Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 20.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | R | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Francouzská | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC - sportovní třída | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 21.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:15 | FSC | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ I. Šustaly | |
11:15 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4. tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 22.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Hájov | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Bordovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:45 | FSC | |
16:00 | - | 17:00 | HC - NÁBOR + 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - NOVÝ JIČÍN 2. liga ČR muži |
|
20:45 | - | 21:45 | FSC SSB | |
Čtvrtek 23.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Brose | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Orlíček Veřov. | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 24.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ZŠ - E. Zátopka 1. A | |
9:45 | - | 10:45 | ZŠ - E. Zátopka 1. B | |
11:15 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2.liga z.č. 65 PALKOVICE - VEŘOVICE |
|
Sobota 25.11.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR + 1/2 | |
10:30 | - | 11:45 | Rain Fellows | |
12:15 | - | 14:30 | HC - OPAVA utkání 9. tř. |
|
14:30 | - | 15:30 | TÚL | |
16:20 | - | 16:40 | rozbruslení | |
17:00 | - | 19:30 | HC - TECHNIKA BRNO 2. liga ČR muži |
|
20:00 | - | 21:15 | ML 2.liga z.č. 66 HÁJOV - JESTŘÁBI |
|
Neděle 26.11.23 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3/4 | |
10:00 | - | 12:30 | Č. VLCI - Č. TĚŠÍN utkání dorostu |
|
13:00 | - | 14:00 | firma BROSE | |
14:30 | - | 15:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:15 | - | 17:30 | ML 2.liga z.č. 67 STAŘÍ PSI - BRUŠPERK |
|
17:45 | - | 19:00 | ML 3.liga z.č. 68 TATRA - BARTOŠOVICE |
|
19:15 | - | 20:30 | ML 2.liga z.č. 69 VIKYMONT - VRATIMOV |
|
20:45 | - | 22:00 | ML 3.liga z.č. 70 FRENŠTÁT - FEŠÁCI |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice