<<   09 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35      1
362345678
379101112131415
3816171819202122
3923242526272829
4030      
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
23.9.19
6:30 - 7:15 HC 5
7:15 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
24.9.19
6:30 - 7:15 HC 4
7:30 - 8:30 FSC
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 14:30 FSC - sportovní třída
  14:45 - 15:45 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:15 - 18:45 FSC
  19:00 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC D,J
  21:30 - 22:30 ZÁVIŠICE
Středa
25.9.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:15 TÚL
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
26.9.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 FSC
  8:30 - 10:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  10:30 - 12:30 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:00 - 14:00 FSC - sportovní třída
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankářský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
27.9.19
6:30 - 7:15 HC 4 + 5
7:00 - 8:30 TÚL
  8:30 - 11:30 ŠKOLA BRUSLENÍ
  11:30 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:00 HC SŽ
  16:00 - 17:00 POJĎ HRÁT HOKEJ
  17:45 - 18:45 HC J,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:45 ML 2 . liga z.č. 25
VEŘOVICE - PALKOVICE
Sobota
28.9.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 13:00 HC - ZUBR PŘEROV
LMŽ B
  13:00 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:20 - 16:40 rozbruslení
  17:00 - 19:30 HC - MOR. BUDĚJOVICE
2. liga ČR - muži
  20:00 - 21:00 R
Neděle
29.9.19
6:00 - 7:00 p. OCZADLY
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1
  8:30 - 9:30 HC 2 + HC 3
  10:00 - 13:15 HC - HC BOHUMÍN
HC - HC Č. TĚŠÍN
KLP 4/5 tř.
  13:30 - 16:00 Č. VLCI - HC BRUMOV
liga ml. dorostu
  16:15 - 17:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  18:15 - 19:30 ML 1 . liga z.č. 27
NEBORY - NETOPÝŘI
  19:45 - 21:00 ML 1 . liga z.č. 28
BAH - YOUNG GUNS

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice