Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 18.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 3.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 2.B | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
22:30 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Úterý 19.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 4.A | |
10:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | p. KELNAR | |
22:30 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Středa 20.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 4.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Bordovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR + 1,2 | |
17:30 | - | 19:45 | HC - OPAVA utkání 9. tř. |
|
20:00 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
21:45 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Čtvrtek 21.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Brose | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Orlíček Veřov. | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
21:45 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Pátek 22.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:00 | TÚL | |
8:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:15 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | COCA -COLA PRAHA | |
19:00 | - | 20:00 | HC 5/6 | |
20:30 | - | 21:45 | R | |
22:00 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Sobota 23.12.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR | |
10:00 | - | 12:00 | HC - KARVINÁ utkání 5. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - ORLOVÁ utkání 9. tř. |
|
14:45 | - | 16:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI POJĎ SPORTOVAT ZDARMA |
|
17:30 | - | 18:45 | ML TOP liga z.č. 86 SLIVOVICE - NETOPÝŘI |
|
19:00 | - | 20:15 | ML TOP liga z.č. 88 PETŘVALD - HÁJOV |
|
20:30 | - | 21:45 | ML 3. liga z.č. 94 TATRA - JANOVICE |
|
Neděle 24.12.23 |
||||
ZIMNÍ STADION UZAVŘEN !!! |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice