<<   09 / 2020   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
36 123456
3778910111213
3814151617181920
3921222324252627
40282930    
Aktualizováno 9.10.2020 9:54 (změny žlutě)
Datum Čas  
Úterý
1.9.20
6:00 - 7:00 HC 4
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC 9,D,J
  20:30 - 21:45 ZÁVIŠICE
Středa
2.9.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC 4
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
3.9.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 9:30 TÚL
  9:30 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5
  18:00 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
4.9.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC MŽ
  16:30 - 17:30 HC SŽ
  17:45 - 18:45 HC 9,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 1
BRUŠPERK - FRENŠTÁT
Sobota
5.9.20
6:00 - 7:00 HC HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 R
  11:00 - 12:15 ML 3 . liga z.č. 2
INDEPENDENT - FEŠÁCI
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 3
TATRA - WEREWOLVES
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3 . liga z.č. 4
STAŘÍ PSI - LAHVATORS
  18:00 - 19:15 ML 3 . liga z.č. 5
JESTŘÁBI - ZÁVIŠICE
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 6
BARTOŠOVICE - VIKYMONT
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 10
NETOPÝŘI "B" - JANOVICE
Neděle
6.9.20
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 HC Dovednosti
  11:00 - 13:30 Č. VLCI - UH. HRADIŠTĚ
utkání ml. dorostu
  14:30 - 15:45 ML 2 . liga z.č. 7
HÁJOV -VRATIMOV
  16:00 - 17:15 ML 2 . liga z.č. 8
PETŘVALD - PALKOVICE
  17:30 - 18:45 ML 2 . liga z.č. 9
KOZLOVICE - VEŘOVICE
  19:15 - 20:15 p. OCZADLY
Pondělí
7.9.20
6:00 - 7:00 HC 5
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:15 - 13:00 FSC
  13:15 - 14:15 HC dovednosti
  14:30 - 15:30 HC MŽ
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC 9, D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
8.9.20
6:00 - 7:00 HC 4
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
přípravné utkání mužů
  21:00 - 22:00 ZÁVIŠICE
Středa
9.9.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC 4+5
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
10.9.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  9:30 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - portovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VAL. MEZIŘÍČÍ
přípravné utkání mužů
  21:00 - 22:00 p. MIKULA
Pátek
11.9.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:45 TÚL
  9:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC MŽ
  16:30 - 17:30 HC SŽ
  17:45 - 18:45 HC 9,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 11
VIKYMONT - INDEPENDENT
Sobota
12.9.20
6:00 - 7:00 HC HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 13:45 HC - Č. TĚŠÍN
liga žáků 6/8
  14:00 - 18:00 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 7/9
  18:30 - 19:45 ML 3 . liga z.č. 12
WEREWOLVES - STAŘÍ PSI
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 13
LAHVATORS - JESTŘÁBI
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 14
JANOVICE - FRENŠTÁT
Neděle
13.9.20
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 HC dovednosti
  11:15 - 12:30 ML 3 . liga z.č. 15
FEŠÁCI -TATRA
  12:45 - 14:00 ML 3 . liga z.č. 16
ZÁVIŠICE - BRUŠPERK
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 17
NEBORY - NETOPÝŘI
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 18
BAH - PREDATORS
  19:30 - 20:45 ML 3 . liga z.č. 19
NETOPÝŘI B - BARTOŠOVICE
Pondělí
14.9.20
6:00 - 7:00 HC 5
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:15 - 13:00 FSC
  13:15 - 14:15 HC dovednosti
  14:30 - 15:30 HC MŽ
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC 9,D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
15.9.20
6:00 - 7:00 HC 4
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 9,D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
16.9.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 HC dovednosti
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
17.9.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  9:30 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 FSC - sportovní třída
  14:00 - 15:00 HC 4
  15:15 - 16:15 FSC
  16:30 - 17:30 HC 5
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
18.9.20
6:00 - 7:15 R
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 4,5
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 21
TATRA - VIKYMONT
Sobota
19.9.20
6:00 - 7:00 HC HÁJOV
7:15 - 8:15 TÚL
  8:15 - 9:15 HC přípravka + HC 1
NÁBOR
  9:30 - 10:45 HC - HC VÍTKOVICE
přátel. utkání 2/3 tř.
  11:00 - 14:15 HC - ROŽNOV
KLP 4/5 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ORLI ZNOJMO
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 22
BARTOŠOVICE - JANOVICE
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 23
STAŘÍ PSI - FEŠÁCI
Neděle
20.9.20
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  10:00 - 14:00 HC - TŘINEC
6/8 třída
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 18:30 Č. VLCI - NOVÝ JIČÍN
junioři
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 24
FRENŠTÁT - ZÁVIŠICE
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 25
BRUŠPERK - LAHVATORS
  22:00 - 23:15 ML 3 . liga z.č. 26
JESTŘÁBI - WEREWOLVES
Pondělí
21.9.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 11:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:15 - 13:00 FSC
  13:15 - 14:15 HC 2,3 - dovednosti
  14:30 - 15:30 HC MŽ
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
22.9.20
6:00 - 7:00 R
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 9,D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
23.9.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
24.9.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:30 - 8:30 R
  8:30 - 9:30 TÚL
  9:30 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 FSC - sportovní třída
  14:00 - 15:00 HC 4
  15:15 - 16:15 FSC
  16:30 - 17:30 HC 5
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
25.9.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC MŽ
  16:30 - 17:30 HC SŽ
  17:45 - 18:45 HC 9,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 27
BARTOŠOVICE - INDEPENDENT
  22:00 - 23:15 ML 3 . liga z.č. 28
LAHVATORS - FRENŠTÁT
Sobota
26.9.20
6:00 - 7:00 HC HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 HC Dovednosti
  11:00 - 13:30 Č. VLCI - KROMĚŘÍŽ
dorost
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:00 - 18:00 HC M
  18:30 - 19:45 ML 2 . liga z.č. 30
PALKOVICE - KOZLOVICE
  20:00 - 21:15 ML 2 . liga z.č. 29
HÁJOV - PETŘVALD
Neděle
27.9.20
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:30 HC přípravka + HC 1
přátelské utkání 2013 + 2014
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 HC Dovednosti
  11:00 - 15:00 HC - FRÝDEK - MÍTEK
7/9 třída
  15:30 - 16:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:30 ML 1 . liga z.č. 31
NETOPÝŘI - BAH
  18:45 - 20:00 ML 1 . liga z.č. 32
SLIVOVICE - NEBORY
  20:30 - 21:30 R
Pondělí
28.9.20
6:00 - 7:45 TÚL
8:00 - 9:00 HC SŽ
  9:15 - 10:15 HC MŽ
  10:30 - 11:30 HC 4,5
  11:45 - 13:00 FSC
  13:15 - 14:15 HC přípravka + HC 1
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:45 FSC
  18:00 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:30 p. OCZADLY
  20:45 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
29.9.20
6:00 - 7:00 HC 2,3
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 9,D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
30.9.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice