<<   08 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
31   1234
32567891011
3312131415161718
3419202122232425
35262728293031 
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
12.8.19
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 9:30 HC - Kemp
  9:45 - 10:45 HC - Kemp
  11:00 - 12:30 FSC
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 17:00 FSC
  17:15 - 18:15 HC 4,5
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
13.8.19
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 9:30 HC - Kemp
  9:45 - 10:45 HC - Kemp
  11:00 - 12:30 FSC
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 17:00 FSC
  17:15 - 18:15 HC 2,3
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 HC ZÁVIŠICE
Středa
14.8.19
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 9:30 HC - Kemp
  9:45 - 10:45 HC - Kemp
  11:00 - 12:30 FSC
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 17:00 FSC
  17:15 - 18:15 HC 4,5
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
15.8.19
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 9:30 HC - Kemp
  9:45 - 10:45 HC - Kemp
  11:00 - 12:30 FSC
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 17:00 FSC
  17:15 - 18:15 HC 2,3
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 p. MIKULA
Pátek
16.8.19
6:00 - 8:30 TÚL
8:30 - 9:30 HC - Kemp
  9:45 - 10:45 HC - Kemp
  11:00 - 12:30 FSC
  12:30 - 13:00 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 17:00 FSC
  17:15 - 18:15 HC M
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 p. HONEŠ
Sobota
17.8.19
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC 1 + přípravka
  8:45 - 9:45 HC 4,5
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 12:45 TÚL
  12:45 - 14:00 R
  14:15 - 15:15 R
  15:30 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:30 R
  18:45 - 19:45 p. OCZADLY
  20:00 - 21:15 R
Neděle
18.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 1 + přípravka
  8:45 - 9:45 HC 2,3
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 12:45 TÚL
  12:45 - 14:00 R
  14:15 - 15:15 p. OCZADLY
  15:30 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:00 - 18:45 HC M
  19:00 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:15 p. ŠVEC
Pondělí
19.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4
  8:45 - 9:45 HC 5
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC SŽ
  17:15 - 18:15 HC MŽ
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
20.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC D,J
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 FSC
Středa
21.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4
  8:45 - 9:45 HC 5
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC SŽ
  17:15 - 18:30 HC MŽ
  18:45 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
22.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC SŽ
  17:15 - 18:30 HC MŽ
  18:45 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 p. MIKULA
Pátek
23.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4
  8:45 - 9:45 HC 5
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 14:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:15 HC SŽ
  17:30 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 19:45 HC M
  20:00 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 p. HYKL
Sobota
24.8.19
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:45 - 9:00 HC 1 + přípravka
  9:15 - 10:15 R
  10:30 - 11:45 HC D,J
  12:00 - 12:45 TÚL
  12:45 - 14:00 R
  14:15 - 15:15 R
  15:30 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:15 - 18:30 R
  18:45 - 19:45 p. OCZADLY
  20:00 - 21:15 R
Neděle
25.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:45 - 9:00 HC 1 + přípravka
  9:15 - 10:15 HC 2 + 3
  10:45 - 12:00 R
  12:00 - 12:45 TÚL
  12:45 - 14:00 R
  14:30 - 15:30 p. OCZADLY
  15:45 - 17:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:45 R
  19:00 - 19:45 R
  20:00 - 21:15 R
Pondělí
26.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  12:45 - 13:45 HC 4
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC 5
  17:00 - 18:15 HC SŽ + D
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
27.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  12:45 - 13:45 HC 2
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC MŽ
  17:15 - 18:15 HC 3
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 HC ZÁVIŠICE
Středa
28.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  12:45 - 13:45 HC 5
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC MŽ
  17:00 - 18:15 HC 4
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
29.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 R
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  12:45 - 13:45 HC 3
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 17:00 HC 2
  17:15 - 18:15 HC MŽ
  18:30 - 19:45 HC SŽ + D
  20:00 - 21:00 FSC
  21:15 - 22:15 p. MIKULA
Pátek
30.8.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC MŽ
  8:45 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  12:30 - 13:30 HC 4
  13:45 - 14:45 HC 5
  15:30 - 16:30 BAH - KOŠICE - SOKOĽANY
mezinárodní utkání amatérů
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - HC PÚCHOV
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 p. MALCHO
Sobota
31.8.19
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:45 HC 1 + přípravka
  9:00 - 10:00 HC - VSETÍN
zápas 2. třídy
  10:15 - 11:15 HC - VSETÍN
zápas 3. třídy
  11:30 - 14:00 TÚL
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:45 R
  18:00 - 19:00 R
  19:15 - 20:15 R
  20:30 - 21:30 R

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice