<<   08 / 2018   >>
TýdenPoÚtStČtSoNe
31  12345
326789101112
3313141516171819
3420212223242526
352728293031  
Aktualizováno 15.12.2018 15:06 (změny žlutě)
Datum Čas  
Pondělí
6.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC - Kemp
  9:15 - 10:15 HC - Kemp
  10:30 - 12:00 FSC
  12:00 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 16:30 FSC
  17:00 - 17:45 HC M
  18:00 - 18:45 HC M
  19:15 - 20:15 FSC
  20:30 - 21:30 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
7.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC - Kemp
  9:15 - 10:15 HC - Kemp
  10:30 - 12:00 FSC
  12:00 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC J
  18:00 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:15 FSC
  20:30 - 21:30 HC ZÁVIŠICE
Středa
8.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC - Kemp
  9:15 - 10:15 HC - Kemp
  10:30 - 12:00 FSC
  12:00 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 16:30 FSC
  16:45 - 17:45 HC 3,4
  18:00 - 19:00 HC 1,2
  19:15 - 20:15 FSC
  20:30 - 21:30 HC M
  21:45 - 22:45 R
Čtvrtek
9.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC - Kemp
  9:15 - 10:15 HC - Kemp
  10:30 - 12:00 FSC
  12:00 - 12:45 TÚL
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 16:30 FSC
  17:00 - 17:45 HC M
  18:00 - 18:45 HC M
  19:15 - 20:15 FSC
  20:30 - 21:30 HC J
  21:45 - 22:45 p. MIKULA
Pátek
10.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 HC - Kemp
  9:15 - 10:15 HC - Kemp
  10:30 - 11:30 R
  11:45 - 12:45 R
  13:00 - 14:00 HC - Kemp
  14:15 - 15:15 HC - Kemp
  15:30 - 16:30 p. PORUBA
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - MOR. BUDĚJOVICE
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 BARTOŠOVICE
Sobota
11.8.18
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 11:00 HC 4
  11:15 - 12:30 HC J
  12:45 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 R
  15:45 - 17:00 R
  17:15 - 18:30 R
  18:45 - 20:00 p. OCZADLY
  20:15 - 21:15 SLIVOVICE
  22:00 - 23:30 TÚL
Neděle
12.8.18
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC 1,2
  8:45 - 9:45 HC 3
  10:00 - 11:00 HC ČERNÍ VLCI
  11:15 - 12:15 HC 4
  12:30 - 13:30 HC ČERNÍ VLCI
  14:15 - 15:30 p. OCZADLY
  15:45 - 17:00 R
  17:15 - 18:15 R
  18:30 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:30 R
  22:00 - 23:30 TÚL
Pondělí
13.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 R
  9:15 - 10:45 FSC
  10:45 - 12:45 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 HC 4
  15:45 - 16:45 HC ČERNÍ VLCI
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:15 HC M
  19:30 - 20:45 HC D,J
  21:00 - 22:00 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
14.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 R
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:00 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 HC 5,6
  15:45 - 16:45 HC 7,8
  17:20 - 17:40 rozbruslení
  18:00 - 20:30 HC - OPAVA
přípravné utkání mužů
  20:45 - 21:45 FSC
  22:00 - 23:00 HC ZÁVIŠICE
Středa
15.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 R
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 HC 1,2
  15:45 - 16:45 HC 3,4
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:15 HC D,J
  19:30 - 20:45 HC M
  21:00 - 22:00 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
16.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 R
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 HC 5,6
  15:45 - 16:45 HC 7,8,D
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:00 HC M
  19:15 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 p. MIKULA
Pátek
17.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:00 R
  9:15 - 10:15 FSC
  10:30 - 12:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  13:15 - 14:15 FSC
  14:30 - 15:30 HC 5,6
  15:45 - 16:45 HC D,J
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 BARTOŠOVICE
  21:15 - 22:15 R
Sobota
18.8.18
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:00 HC 3
  11:15 - 12:15 HC 4
  12:45 - 14:00 TÚL
  14:15 - 15:30 R
  15:45 - 17:00 R
  17:15 - 18:30 R
  18:45 - 20:00 R
  20:15 - 21:30 R
Neděle
19.8.18
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:00 HC 3
  11:15 - 12:15 HC 4
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:45 - 14:45 R
  15:00 - 16:15 R
  16:30 - 18:00 HC 7,8,D
  18:15 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 p. OCZADLY
Pondělí
20.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 7,8,D
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
21.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 4
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 8,D,J
  21:30 - 22:30 HC ZÁVIŠICE
Středa
22.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 HC 1,2
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 BARTOŠOVICE
Čtvrtek
23.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 4
  15:45 - 16:45 HC 7,8,D
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC 5,6
  20:15 - 21:15 p. MIKULA
Pátek
24.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:30 HC 4
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 16:00 FSC
  16:15 - 17:15 HC 5,6
  17:30 - 18:45 HC 7,8,D
  19:00 - 20:15 HC M
  20:30 - 21:30 p. OCZADLY
Sobota
25.8.18
6:15 - 7:15 HÁJOV
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:00 HC 3
  11:15 - 12:15 R
  12:15 - 13:15 TÚL
  13:15 - 14:30 R
  15:00 - 15:30 PETŘVALD
  15:45 - 17:00 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  17:30 - 18:45 R
  19:00 - 20:15 R
  20:30 - 21:30 R
Neděle
26.8.18
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:30 HC přípravka
  8:45 - 9:45 HC 1,2
  10:00 - 11:00 HC 3
  11:15 - 12:15 HC 4
  12:30 - 13:30 TÚL
  13:45 - 15:15 BRUINS
  15:30 - 16:30 R
  16:45 - 17:45 R
  18:00 - 18:45 R
  19:00 - 19:45 R
  20:00 - 21:00 R
Pondělí
27.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:00 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 7,8,D,J
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 KOZLOVICE -p. Němec
Úterý
28.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:45 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 4
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC 8,D,J
  21:30 - 22:30 R
Středa
29.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:45 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 HC 3
  15:45 - 16:45 HC 1,2
  17:00 - 18:30 FSC
  18:45 - 20:00 HC M
  20:15 - 21:15 HC ZÁVIŠICE
Čtvrtek
30.8.18
6:00 - 7:30 TÚL
7:30 - 8:45 HC 4
  10:45 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:30 - 15:30 FLASHTEAM - zápas
  15:45 - 16:45 FSC
  17:00 - 18:00 FSC
  18:15 - 19:15 HC 5,6
  19:30 - 20:30 HC 7,8,D
  20:45 - 21:45 p. MIKULA
Pátek
31.8.18
6:00 - 8:00 TÚL
8:00 - 9:45 R
  10:45 - 11:30 FSC
  11:30 - 13:30 BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
  14:00 - 15:30 FSC
  15:45 - 16:45 HC 5,6
  17:00 - 18:15 HC 4
  18:30 - 19:45 HC M
  20:00 - 21:00 BARTOŠOVICE

 Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky

 

Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice