Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 11.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:45 | - | 9:45 | R | |
10:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | FSC | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 20:45 | HC M | |
21:00 | - | 22:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 12.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:15 | - | 8:15 | R | |
8:30 | - | 9:45 | R | |
10:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | R | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:00 | FSC | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - POVAŽSKÁ BYST. přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | HC 9/D | |
Středa 13.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:45 | R | |
10:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR | |
17:30 | - | 18:30 | HC 1,2 | |
18:45 | - | 19:45 | HC 3/4 | |
20:00 | - | 21:00 | FSC SSB | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Čtvrtek 14.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:30 | - | 9:30 | TÚL | |
10:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3 brankař. tr. 2,3,4 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. 5,6,7,8 | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:30 | FSC | |
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pátek 15.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:45 | R | |
10:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
16:30 | - | 18:30 | HC - VÍTKOVICE utkání 7.tř. |
|
18:45 | - | 19:45 | HC 9/D | |
20:00 | - | 21:00 | HC M | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Sobota 16.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1/2 | |
10:00 | - | 12:30 | HC - NOVÝ JIČÍN příprav. utkání dorostu |
|
12:45 | - | 13:45 | R | |
14:00 | - | 14:30 | TÚL | |
14:30 | - | 15:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:15 | - | 17:30 | ML 2. liga z.č. 6 BRUŠPERK - JESTŘÁBI |
|
17:45 | - | 19:00 | ML 2. liga z.č. 7 VEŘOVICE - NETOPÝŘI |
|
19:15 | - | 20:30 | ML 2. liga z.č. 8 PALKOVICE - INDEPENDENT |
|
20:45 | - | 22:00 | ML 2. liga z.č. 11 VIKYMONT - HÁJOV |
|
Neděle 17.9.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3/4 | |
10:00 | - | 12:00 | HC - ŠUMPERK utkání 6.tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - ŠUMPERK utkání 8.tř. |
|
14:45 | - | 16:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:30 | - | 17:30 | p. KACÍŘ | |
17:45 | - | 19:00 | ML 3. liga z.č. 10 BARTOŠOVICE - JANOVICE |
|
19:15 | - | 20:30 | ML 2. liga z.č. 9 VRATIMOV - ZÁVIŠICE |
|
20:45 | - | 21:45 | P. OCZADLY |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice