HC dovednosti
  17:30 - 18:45 ML TOP . liga z.č. 9
HÁJOV - PETŘVALD
  19:00 - 20:15 ML TOP . liga z.č. 10
SLIVOVICE - YOUNG GUNS
  20:30 - 21:30 p. OCZADLY
Pondělí
13.9.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 2,3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
14.9.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  21:45 - 22:45 ZÁVIŠICE
Středa
15.9.21
6:15 - 8:30 HC MŽ
8:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2,3
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
16.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5+brank. tr. Přípravka
  15:15 - 16:15 HC 3,4, MŽ
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
17.9.21
6:00 - 7:15 R
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 19:00 HC - FRÝDEK MÍSTEK
liga žáků 7/9 tř.
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 11
JESTŘÁBI - ZÁVIŠICE
Sobota
18.9.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:00 - 7:30 TÚL
  7:30 - 22:00 TESTY FSC
Neděle
19.9.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:00 HC 3,4
  10:15 - 12:15 HC zápas
  13:00 - 15:30 R
  16:00 - 17:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:45 - 19:00 ML TOP . liga z.č. 14
BAH - VEŘOVICE
  19:15 - 20:30 ML TOP . liga z.č. 13
NETOPÝŘI - KOZLOVICE
  20:45 - 21:45 R
Pondělí
20.9.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
21.9.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
22.9.21
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:00 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2,3
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - OPAVA
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
23.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
24.9.21
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 17:30 POJĎ HRÁT HOKEJ
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 15
BARTOŠOVICE - JANOVICE
Sobota
25.9.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - ORLOVÁ
liga žáků 6/8 tř.
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 18:30 Č. VLCI - ZLÍN
liga dorostu
  19:00 - 20:15 ML TOP . liga z.č. 16
KOZLOVICE - HÁJOV
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 17
LAHVATORS - JESTŘÁBI
Neděle
26.9.21
6:15 - 7:15 p. OCZADLY
7:30 - 8:45 HC přípravka 1,2,3
  9:00 - 10:00 HC MŽ dovednosti
  10:15 - 12:00 HC zápas přípravka
  12:15 - 13:15 HC SŽ
  13:30 - 16:00 HC - KROMĚŘÍŽ
liga dorostu
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 18
YOUNG GUNS - PETŘVALD
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 19
PREDATORS - PALKOVICE
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 20
VRATIMOV - BAH
  21:00 - 22:15 ML TOP . liga z.č. 21
SLIVOVICE - NEBORY
Pondělí
27.9.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC přípravka 1,2,3
  8:45 - 10:00 HC MŽ
  10:15 - 11:30 HC 3, 4 dovednosti
  11:30 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 R
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
28.9.21
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC 3,4
  9:15 - 10:15 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  10:30 - 11:30 FSC
  12:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
29.9.21
6:15 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:30 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2,3
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VALAŠ. MEZIŘÍČÍ
2.liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
30.9.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice