<<   10 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
40 123456
4178910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031   
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
21.10.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
22.10.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
23.10.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
24.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
25.10.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 18:15 HC - KARVINÁ
KLP 4/5 tř.
  18:30 - 19:30 HC J,D
  19:45 - 20:45 HC M
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 46
INDEPENDENT - FEŠÁCI
Sobota
26.10.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  10:00 - 14:00 HC - HC PORUBA
LMŽ + LSŽ
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/SÁZAVOU
2. liga ČR - muži
  20:00 - 21:15 ML 1 . liga z.č. 47
STARÁ BĚLÁ - BAH
Neděle
27.10.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  10:00 - 14:00 HC - HC ORLOVÁ
LMŽ + LSŽ
  14:15 - 16:15 HC - HC STUDÉNKA
LMŽ B
  16:45 - 18:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:45 - 20:00 ML 1 . liga z.č. 48
PREDATORS - YOUNG GUNS
  20:15 - 21:30 ML 1 . liga z.č. 49
SLIVOVICE - NEBORY

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice