Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 21.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC MŽ 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 9/D | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 22.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC 7/8 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | ruzbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - VALAŠ. MEZIŘÍČÍ přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | R | |
Středa 23.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | FSC | |
14:45 | - | 15:30 | FSC | |
15:45 | - | 16:45 | HC 5/6 | |
17:00 | - | 18:00 | HC 3/4 | |
18:15 | - | 19:15 | HC M | |
19:30 | - | 20:30 | HC 9/D | |
20:45 | - | 21:45 | FSC | |
Čtvrtek 24.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC SŽ 7/8 | |
10:00 | - | 10:45 | R | |
11:00 | - | 11:45 | R | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:45 | - | 14:30 | R | |
14:45 | - | 15:30 | R | |
15:45 | - | 16:45 | HC NÁBOR 1,2 | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - HAVÍŘOV přípravné utkání mužů |
|
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pátek 25.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC 9/D | |
10:00 | - | 10:45 | FSC | |
11:00 | - | 11:45 | FSC | |
12:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:30 | - | 14:45 | FSC | |
15:00 | - | 17:15 | HC 9 - ZÁPAS | |
17:30 | - | 18:15 | FSC SSB | |
18:30 | - | 19:30 | HC M | |
20:00 | - | 21:15 | R | |
Sobota 26.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | HÁJOV |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2 | |
10:00 | - | 11:45 | HC - PORUBA utkání 7. tř. |
|
12:00 | - | 13:45 | HC - PORUBA utkání 5. tř. |
|
13:45 | - | 14:45 | TÚL | |
15:00 | - | 17:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:30 | - | 18:30 | p. KACÍŘ | |
19:00 | - | 20:15 | R | |
20:30 | - | 21:30 | R | |
Neděle 27.8.23 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:00 | p. PASEKA | |
8:45 | - | 9:45 | HC 1,2, NÁBOR | |
10:00 | - | 11:15 | HC 3,4 | |
11:45 | - | 12:45 | p. KACÍŘ | |
13:00 | - | 13:45 | TÚL | |
13:45 | - | 14:45 | R | |
15:00 | - | 16:00 | R | |
16:15 | - | 17:30 | HC STUDÉNKA | |
17:45 | - | 19:00 | p. OCZADLY | |
19:15 | - | 20:30 | KRMELÍN | |
20:45 | - | 21:45 | R |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice