<<   10 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
40 123456
4178910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031   
Aktualizováno 11.11.2019 18:10 (změny žlutě)
Datum Čas  
Úterý
1.10.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
2.10.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4 + 5
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
3.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
4.10.19
6:30 - 7:15 HC 3
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:30 - 17:30 HC - HK OPAVA
LMŽ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 6 P
JESTŘÁBI - BRUŠPERK
Sobota
5.10.19
6:00 - 6:45 HÁJOV
6:30 - 7:30 HC přípravka + HC 1
  7:45 - 8:45 HC 2 + 3
  9:00 - 20:00 TESTY FSC
Neděle
6.10.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 +3
  10:00 - 13:30 MINIHOKEJ
turnaj žáků 3. tř.
  13:30 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:15 - 17:30 ML 1 . liga z.č. 26 P
SLIVOVICE - PREDATORS
  17:45 - 19:00 ML 2 . liga z.č. 29
PETŘVALD - JANOVICE
  19:15 - 20:30 ML 2 . liga z.č. 30
KOZLOVICE - VRATIMOV
Pondělí
7.10.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 R
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
8.10.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
9.10.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
10.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
11.10.19
6:30 - 7:15 HC 5 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 17:15 HC - HK NOVÝ JIČÍN
LMŽ B
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 31
BARTOŠOVICE - INDEPENDENT
Sobota
12.10.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:00 HC přípravka + HC 1
  8:00 - 8:45 HC 2 + 3
  9:00 - 13:00 HC - ČESKÝ TĚŠÍN
LMŽ + LSŽ
  13:30 - 14:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  15:20 - 15:40 rozbruslení
  16:00 - 18:30 HC - HAVLÍČKŮV BROD
2. liga ČR - muži
  19:00 - 20:15 ML 3 . liga z.č. 32
FEŠÁCI - FRENŠTÁT
  20:45 - 21:45 p. OCZADLY
Neděle
13.10.19
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  9:45 - 10:45 HC zápas r. 2013
  11:00 - 14:15 HC - HAVÍŘOV
KLP 4/5 tř.
  14:45 - 16:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 33
NETOPÝŘI - BAH
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 34
STARÁ BĚLÁ - SLIVOVICE
  19:30 - 20:45 ML 1 . liga z.č. 35
PREDATORS - NEBORY
Pondělí
14.10.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
15.10.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
16.10.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:45 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 TÚL
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 3 + HC 4
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - HK OPAVA
2. liga ČR - muži
  20:45 - 21:45 FSC - SSB
Čtvrtek
17.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 R
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 R
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
18.10.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4 + 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 19:15 HC - METROP. SILESIA
LMŽ + LSŽ
  19:30 - 20:30 HC M
  20:45 - 22:00 ML 3 . liga z.č. 36
ZÁVIŠICE - BRUŠPERK
Sobota
19.10.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 12:00 p. OCZADLY
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 37
LAHVATORS - JESTŘÁBI
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 2 . liga z.č. 38
VRATIMOV - VEŘOVICE
  18:00 - 19:15 ML 2 . liga z.č. 39
JANOVICE - KOZLOVICE
  19:30 - 20:45 ML 2 . liga z.č. 40
HÁJOV - PETŘVALD
  21:00 - 22:15 ML 3 . liga z.č. 41
WEREWOLVES - STAŘÍ PSI
Neděle
20.10.19
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  9:45 - 10:45 HC 2 + 3
  11:00 - 12:00 BROSE - hokej
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 42
NETOPÝŘI B - TATRA
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 1 . liga z.č. 43
YOUNG GUNS - NETOPÝŘI
  18:00 - 19:15 ML 1 . liga z.č. 44
BAH - PREDATORS
  19:30 - 20:45 ML 1 . liga z.č. 45
NEBORY - STARÁ BĚLÁ
  21:00 - 22:00 p. VLČEK
Pondělí
21.10.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
22.10.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
23.10.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
24.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
25.10.19
6:30 - 7:15 HC 3 + 4
7:15 - 8:30 TÚL
  9:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:45 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:45 FSC
  15:00 - 18:15 HC - KARVINÁ
KLP 4/5 tř.
  18:30 - 19:30 HC J,D
  19:45 - 20:45 HC M
  21:30 - 22:45 ML 3 . liga z.č. 46
INDEPENDENT - FEŠÁCI
Sobota
26.10.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  10:00 - 14:00 HC - HC PORUBA
LMŽ + LSŽ
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - ŽĎÁR n/SÁZAVOU
2. liga ČR - muži
  20:00 - 21:15 ML 1 . liga z.č. 47
STARÁ BĚLÁ - BAH
Neděle
27.10.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  10:00 - 14:00 HC - HC ORLOVÁ
LMŽ + LSŽ
  14:15 - 16:15 HC - HC STUDÉNKA
LMŽ B
  16:45 - 18:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:45 - 20:00 ML 1 . liga z.č. 48
PREDATORS - YOUNG GUNS
  20:15 - 21:30 ML 1 . liga z.č. 49
SLIVOVICE - NEBORY
Pondělí
28.10.19
6:00 - 8:00 TÚL
8:15 - 9:15 HC 5
  9:30 - 10:30 FSC - SSB
  10:45 - 11:30 FSC
  11:45 - 12:45 FSC - SSB
  13:00 - 14:15 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 19:00 HC SŽ + brankáři MŽ+SŽ
  19:15 - 20:30 HC M
  20:45 - 21:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
29.10.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 4
  8:45 - 9:45 FSC
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:30 - 14:30 FSC
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
30.10.19
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC MŽ
  8:45 - 9:45 HC 3 + 2
  10:00 - 13:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 R
  14:15 - 15:45 FSC
  16:00 - 17:00 HC 4
  17:15 - 18:15 HC M
  18:30 - 19:30 HC 5
  19:45 - 20:45 FSC - SSB
  21:30 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
31.10.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankáři HC 5,4,3,2
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice