<<   02 / 2022   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
5 123456
678910111213
714151617181920
821222324252627
928      
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Úterý
1.2.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
2.2.22
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 p. JELÍNEK
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
3.2.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 9:00 HC mládež
  9:15 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
4.2.22
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4,5
  8:45 - 9:45 HC přípravka 1,2
  10:00 - 11:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:15 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. tr.
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 111
VIKYMONT - NETOPÝŘI B
Sobota
5.2.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 14:00 HC - OPAVA
liga žáků 7/9
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML TOP . liga z.č. 72
NEBORY - NETOPÝŘI
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 112
FRENŠTÁT - TATRA
Neděle
6.2.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC M
  10:00 - 13:15 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 4/5
  13:15 - 14:00 TÚL
  14:00 - 15:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  15:45 - 16:45 HC SŽ dovednosti
  17:00 - 18:15 ML 3 . liga z.č. 113
FEŠÁCI - JANOVICE
  18:30 - 19:45 ML 3 . liga z.č. 114
BRUŠPERK - STAŘÍ PSI
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 115
LAHVATORS - BARTOŠOVICE
Pondělí
7.2.22
6:00 - 7:15 TÚL
7:15 - 8:15 HC D,J dovednosti
  8:30 - 9:45 HC dovednosti, mládež
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:00 FSC
  14:15 - 15:15 HC 3,4 dovednosti
  15:30 - 17:00 FSC
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR muži
  21:00 - 22:00 LUBINA p. Kott
Úterý
8.2.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 HC 3,4
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 R
Středa
9.2.22
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 3,4
  8:45 - 9:45 HC dovednosti, mládež
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:00 p. ŠINDLOVA
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
10.2.22
6:15 - 7:15 HC SŽ
7:30 - 8:30 HC dovednosti, mládež
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:45 - 13:45 FSC
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:15 HC D,J
  20:30 - 21:30 R
Pátek
11.2.22
6:00 - 7:15 TÚL
7:30 - 8:30 HC 1,2
  8:45 - 9:45 HC dovednosti, mládež
  10:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. tr.
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 116
BARTOŠOVICE - VIKYMONT
Sobota
12.2.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 13:15 HC - KRNOV
liga žáků 4/5
  13:30 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - HODONÍN
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML TOP . liga z.č. 117
NETOPÝŘI - HÁJOV
  21:30 - 22:45 ML TOP . liga z.č. 118
BAH - KOZLOVICE
Neděle
13.2.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 14:00 HC - FRÝDEK MÍSTEK
liga žáků 7/9
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML TOP . liga z.č. 119
SLIVOVICE -VEŘOVICE
  17:45 - 19:00 ML TOP . liga z.č. 120
NEBORY - PALKOVICE
  19:15 - 20:30 ML 3 . liga z.č. 122
ZÁVIŠICE - INDEPENDENT
Pondělí
14.2.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:45 LUBINA p. Kott
Úterý
15.2.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
16.2.22
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
17.2.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
18.2.22
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:15 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. tr.
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 123
INDEPENDENT - LAHVATORS
Sobota
19.2.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - ORLOVÁ
liga žáků 6/8
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - KOMETA BRNO B
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 124
STAŘÍ PSI - FRENŠTÁT
Neděle
20.2.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3. třída
  13:45 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:00 - 17:00 HC SŽ dovednosti
  17:15 - 18:30 ML 3 . liga z.č. 125
NETOPÝŘI B - FEŠÁCI
  18:45 - 20:00 ML 3 . liga z.č. 126
JESTŘÁBI - BRUŠPERK
  20:15 - 21:30 ML 3 . liga z.č. 127
TATRA - ZÁVIŠICE
Pondělí
21.2.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:45 LUBINA p. Kott
Úterý
22.2.22
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
23.2.22
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:45 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
24.2.22
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 11:00 ZŠ a MŠ GAUDI
  11:15 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
25.2.22
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:15 - 13:00 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ brankař. tr.
  17:45 - 18:45 HC D,J
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML TOP . liga z.č. 128
KOZLOVICE - PREDATORS
Sobota
26.2.22
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 13:15 HC - ROŽNOV
KLP 4/5 třída
  13:30 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/SÁZAVOU
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML TOP . liga z.č. 129
PALKOVICE - BAH
Neděle
27.2.22
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 11:15 hasiči HÁJOV
  11:45 - 12:45 obec ŽENKLAVA
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:00 - 16:30 Č. VLCI -ČESKÝ TĚŠÍN
liga dorostu
  17:00 - 18:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:45 - 20:00 ML TOP . liga z.č. 130
PETŘVALD - NETOPÝŘI B
  20:15 - 21:30 ML TOP . liga z.č. 131
VEŘOVICE - NEBORY
Pondělí
28.2.22
6:15 - 7:15 R
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:45 LUBINA p. Kott

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice