Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 4.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 7,8,9 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Mniší | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Krátká | |
11:15 | - | 12:15 | camp ČSLH, brankáři | |
12:30 | - | 13:30 | camp ČSLH, brankáři | |
13:45 | - | 14:45 | FSC | |
15:00 | - | 16:00 | HC 5/6 | |
16:15 | - | 17:45 | FSC | |
18:00 | - | 19:00 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:30 | ||
21:00 | - | 22:00 | KOZLOVICE - p. NĚMEC | |
Úterý 5.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | FSC - sportovní třída | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Pionýrská | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 + 4tř. | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 6.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC 3/4 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - MŠ Záhumenní | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | R | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:15 | HC - NÁBOR | |
17:30 | - | 19:30 | HC - NOVÝ JIČÍN utkání 8. tř. |
|
20:00 | - | 20:40 | FSC SSB | |
20:50 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 7.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC SŽ 7/8 |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - ZŠ Alšova 2.A,B | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Veřovice | |
11:15 | - | 13:00 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
13:15 | - | 14:15 | TÚL | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:00 | - | 18:00 | HC 5,6 brankař. tr. | |
18:15 | - | 19:15 | HC 9/D | |
19:30 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC | |
Pátek 8.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | HC MŽ 5/6 |
7:30 | - | 8:30 | TÚL | |
8:30 | - | 9:30 | ŠB - MŠ Lubina | |
9:45 | - | 10:45 | ŠB - ZŠ Alšova 4.B | |
11:00 | - | 11:45 | BRUSLENÍ ŠKOLY + VEŘEJNOST | |
12:00 | - | 13:00 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:30 | HC 3/4 | |
17:00 | - | 19:30 | Č. VLCI - UH. HRADIŠTĚ utkání dorostu |
|
19:45 | - | 20:45 | HC M | |
21:00 | - | 22:15 | ML 3. liga z.č. 24 semifinále play-off 2 LAHVATORS – JANOVICE |
|
Sobota 9.3.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | HC 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC NÁBOR | |
10:00 | - | 12:00 | HC - NOVÝ JIČÍN utkání 5. tř. |
|
12:15 | - | 14:15 | HC - HAVÍŘOV utkání 7. tř. |
|
14:30 | - | 15:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:20 | - | 16:40 | rozbruslení | |
17:00 | - | 19:30 | HC - HAVLÍČKŮV BROD 2. liga ČR muži |
|
19:45 | - | 21:00 | ML 1. liga z.č. 25 semifinále play-off 2 BAH – NEBORY |
|
21:15 | - | 22:30 | ML 3. liga z.č. 26 semifinále play-off 2 BARTOŠOVICE – TATRA |
|
Neděle 10.3.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR + 1,2 | |
9:00 | - | 12:30 | HC- VÍTKOVICE,PORUBA utkání 2. tř. |
|
12:45 | - | 14:45 | HC - FRÝDEK MÍSTEK utkání 9. tř. |
|
15:15 | - | 16:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
17:00 | - | 18:15 | ML 2. liga z.č. 27 semifinále play-off 2 NETOPÝŘI – PALKOVICE |
|
18:30 | - | 19:45 | ML 1. liga z.č. 28 semifinále play-off 2 SLIVOVICE – PETŘVALD |
|
20:00 | - | 21:15 | ML 2. liga z.č. 29 semifinále play-off 2 VIKYMONT – HÁJOV |
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice