<<   11 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
441234567
45891011121314
4615161718192021
4722232425262728
482930     
Aktualizováno 31.3.2022 8:18 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
8.11.21
6:15 - 7:15 R
7:30 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 3,4 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
9.11.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
Středa
10.11.21
6:00 - 7:15 HC ročník 2008
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 4,5
  17:30 - 18:30 HC přípravka 1,2
  18:45 - 19:45 HC MŽ
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:15 R
Čtvrtek
11.11.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 R
Pátek
12.11.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:30 - 9:00 TÚL
  9:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 19:00 Č. VLCI - FR. MÍSTEK
liga juniorů
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 65
ST. PSI - INDEPENDENT
Sobota
13.11.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 10:00 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 6/8 tř.
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR muži
  20:00 - 21:15 ML 3 . liga z.č. 66
NETOPÝŘI B - JESTŘÁBI
Neděle
14.11.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ dovednosti
  10:00 - 13:15 HC - PORUBA
KLP 4/5 tř.
  13:30 - 14:30 p. HEUER
  15:00 - 17:00 HC - HAVÍŘOV
liga žáků 9. tř.
  17:30 - 18:45 ML 3 . liga z.č. 68
FRENŠTÁT - JANOVICE
  19:00 - 20:15 ML TOP . liga z.č. 69
VEŘOVICE - KOZLOVICE
  20:30 - 21:45 ML TOP . liga z.č. 70
VRATIMOV - PETŘVALD

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice