<<   10 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
40 123456
4178910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031   
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
28.10.19
6:00 - 8:00 TÚL
8:15 - 9:15 HC 5
  9:30 - 10:30 FSC - SSB
  10:45 - 11:30 FSC
  11:45 - 12:45 FSC - SSB
  13:00 - 14:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 19:00 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
29.10.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:30 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
30.10.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC MŽ
  8:45 - 9:45 HC 3 + 2
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 4
  17:15 - 18:15 HC M
  18:30 - 19:30 HC 5
  19:45 - 20:45 FSC - SSB
  21:30 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
31.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
1.11.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 50
TATRA - BARTOŠOVICE
  22:15 - 23:15 p. SLUŠTÍK
Sobota
2.11.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 12:15 ML 3 . liga z.č. 51
STAŘÍ PSI - NETOPÝŘI B
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 52
JETŘÁBI - WEREWOLVES
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2 . liga z.č. 53
VEŘOVICE - JANOVICE
  18:00 - 19:15 ML 2 . liga z.č. 54
PALKOVICE - VRATIMOV
  19:30 - 20:45 ML 2 . liga z.č. 55
KOZLOVICE - HÁJOV
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 56
BRUŠPERK - LAHVATORS
Neděle
3.11.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 3 + 2
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 2. tř
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 57
NETOPÝŘI - PREDATORS
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 58
YOUNG GUNS - STARÁ BĚLÁ
  19:30 - 20:45 ML 1 . liga z.č. 59
BAH - SLIVOVICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice