Aktualizováno 21.3.2024 13:19 (změny žlutě)
Datum | Čas | |||
Pondělí 19.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:30 | - | 9:30 | HC 7,8,9 | |
10:00 | - | 12:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 14:00 | FSC | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 5/6 | |
15:45 | - | 17:15 | FSC | |
17:30 | - | 18:30 | HC SŽ 7/8 | |
18:45 | - | 20:00 | HC 9/D | |
20:30 | - | 21:30 | KOZLOVICE - p. Němec | |
Úterý 20.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:45 | - | 9:45 | FSC | |
10:00 | - | 13:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:00 | - | 14:00 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | HC MŽ 4/5/6 | |
15:45 | - | 16:45 | HC SŽ 7/8 | |
17:00 | - | 18:30 | FSC | |
18:45 | - | 19:45 | HC M | |
20:00 | - | 21:00 | HC 9/D | |
21:15 | - | 22:15 | R | |
Středa 21.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | HC 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | FSC | |
10:00 | - | 12:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:15 | - | 14:15 | HC 9+D | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 16:45 | TÚL | |
17:00 | - | 19:00 | HC - HAVÍŘOV utkání 6. tř. |
|
19:15 | - | 20:15 | HC M | |
20:30 | - | 21:30 | FSC SSB | |
Čtvrtek 22.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | R |
7:30 | - | 8:30 | FSC | |
8:45 | - | 9:45 | FSC | |
10:00 | - | 12:45 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
13:15 | - | 14:15 | HC 9+D | |
14:30 | - | 16:00 | FSC | |
16:15 | - | 17:00 | HC 2,3,4 brankař. tr. | |
17:20 | - | 17:40 | rozbruslení | |
18:00 | - | 20:30 | HC - NOVÝ JIČÍN 2. liga ČR muži |
|
20:45 | - | 21:45 | R | |
Pátek 23.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:30 | R | |
8:45 | - | 9:45 | HC MŽ 5/6 | |
10:00 | - | 12:00 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
12:15 | - | 13:15 | FSC | |
13:30 | - | 15:00 | FSC | |
15:15 | - | 16:15 | HC 3/4 | |
16:30 | - | 17:30 | HC SŽ 7/8 | |
17:45 | - | 18:45 | HC 9/D | |
19:00 | - | 20:00 | HC M | |
20:30 | - | 21:45 | ML 1. liga z.č. 124 NEBORY - PETŘVALD |
|
Sobota 24.2.24 |
6:00 | - | 7:15 | TÚL |
7:30 | - | 8:45 | HC NÁBOR + 1/2 | |
9:00 | - | 12:30 | HC - OPAVA , HAVÍŘOV utkání 3. tř. |
|
13:00 | - | 13:30 | p. PASEKA | |
14:15 | - | 15:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:20 | - | 16:40 | rozbruslení | |
17:00 | - | 19:30 | HC - TECHNIKA BRNO 2. liga ČR muži |
|
19:45 | - | 21:00 | ML 1. liga z.č. 125 BAH - SLIVOVICE |
|
21:15 | - | 22:30 | ML 3. liga z.č. 10 o umístění 5-6 1.záp. FRENŠTÁT – FEŠÁCI |
|
Neděle 25.2.24 |
6:15 | - | 7:15 | p. OCZADLY |
7:30 | - | 8:30 | HC NÁBOR + 1,2 | |
8:45 | - | 9:45 | HC 3/4 | |
10:00 | - | 11:00 | FSC | |
11:15 | - | 12:30 | p. KACÍŘ | |
12:45 | - | 13:45 | obec ŽENKLAVA | |
13:45 | - | 14:15 | TÚL | |
14:15 | - | 15:30 | BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI | |
16:00 | - | 17:15 | R | |
17:30 | - | 18:45 | ML 2.liga z.č. 15 o umístění 10-11 2. záp. STAŘÍ PSI - BRUŠPERK play-off čtvrtfinále 3 |
|
19:00 | - | 20:15 | ML 2.liga z.č. 13 (1-8) | |
20:30 | - | 21:45 | ML 2.liga z.č. 14 (2-7) play-off čtvrtfinále 3 VRATIMOV – VIKYMONT |
Hockey Club Kopřivnice - Powered by: Suky
Podklady pro rozpis ledu poskytuje Správa sportovišť Kopřivnice