Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 27.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | R | |
9:45 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
22:30 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
|
Úterý 28.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ZŠ - E. Zátopka 4. A | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ I. Šustaly | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4 tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
|
Středa 29.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Hájov | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Bordovice | |
10:45 | - | 11:45 | HC MLÁDEŽ | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 15:45 | FSC | |
16:00 | - | 17:00 | HC - NÁBOR + 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - HAVÍŘOV 2. liga ČR muži |
|
20:45 | - | 21:45 | FSC SSB | |
22:00 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
|
Čtvrtek 30.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Brose | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Orlíček Veřov. | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
21:45 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
|
Pátek 1.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ZŠ - E. Zátopka 1. A | |
9:45 | - | 10:45 | ZŠ - E. Zátopka 1. B | |
10:45 | - | 11:45 | HC MLÁDEŽ | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC MŽ 5/6 | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2.liga z.č. 71 VIKYMONT - JESTŘÁBI |
|
22:15 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
|
Sobota 2.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR | |
10:00 | - | 12:15 | HC - Č. TĚŠÍN utkání 5. tř. |
|
12:30 | - | 14:45 | HC - HAVÍŘOV utkání 9. tř. |
|
15:15 | - | 16:30 | MIKULÁŠSKÉ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI |
|
17:00 | - | 18:15 | ML 2.liga z.č. 72 PALKOVICE - BRUŠPERK |
|
18:30 | - | 19:45 | ML 2.liga z.č. 73 STAŘÍ PSI - ZÁVIŠICE |
|
20:00 | - | 21:15 | ML 2.liga z.č. 74 HÁJOV - NETOPÝŘI |
|
Neděle 3.12.23 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
9:00 | - | 12:30 | HC - OPAVA, NOV. JIČÍN utkání 2. tř. |
|
12:45 | - | 13:45 | TATRA DEFENCE - BRUSLENÍ | |
14:15 | - | 15:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:00 | - | 17:15 | R | |
17:30 | - | 18:45 | ML 2.liga z.č. 75 VEŘOVICE - VRATIMOV |
|
19:00 | - | 20:15 | ML 1.liga z.č. 77 PETŘVALD - NEBORY |
|
20:30 | - | 21:45 | ML 3.liga z.č. 78 LAHVATORS - JANOVICE |
|
22:15 | - | 6:00 | ZS Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ UZAVŘEN ! |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice