<<   09 / 2018   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35     12
363456789
3710111213141516
3817181920212223
3924252627282930
Aktualizováno 15.12.2018 15:06 (změny žlutě)
Datum Čas  
Sobota
1.9.18
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC1 (r. 2012,2013
  8:30 - 9:30 HC 2 (r. 2011 )
  10:00 - 13:00 TURNAJ ŽÁKŮ
ročník 2010
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 TATRA
  18:00 - 19:00 p. OCZADLY
  19:15 - 20:30 R
  21:30 - 22:30 R
Neděle
2.9.18
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1(r. 2012,2013
  8:45 - 9:45 HC 4 + HC 3 (r. 2010 )
  10:00 - 11:00 (r. 2011 ) zápas
  11:15 - 12:15 R
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 16:45 TÚL
  16:45 - 17:45 HC D,J
  18:00 - 18:45 HC M
  19:00 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 R
Pondělí
3.9.18
6:00 - 7:00 HC 5,6
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 14:30 HC 3
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
4.9.18
6:00 - 8:30 TÚL
9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 ZÁVIŠICE
Středa
5.9.18
6:30 - 7:30 HC 3
7:00 - 9:00 TÚL
  9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2 (r. 2011 )
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13)
  18:45 - 19:45 HC 5,6
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
6.9.18
6:00 - 7:00 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 FSC
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:30 HC 7,8,D
  19:45 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
7.9.18
6:00 - 7:00 HC 5,6
7:30 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC 4 + brankáři 1. - 4. tř.
  16:30 - 17:30 BAH - HC KOŠICE -SOKOĽANY
mezinárodní utkání amatérů
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 1
BARTOŠOVICE - FEŠÁCI
  22:15 - 23:30 ML 3 . liga z.č. 2
INDEPENDENT - ZÁVIŠICE
Sobota
8.9.18
6:15 - 7:15 HC HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 (r. 2011 )
  10:00 - 12:30 Č. VLCI - UH. HRADIŠTĚ
liga dorostu
  13:00 - 14:00 p. OCZADLY
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:30 HC STUDÉNKA
  17:45 - 19:00 ML 3 . liga z.č. 3
LAHVATORS - BRUŠPERK
  19:15 - 20:30 ML 3 . liga z.č. 4
WEREVOLWES - TATRA
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 5
STAŘÍ PSI - FRENŠTÁT
Neděle
9.9.18
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 (r. 2011 )
  10:00 - 11:15 HC - FRÝDEK MÍSTEK
zápas r. 2009
  11:30 - 12:45 ML 2 . liga z.č. 6
PALKOVICE - JANOVICE
  13:00 - 14:15 ML 2 . liga z.č. 7
RYBNIKÁŘI - BRUINS
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 2 . liga z.č. 8
HÁJOV - VEŘOVICE
  17:45 - 19:00 ML 2 . liga z.č. 9
JESTŘÁBI - KOZLOVICE
  19:30 - 20:15 FSC
Pondělí
10.9.18
6:00 - 7:00 HC HC 5,6
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
11.9.18
6:00 - 8:30 TÚL
9:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC STUDÉNKA
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
12.9.18
6:00 - 8:30 HC 7,8,D
9:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 16:00 R
  16:15 - 17:15 HC 2 ( r. 2011 )
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  18:45 - 19:45 HC 5,6
  20:00 - 21:00 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
13.9.18
6:00 - 7:00 HC 4
9:00 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:30 HC 7,8,D
  19:45 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
14.9.18
6:30 - 7:15 HC 3
7:30 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:15 R
  14:30 - 15:30 HC 4 + brankáři 1. - 4. tř.
  15:45 - 16:00 rozbruslení
  16:00 - 18:30 Č. VLCI - VAL. MEZIŘÍČÍ
liga juniorů
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 10
TATRA - STAŘÍ PSI
  22:00 - 23:15 ML 3 . liga z.č. 11
BRUŠPERK - WEREVOLWES
Sobota
15.9.18
6:15 - 7:15 HC HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 ( r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 ( r. 2011 )
  10:00 - 12:00 Č. VLCI - VSETÍN
liga mlad. žáků 5. tř.
  12:15 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 12
FEŠÁCI - INDEPENDENT
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR - muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 13
ZÁVIŠICE - LAHVATORS
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 14
NETOPÝŘI B - BARTOŠOVICE
Neděle
16.9.18
6:15 - 7:15 p. OCZADLY ???
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 ( r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 ( r. 2011 ) + HC 3
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 4. třída
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 2 . liga z.č. 15
PETŘVALD - PALKOVICE
  17:45 - 19:00 ML 2 . liga z.č. 16
JANOVICE - RYBNIKÁŘI
  19:15 - 20:30 ML 2 . liga z.č. 17
BRUINS - HÁJOV
  20:45 - 21:00 ML 2 . liga z.č. 18
VEŘOVICE - JESTŘÁBI
Pondělí
17.9.18
6:00 - 7:00 HC HC 5,6
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
18.9.18
6:00 - 8:30 TÚL
9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 7,8,D
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
19.9.18
6:00 - 8:30 TÚL
9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2 ( r. 2011 )
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1( r. 2012,13 )
  18:45 - 19:45 HC 5,6
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
20.9.18
6:00 - 7:00 HC 4
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:15 - 9:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  9:30 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 FSC
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:30 HC 7,8,D
  19:45 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
21.9.18
6:30 - 7:15 HC 3
9:00 - 9:45 FSC
  10:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:00 - 15:45 HC 5,6
  16:00 - 17:00 POJĎ HRÁT HOKEJ
  17:30 - 18:45 HC D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 19
INDEPENDENT - NETOPÝŘIB
  22:00 - 23:15 ML 3 . liga z.č. 20
LAHVATORS - FEŠÁCI
Sobota
22.9.18
6:30 - 7:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
7:45 - 8:45 HC 2 (r. 2011 )
  9:00 - 10:15 HC 5,6
  10:30 - 11:15 FSC
  11:30 - 12:45 ML 3 . liga z.č. 21
WEREVOLWES - ZÁVIŠICE
  13:00 - 14:15 ML 3 . liga z.č. 22
STAŘÍ PSI - BRUŠPERK
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:45 - 18:00 ML 2 . liga z.č. 23
KOZLOVICE - VEŘOVICE
  18:15 - 19:30 ML 2. liga z.č. 24
RYBNIKÁŘI - PETŘVALD
  19:45 - 21:00 ML 2 . liga z.č. 25
HÁJOV - JANOVICE
Neděle
23.9.18
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 (r. 2011 ) + HC 3
  10:00 - 12:30 Č.VLCI - NOVÝ JIČÍN
liga ml. dorostu
  13:00 - 14:00 p. OCZADLY
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 2 . liga z.č. 26
JESTŘÁBI - BRUINS
  17:45 - 19:00 ML 3 . liga z.č. 27
FRENŠTÁT - TATRA
  19:30 - 20:15 FSC
Pondělí
24.9.18
6:00 - 7:00 R
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 12:00 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  14:45 - 15:45 HC 5,6
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC 7,8,D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
25.9.18
6:00 - 8:30 TÚL
9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 4
  16:00 - 17:00 HC 5,6
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 7,8,D
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
26.9.18
6:00 - 7:00 HC 5,6
9:00 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC příp.+1+2( r.2011,12,13 )
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - ŠUMPERK
2. liga ČR - muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
  22:00 - 23:00 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
27.9.18
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 9:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  9:30 - 12:30 BRULENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 FSC
  17:00 - 18:00 HC 4
  18:15 - 19:30 HC 7,8,D
  19:45 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
28.9.18
6:00 - 7:00 HC 3
7:15 - 8:15 HC 5,6
  8:30 - 17:15 TURNAJ o POHÁR STAROSTY
turnaj 4. tříd
  17:30 - 18:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 28
BRUŠPERK - FRENŠTÁT
  22:15 - 23:30 ML 3 . liga z.č. 29
ZÁVIŠICE - STAŘÍ PSI
Sobota
29.9.18
6:15 - 7:15 HC HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:45 - 9:45 HC 2 (r. 2011 )
  10:00 - 12:00 Č. VLCI - ŠTENBERK
liga ml. žáků 5. tř
  12:15 - 13:30 ML 2 . liga z.č. 30
BRUINS - KOZLOVICE
  13:45 - 15:00 ML 2 . liga z.č. 31
JANOVICE - JESTŘÁBI
  15:30 - 16:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:30 ML 2 . liga z.č. 32
PETŘVALD - HÁJOV
  18:45 - 20:00 ML 2. liga z.č. 33
PALKOVICE - RYBNIKÁŘI
  20:15 - 21:30 ML 3 . liga z.č. 34
FEŠÁCI - WEREVOLWES
Neděle
30.9.18
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (r. 2012,13 )
  8:30 - 9:30 HC- SAREZA , zápas r. 2011
  9:45 - 10:00 rozbruslení
  10:00 - 12:30 Č.VLCI - KROMĚŘÍŽ
liga juniorů
  13:00 - 14:00 p. OCZADLY
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:15 ML 1 . liga z.č. 35
YOUG GUNS - STARÁ BĚLÁ
  17:30 - 18:45 ML 1 . liga z.č. 36
NETOPÝŘI - BAH
  19:00 - 20:15 ML 1 . liga z.č. 37
SLIVOVICE - NEBORY
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 38
BARTOŠOVICE - IDEPENDENT

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice