<<   10 / 2020   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
40   1234
41567891011
4212131415161718
4319202122232425
44262728293031 
Aktualizováno 9.10.2020 9:54 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
5.10.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 11:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
max. počet 10 osob !!!
  12:15 - 13:00 FSC
  13:15 - 14:00 HC 2,3 - dovednosti
  14:30 - 15:30 HC MŽ
  15:45 - 17:15 FSC
  17:30 - 18:30 HC SŽ
  18:45 - 19:45 HC 9,D,J
  20:00 - 21:15 HC M
  21:30 - 22:30 KOZLOVICE -p. Němec
max. počet 10 osob !!!
Úterý
6.10.20
6:00 - 7:00 R
7:30 - 8:30 R
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
max. počet 10 osob !!!
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 4,5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 9,D,J
Středa
7.10.20
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:30 - 8:30 FSC
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
max. počet 10 osob !!!
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC přípravka + HC 1 (Sk.1)
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - NOVÝ JIČÍN
2. liga ČR muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
  22:00 - 23:00 BARTOŠOVICE
max. počet 10 osob !!!
Čtvrtek
8.10.20
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:30 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
max. počet 10 osob !!!
  12:45 - 13:45 FSC - sportovní třída
  14:00 - 15:00 HC 4
  15:15 - 16:15 FSC
  16:30 - 17:30 HC 5
  17:45 - 18:45 HC M
  19:00 - 20:00 HC 9,D,J
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
max. počet 10 osob !!!
Pátek
9.10.20
6:00 - 7:15 HC 4,5
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOST
max. počet 10 osob !!!
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 16:45 HC SŽ
  17:00 - 19:30 Č. VLCI - UH. BROD
liga juniorů
  19:45 - 21:00 HC M
  21:15 - 22:15 R
Sobota
10.10.20
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (Sk.2
8:30 - 9:30 HC 2,3
  9:45 - 10:45 HC přípravka + HC 1 (Sk.3
  10:45 - 11:45 HC přípravka + HC 1 (Sk.1
  12:15 - 13:30 R
  14:00 - 15:00 HC dovednosti
  15:15 - 16:30 R
  17:45 - 18:45 HC Dovednosti MŽ/SŽ
  19:00 - 20:00 HÁJOV
max. počet 10 osob !!!
  19:45 - 21:00 R
  19:45 - 21:00 R
Neděle
11.10.20
6:00 - 7:00 HC přípravka + HC 1 (Sk.2)
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (Sk.3)
  8:30 - 9:30 HC 2,3
  10:00 - 14:00 HC - PORUBA
liga žáků 6/8
  14:15 - 15:30 TÚL
  16:00 - 18:30 R
  19:00 - 20:00 p. OCZADLY
max. počet 10 osob !!!
  20:30 - 21:45 R

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice