<<   11 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
44    123
4545678910
4611121314151617
4718192021222324
48252627282930 
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pátek
1.11.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 50
TATRA - BARTOŠOVICE
  22:15 - 23:15 p. SLUŠTÍK
Sobota
2.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 12:15 ML 3 . liga z.č. 51
STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI B
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 52
JETŘÁBI - WEREWOLVES
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2 . liga z.č. 53
VEŘOVICE - JANOVICE
  18:00 - 19:15 ML 2 . liga z.č. 54
PALKOVICE - VRATIMOV
  19:30 - 20:45 ML 2 . liga z.č. 55
KOZLOVICE - HÁJOV
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 56
BRUŠPERK - LAHVATORS
Neděle
3.11.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 3 + 2
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 2. tř
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 57
NETOPÝŘI - PREDATORS
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 58
YOUNG GUNS - STARÁ BĚLÁ
  19:30 - 20:45 ML 1 . liga z.č. 59
BAH - SLIVOVICE
Pondělí
4.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
5.11.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
6.11.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 3 + HC 4
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - DRACI ŠUMPERK
2. liga ČR - muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
7.11.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
8.11.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 2 . liga z.č. 60
PETŘVALD - KOZLOVICE
Sobota
9.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2+3
  10:00 - 14:00 HC - KARVINÁ
LMŽ + LSŽ
  14:15 - 16:15 HC - UNIČOV
LMŽ OLK
  16:45 - 18:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:30 - 19:45 ML 2 . liga z.č. 61
JANOVICE - PALKOVICE
  20:00 - 21:15 ML 2 . liga z.č. 62
HÁJOV - VEŘOVICE
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 63
FRENŠTÁT - ZÁVIŠICE
Neděle
10.11.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  9:45 - 10:45 zápas r. 2013 - Vsetín
  11:00 - 14:15 HC - HK NOVÝ JIČÍN
KLP 4/5 tř.
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:45 - 18:00 ML 1 . liga z.č. 64
STARÁ BĚLÁ - NETOPÝŘI
  18:15 - 19:30 ML 1 . liga z.č. 65
SLIVOVICE - YOUNG GUNS
  19:45 - 21:00 ML 1 . liga z.č. 66
NEBORY - BAH
Pondělí
11.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ + brankáři MŽ + SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
12.11.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
13.11.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 3 + HC 4
  17:20 - 17:45 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR - muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
14.11.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - portovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
15.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ + focení HC
  16:30 - 17:30 HC MŽ + focení HC
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 67
INDEPENDENT - TATRA
Sobota
16.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  9:45 - 10:45 zápas ročníku 2012 HC - Vsetín
  11:00 - 12:15 ML 3 . liga z.č. 68
BARTOŠOVICE - STAŘÍ PSI
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 69
NETOPÝŘI B - JESTŘÁBI
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2 . liga z.č. 70
VEŘOVICE - PETŘVALD
  18:00 - 19:15 ML 2 . liga z.č. 71
VRATIMOV - JANOVICE
  19:30 - 20:45 ML 2 . liga z.č. 72
PALKOVICE - HÁJOV
Neděle
17.11.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 13:00 HC - HC OPAVA
LMŽ OLK
  13:15 - 14:15 BROSE - hokej
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 73
PREDATORS - STARÁ BĚLÁ
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 74
NETOPÝŘI - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML 1 . liga z.č. 75
YOUNG GUNS - NEBORY
Pondělí
18.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
19.11.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
20.11.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:15 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
21.11.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - portovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
22.11.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 78
FEŠÁCI - ZÁVIŠICE
Sobota
23.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:15 HC 2
  9:30 - 10:15 HC 3
  10:30 - 13:00 Č. VLCI - VAL. MEZIŘÍČÍ
liga ml. dorostu
  13:30 - 14:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  15:20 - 15:40 rozbruslení
  16:00 - 18:30 HC - SHK HODONÍN
2. liga ČR - muži
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 77
WEREVOLVES - BRUŠPERK
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 76
LAHVATORS - FRENŠTÁT
Neděle
24.11.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3. tř
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 1 . liga z.č. 79
YOUNG GUNS - BAH
  17:45 - 19:00 ML 1 . liga z.č. 80
PREDATORS - SLIVOVICE
  19:15 - 20:30 ML 1 . liga z.č. 81
NETOPÝŘI - NEBORY
Pondělí
25.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
26.11.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
27.11.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 3 + HC 4
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - VAL. MEZIŘÍČÍ
2. liga ČR - muži
  20:45 - 21:45 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
28.11.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
29.11.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 82
STAŘÍ PSI - INDEPENDENT
Sobota
30.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 15:00 HC - VÍTKOVICE
LMŽ + LSŽ
  15:30 - 16:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:45 ML 2 . liga z.č. 83
VRATIMOV - HÁJOV
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 84
TATRA - FEŠÁCI
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 85
JESTŘÁBI - BARTOŠOVICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice