Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 1.1.24 |
||||
6:00 | - | 14:00 | ZIMNÍ STADION UZAVŘEN |
|
15:00 | - | 17:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:30 | - | 18:30 | R | |
19:00 | - | 20:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 2.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | FSC | |
10:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 14:00 | HC 3/4 | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:15 | HC 9/D | |
21:15 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Středa 3.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ E. Zátopka 4.B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Bordovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:45 | FSC | |
16:00 | - | 17:00 | HC - NÁBOR + 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - OPAVA 2. liga ČR muži |
|
20:45 | - | 21:45 | FSC SSB | |
22:00 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Čtvrtek 4.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Ženklava | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Ženklava | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
22:00 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Pátek 5.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | MŠ - Lubina | |
9:45 | - | 10:45 | MŠ - Česká | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML TOP liga z.č. 92 VIKYMONT - PETŘVALD |
|
22:00 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Sobota 6.1.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR + 1/2 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - R | |
12:30 | - | 13:45 | ML 3. liga z.č. 46 FEŠÁCI - BARTOŠOVICE |
|
14:15 | - | 15:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:20 | - | 16:40 | rozbruslení | |
17:00 | - | 19:30 | HC - HODONÍN 2. liga ČR muži |
|
20:00 | - | 21:15 | ML TOP liga z.č. 93 BRUŠPERK - SLIVOVICE |
|
22:00 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN | |
Neděle 7.1.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3/4 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - KRNOV utkání 5. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - OPAVA utkání 6. tř. |
|
14:30 | - | 15:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:15 | - | 17:30 | ML 2.liga z.č. 95 ZÁVIŠICE - HÁJOV |
|
17:45 | - | 19:00 | ML 2.liga z.č. 96 JESTŘÁBI - STAŘÍ PSI |
|
19:15 | - | 20:30 | ML TOP liga z.č. 97 PALKOVICE - BAH |
|
20:45 | - | 22:00 | ML TOP liga z.č. 98 NETOPÝŘI - NEBORY |
|
22:15 | - | 6:00 | ZS UZAVŘEN |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice