<<   10 / 2021   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
39    123
4045678910
4111121314151617
4218192021222324
4325262728293031
Aktualizováno 7.12.2021 9:27 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
4.10.21
6:00 - 7:15 R
7:30 - 8:15 R
  8:30 - 9:45 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:30 HC 4,5 dovednosti
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE p. Němec
Úterý
5.10.21
6:15 - 7:15 HC 3,4
7:30 - 8:30 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 R
  14:45 - 15:45 HC 4,5 + brank. tr. přípravka
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ + brank. tr.
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 HC D,J
  22:00 - 23:00 ZÁVIŠICE
Středa
6.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:00 - 8:30 TÚL
  8:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka 1,2
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2.liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
7.10.21
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC - sportovní třída
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:45 - 13:45 R
  14:00 - 15:00 HC 4,5
  15:15 - 16:15 HC 3,4
  16:30 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
8.10.21
6:00 - 7:15 HC MŽ
7:15 - 8:30 R
  8:30 - 10:00 TÚL
  10:00 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC SŽ
  16:00 - 18:30 HC - NOVÝ JIČÍN
liga juniorů
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 30
JANOVICE - INDEPENDENT
Sobota
9.10.21
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3,4
  10:00 - 14:00 HC - VÍTKOVICE
liga žáků 7/9 tř.
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML TOP . liga z.č. 31
NEBORY - YOUNG GUNS
  18:00 - 19:15 ML TOP . liga z.č. 32
NETOPÝŘI - VEŘOVICE
  19:30 - 20:45 ML TOP . liga z.č. 33
HÁJOV - PALKOVICE
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 34
LAHVATORS - FRENŠTÁT
Neděle
10.10.21
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:30 HC přípravka 1,2
  8:45 - 9:45 HC MŽ
  10:00 - 21:00 Malá cena Kopřivnice
závody v krasobruslení

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice