<<   09 / 2019   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
35      1
362345678
379101112131415
3816171819202122
3923242526272829
4030      
Aktualizováno 12.12.2019 7:04 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
2.9.19
6:00 - 7:00 HC 5
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 12:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  12:30 - 13:15 FSC
  14:30 - 15:45 HC MŽ
  16:00 - 17:30 FSC
  17:45 - 18:45 HC SŽ
  19:00 - 20:00 HC D,J
  20:15 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
3.9.19
6:00 - 7:00 HC 4
7:15 - 8:15 TÚL
  9:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 FSC - sportovní třída
  14:30 - 15:30 HC 5
  16:00 - 17:00 HC MŽ + SŽ
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - OPAVA
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 HC D,J
Středa
4.9.19
6:00 - 7:00 HC MŽ
7:15 - 8:30 TÚL
  9:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:15 R
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 2,3
  17:30 - 18:30 HC přípravka + HC 1
  18:45 - 19:45 HC 4
  20:00 - 21:00 FSC - SSB
  21:15 - 22:30 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
5.9.19
6:00 - 7:00 HC SŽ
7:15 - 8:15 TÚL
  9:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:15 - 14:00 R
  14:15 - 15:15 HC 4
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 5 + brankařský trénink
  18:00 - 19:00 HC D
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 FSC
  21:30 - 22:30 p. MIKULA
Pátek
6.9.19
6:00 - 7:00 HC 3
7:00 - 8:30 TÚL
  9:00 - 13:00 BRUSLENÍ ŠKOLY+ VEŘEJNOST
  13:30 - 15:00 FSC
  15:15 - 16:15 HC SŽ
  16:30 - 17:30 HC MŽ
  17:45 - 18:45 HC 5
  19:00 - 20:15 HC J,D
  20:30 - 21:45 ML 3 . liga z.č. 1
NETOPÝŘI B - FEŠÁCI
Sobota
7.9.19
6:00 - 7:00 HÁJOV
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (r. 2013,14 )
  8:30 - 9:30 HC 2 + 3
  9:45 - 10:45 zápas ročníku 2010
  11:00 - 12:15 ML 3 . liga z.č. 2
BARTOŠOVICE - WEREWOLVES
  12:30 - 13:45 ML 3 . liga z.č. 3
INDEPENDENT - LAHVATORS
  14:30 - 15:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  16:30 - 17:45 ML 3 . liga z.č. 4
TATRA - ZÁVIŠICE
  18:00 - 19:15 ML 3 . liga z.č. 5
STAŘÍ PSI - FRENŠTÁT
  19:30 - 20:45 R
Neděle
8.9.19
6:00 - 7:00 R
7:15 - 8:15 HC přípravka + HC 1 (r. 2013,14 )
  8:30 - 9:30 HC 2 (r. 2012 )
  9:45 - 10:45 HC 3
  11:00 - 15:00 R
  15:15 - 17:15 HC - KRNOV
liga MŽ B
  17:45 - 19:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  19:45 - 20:45 p. OCZADLY

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice